SedllY SedllY komentáře u knih

Sůva / Dr. Manhattan Sůva / Dr. Manhattan Joseph Michael Straczynski

Sůva za 5*, Dr. za 4* a Moloch slabé 3*.

12.02.2022 4 z 5

Do srdce temnoty Do srdce temnoty Frank Miller

Nečekal bych, že zrovna poslední díl bude ten nejslabší. První čtyři díly super, pak to šlo do prdele. Série jako celek 3,5/5*.

22.12.2021 3 z 5

0 TU. Svazek I 0 TU. Svazek I Jakub Hussar

První část je spíš takový rozjezd. Klidně mohl příběh Gammah a ostatních vyjít v jedné knize.
3,5/5 *

14.08.2021 3 z 5

Bílý písek Bílý písek Brandon Sanderson

Velké špatné..

14.04.2020 2 z 5

Z pekla Z pekla Alan Moore

Čekal jsem mnohem více.. Nejspíš mi kniha/komiks jen moc nesedla.. :)

15.04.2018 3 z 5

Poslední strážce Poslední strážce Jeff Grubb

První cca třetina knihy dost slabá, nudná. Zatím nejslabší kniha ze světa Warcraftu.
3,5 hvězdy

06.01.2018 3 z 5

Tokijský ghúl 1 Tokijský ghúl 1 Sui Išida (p)

Čekal jsem daleko více.. Na Naruta a Death Note se tohle zdaleka nehrabe.

19.11.2017 3 z 5

Ekhö: Zrcadlový svět 1 a 2 Ekhö: Zrcadlový svět 1 a 2 Christophe Arleston

Lehce podprůměrný komiks.. Tohle by vymyslel každý druhý. Kresba pěkná. Pár scének bylo vtipných, toť vše.

01.05.2017 2 z 5

Presley Presley F. X. Feeney

Není to zdaleka životopis, spíše nějaké popisky k fotkám a plakátům k filmům, ve kterých si zahrál.. :) Nepřekvapí, avšak vcelku potěší fanoušky krále Elvise!

22.12.2016 3 z 5

Hitman Hitman Garth Ennis

Není to tak super jak Preacher, ale i tak je to zábavná,ne moc ukecaná, šílená jízda plná přestřelek, vraždění a nechutností! Některé hlášky fakt pecka.. Tohle jsem prostě v knihovně musel mít!

20.12.2016 5 z 5

Světlonošova cesta Světlonošova cesta Mike Carey

Jako příloha časopisu Pevnost vcelku dobré, ale další Lucifery si asi nepořídím.. :)

25.09.2016 3 z 5

Tři tváře Tři tváře Brandon Sanderson

B.Sanderson mě neskutečně baví! :) Tohle byla teprve 3. kniha, kterou jsem od něj přečetl a už patří mezi mé nejoblíbenější autory. Nejlepší novelou z téhle knihy se pro mě stala v pořadí druhá a to Odvěký meč - Probuzení. A to i přes vcelku useknutý konec, který byl však i v novele s názvem Spousta. Autor si zřejmě nechává prostor do budoucna, nebo pouze přihrává konec volně k uchopení čtenáři. :)

12.05.2016 5 z 5