Schamila Schamila komentáře u knih

Nepohodlní Nepohodlní Margaret Murphy

Zvláštní příběh - napětí - zase z jiného soudku - určitě doporučuji.

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Hezký příběh, zvláštní metoda vyprávění, příjemně se to četlo, bylo i napětí, rozhodně nejsem zklamaná.

Rudá volavka Rudá volavka Jason Matthews

Docela napínavý příběh - zvláštní metody, zase něco nového v literatuře - zkuste si to přečíst i vy.

Spasiteľ Spasiteľ Jo Nesbø

Pro mne těžké čtení, často jsem se ztrácela v ději, ale - ostatním se to může líbit. Hodně jsem o tomto spisovateli slyšela, ale asi jsem na jednodušší příběhy. Všem ostatním přeji hezké příběhy, já se asi k tomuto spisovateli vracet nebudu. Každý má rád jinou kávu.

16.10.2016 3 z 5

Teď neplač Teď neplač Joy Fielding

Čtení jednodechové - od začátku až do konce - napětí - zvrat - nebudete litovat, když si tuhle knihu přečtete

Krajina nočních jezdců Krajina nočních jezdců František Niedl

O tomto autorovi jsem nevěděla, dokud jsem nedostala k Vánocům Platnéře a další díly, od té doby díla tohoto autora vyhledávám a ještě mě neomrzela - už mám objednáno - další, co teď vyjde - všem moc doporučuji

Čas vlků Čas vlků František Niedl

Neváhejte a čtěte - nebudete zklamaní - doporučuji.

S vlčí hlavou v erbu S vlčí hlavou v erbu František Niedl

Moc příjemné čtení - napětí i krásná historie a bezva hrdina - doporučuji.

Návrat mistra Návrat mistra František Niedl

Krásné čtení - zajímavé řemeslo, se kterým se jen tak v historických knihách nesetkáte - moc doporučuji - skvělé dílo.

Pavoučí síť Pavoučí síť František Niedl

Skvělý historický příběh - zatím pro mne neznámé prostředí - opravdu originální čtení ve všech třech dílech. Moc doporučuji

Platnéř Platnéř František Niedl

Nádherné čtení - celá trilogie - super krásná historie - moc všem doporučuji.

Hranice věčnosti Hranice věčnosti Ken Follett

Nádherný příběh několika rodin z celého světa - napínavé - krásné - doporučuji celou trilogii.

Zima světa Zima světa Ken Follett

Nádherné čtení - nádherná historická trilogie - nádherný příběh několika rodin z celého světa - doporučuji.

Pád titánů Pád titánů Ken Follett

Nádherný díl trilogie - nutno přečíst, nebudete se moci odtrhnout od hrdinů - super čtení na zimní večery - neváhejte

Na věky věků Na věky věků Ken Follett

Úžasné čtení, nevynecháte ani spojku "a" - doporučuji moc!!!!!

Kolo štěstěny Kolo štěstěny Ken Follett

Skvělé čtení - je tam vše - napětí i krása příběhu, Ken Follett opět nezklamal. Více prozrazovat nebudu, nemám to ráda, když si v hodnocení přečtu podrobný obsah knihy, jen doporučuji k přečtení.

Rukojmí Rukojmí Stefanie Pintoff

Včera dočteno - super thriller- plný napětí od první strany až do konce a konec ještě korunován neskutečným zvratem - víc neprozradím, jen všem vřele doporučuji

Já, Poutník Já, Poutník Terry Hayes

Četla jsem knihu už v létě, od té doby asi dalších pět detektivních příběhů, ale této se nic nevyrovná, je prostě suprová a u mě ji hned tak něco nepřekoná.

08.10.2016 5 z 5

Mrtvý klíč Mrtvý klíč D. M. Pulley

Hezká detektivka - minulost střídá současnost, zajímavé prostředí, ale 4/5 knihy bez napětí, škoda, že napínavá jen pětina knihy. Přečteno, ale jsem zklamaná.

08.10.2016 2 z 5