sfaticata sfaticata komentáře u knih

Sametový domov Sametový domov Vesna Evans - Tvrtković

Knížka se mi strašně líbila. Hltala jsem jí od začátku. Ve tři čtvrtině knížky se stalo něco, co mě dost překvapilo a i zklamalo. Pak už mě knížka tolik nebavila. Nicméně přesto dávám 4 hvězdičky. Doporučuji.

20.05.2022 4 z 5

Sběratelka sirotků Sběratelka sirotků Ellen Marie Wiseman

Tato kniha mě nadchla. Je to opravdu doják. Jako velká milovnice dětí jsem celou knihu defakto obrečela, což nedělám často. Je čtivá, napínavá, ale opravdu to není pro citlivky. :-D Šílená doba a spousta dětské smrti a neštěstí. Přesto velice doporučuji.

11.05.2022 5 z 5

Buď mojí mamkou Buď mojí mamkou Věra Řeháčková

Moc se mi to líbilo. Je to sice smutný příběh a pokud máte děti, tak vás to asi trošku nutí přemýšlet. Já si pořád musela říkat co kdyby se to stalo mě? Každopádně to nebude jenom smutné. :-) Rozhodně doporučuji.

14.01.2015 5 z 5

Klíč Klíč Džuničiró Tanizaki

Popravdě mě moc kniha nenadchla. Ze začátku to bylo zajímavé. Dva různé pohledy na sexuální život manželů. Na druhou stranu mi přijde, že se kniha vůbec nikam neposouvá. Stále stejný děj. Přijde mi, jako že celá kniha, která má 150 stránek, je stejná jako prvních pár stránek.

05.01.2015 3 z 5

Hanin kufřík Hanin kufřík Karen Levine

Je to kniha určená především pro děti, ale i já jako dospělá jsem od ní nemohla odtrhnout oči. I jsem si poplakala. Moc krásně napsané.

22.07.2014 5 z 5

Sama mezi Indiány Sama mezi Indiány Ettore Biocca

Kniha se mi moc líbila, ale také jsem se ztrácela v těch kmenech. Musela jsem si to zapisovat. :-)

22.07.2014 5 z 5

Brána do pekla Brána do pekla John Connolly

První knížka, co jsem od tohoto autora četla a rozhodně nebude poslední. Moc se mi to líbilo. Nebála jsem se u toho ani trošku, ale za to nasmála a i popřemýšlela. Je to spíše kniha pro mládež. Já už se za mládež nepovažuji a přesto se mi to líbilo. :-)

24.11.2013 5 z 5

Artušův bastard Artušův bastard Douglas Clegg

Já si nedokážu pomoci, ale vůbec mě to nezaujalo. Přišlo mi to nudný a hlavně se tam často popisují homosexuální vztahy hlavního hrdiny. Nevím. Třeba dá někdo lepší recenzi.

24.10.2013 1 z 5

Mučedník Mučedník Rory Clements

Mám moc ráda historické knihy. Tohle se mě moc líbilo. Doporučuji.

24.10.2013 5 z 5

Prokletí harému Prokletí harému Anna Březinová (p)

Kniha navazuje na rytířku z Voračova, která se mi vůbec nelíbila. Tohle mě ale upoutalo. Vždycky se mi líbili knížky o harému. Jak to tam chodilo a podobně. Je to zajímavý.

18.10.2013 4 z 5

Rytířka z Voračova Rytířka z Voračova Anna Březinová (p)

Tahle mě taky zklamala. Ani jsem jí nedočetla.

18.10.2013 1 z 5

Dějiny kanibalismu Dějiny kanibalismu Nathan Constantine

Pěkná knížka, hnusný obsah. Zkrátka pro silné žaludky. :-D Doporučuji.

Milion malých střípků Milion malých střípků James Frey

Tuhle knížku mi dal přečíst přítel. Musela jsem do ní jít. Přítel vůbec nečte, tak jsem si říkala, co to musí být za příběh, když to celý přečetl. Nezklamala jsem se. Naprosto úžasná knížka.

Dušemrdi Dušemrdi Natascha

Syrově napsaný autentický příběh. Líbilo. :-)

Nikdy o tom nemluv Nikdy o tom nemluv Kathy O’Beirne

Dá se říci, že jsem tu knížku obrečela. Smutné a neuvěřitelné, že se tohle vůbec mohlo dít. Nehledě na to, že to ani nebylo zas tak dávno.

Memento Memento Radek John

Líbilo se mi to. Ten konec je drsný. Doporučuji.

10.10.2013 5 z 5

My děti ze stanice ZOO My děti ze stanice ZOO Christiane Vera Felscherinow

Tohle dám přečíst své dceři, aby si to případně rozmyslela. Moc se mi to líbilo.

10.10.2013 5 z 5

Čas pomsty / Vzpomínáš si? / Dítě číslo 44 / V šachu - zkrácené verze Čas pomsty / Vzpomínáš si? / Dítě číslo 44 / V šachu - zkrácené verze Sandra Brown

Četla jsem samostatnou knížku dítě číslo 44. Moc hezká a moc smutná. Dokonce ukápla slza. Kdo se hroutí při úmrtí dětí, tak raději nečíst.

Hvězda Hvězda Danielle Steel

Na to, že romány moc nemusím, tak tenhle se mi moc líbil.

10.10.2013 5 z 5

Královská láska Královská láska Anna Březinová (p)

Kniha moc pěkná. Je tam od všeho trošku. Láska, nenávist, válka...rozhodně doporučuji. :-D

09.10.2013 4 z 5