Sentinel Sentinel komentáře u knih

Ranhojič Ranhojič Noah Gordon

Moc hezká kniha, doporučuji všem přečíst, nyní se chystám pro porovnání shlédnout film natočení podle této knihy.

14.07.2021 5 z 5

Krev prvorozených Krev prvorozených Juraj Červenák

Stejně jako Mrtvý na Pekelném vrchu i tuto knihu jsem si vychutnal ve slovenštině. Moc hezky a čtivě psaná historická detektivka s celkem nečekaným koncem. Líbilo se mi a užil jsem si to. Doporučuji.

03.08.2016 5 z 5

Dámský gambit Dámský gambit Walter Tevis

Výborná kniha, vynikající filmové zpracování formou seriálu. Vzhledem k tomu, že sám hrají šachy mě to opravdu bavilo a mohu vřele doporučit.

23.07.2022 5 z 5

Alicina síť Alicina síť Kate Quinn

Moc jsem si tento román užil, opravdu krásná kniha, doporučuji k přečtení. Docela by se mi líbila i filmová verze, pokud by nějaká byla.

23.07.2022 5 z 5

Tatérka Tatérka Alison Belsham

Opravdu dobře se to četlo

19.07.2019 5 z 5

Mrtvý na Pekelném vrchu Mrtvý na Pekelném vrchu Juraj Červenák

Tak tohle mě fakt bavilo ! Vychutnal jsem si tuto knížku ve slovenštině (stejně jako Krev prvorozených). Trochu jsem měl problém s historickými slangovými výrazy, ale jinak moc hezky psaná a čtivá historická detektivka. Všechny tři hlavní postavy se mi líbí. Jen tak dál ! Upozornění pro čtenáře, popis děje je hodně poplatný dané době, takže někdy vyprávění může na citlivější čtenáře/ky působit morbidně :-)

03.08.2016 5 z 5

Vánoční zpověď Vánoční zpověď Martin Goffa

Hodně zajímavý námět, čtivě napsané

19.07.2019 5 z 5

Nevracej se Nevracej se Lee Child

Taky se přidám jenom se třemi hvězdami, styl psaní a vyprávění mi vyhovuje, dobře se to i čte.
Ale celá kniha na mě působila jako road movie dvou uprchlíků, chybělo mi tam nějaké napětí, zápletka, která by mě překvapila. Jackovi stačí jen své dvě ruce /a někdy ani ty nepoužije :-D / a telefon, de facto vše za něj udělají jeho dvě advokátky, on si jen poskládá informace a hotovo.
Ten konec mi přišel celkem dost slabý.

03.08.2016 3 z 5

Roznese tě na kopytech Roznese tě na kopytech Simona Monyová (p)

Zajimave psana kniha dialogem, moc se mi libila, jsem tak zvedavy, jaky bude film, ktery natacela CT BRno ...

03.10.2012 5 z 5

Poslední extáze Poslední extáze Simona Monyová (p)

Musim souhlasit s uzivatelem dark.ma93, opravdu je to trochu jinak psana kniha, ale prave proto si myslim, ze je to jedna z nejlepsich, ktere Monyova napsala. Doporucuji.

03.10.2012 5 z 5