Saskiova11 Saskiova11 komentáře u knih

Bane: Prokletá láska Bane: Prokletá láska L. J. Shen

Veľmi vydarená séria! Odporúčam!

06.04.2021 5 z 5

Jen jeden rok Jen jeden rok Penelope Ward

Po prečítaní tejto knižky som sa musela usmievať :)) Síce som od mojej obľúbenej autorky čakala niečo iné..neľutujem, že som si ju kúpila. Taká milá oddychovka na víkend.

27.03.2021 4 z 5

Tyran Tyran T. M. Frazier

Super kniha!! Takisto ako King aj druha kniha v serii nie je ziadna vanilkova romantika..miestami trosku drsnejsie opisy ale urcite ma to neodradilo, precitana jednym dychom. Neviem sa dockat prekladu dalsej knihy zo serie

22.02.2021 5 z 5

Podezřelý Podezřelý Paulina Świst

Velmi som sa tesila na poslednu cast a vobec ma nesklamala. Pacilo sa mi aj striedanie minulosti a pritomnosti..celu seriu Odporucam!

01.12.2020 5 z 5

Komisař Komisař Paulina Świst

Tak ako prva cast, aj tato sa mi pacila, citala sa dobre. Nie je to klasicka sladka romantika a prave to je na nej super. Odporucam

01.12.2020 4 z 5

Prokurátor Prokurátor Paulina Świst

Super knizka..ziadna presladena romantika. Pacili sa mi aj hlavne postavy. Zenska nie je ziadne neviniatko neskusene ako to zvykne byvat. Mozem odporucit!

01.12.2020 4 z 5

Milovaný nevlastný brat Milovaný nevlastný brat Penelope Ward

Knižku som prečítala za noc. Také oddychové čítanie. Nič výnimočné, ale OK...môže byť. Splnila očakávanie. Odporúčam

Papírová labuť Papírová labuť Leylah Attar

Zo začiatku som nevedela, čo od knižky čakať. Druhá polovica knihy bola úplny opak. Celkový dojem super.

Papírová princezna Papírová princezna Erin Watt

Super knižka! Nevedela som sa od nej odtrhnúť kým som ju neprečítala. Odporúčam

Sľub mlčanlivosti Sľub mlčanlivosti Veronika Bieliková

Kniha o laske a mafii..taka oddychovka na uprsany vikend..moze byt. Hodnotim dobre

20.11.2020 3 z 5

Nahá Nahá Raine Miller

Taka prijemna jednohubka pre mna. Uvitala by som keby bola dlhsia ale inak nemam ziadne vyhrady. Tesim sa na pokracovanie

26.08.2020 4 z 5

Malum – část druhá Malum – část druhá Amo Jones

Velmi prekvapujuci zaver!! Z celej serie sa mi tato pacila asi najviac. 10 z 10

Malum – část první Malum – část první Amo Jones

Nesklamala ma ani stvrta kniha o kraloch. Mozem odporucat

Šepot mrtvých Šepot mrtvých Amo Jones

Super knizka..precitana za par hodin. Odporucam

Polámaná loutka Polámaná loutka Amo Jones

Davno som necitala tak zamotanu knihu

07.06.2020 4 z 5

Stříbrná labuť Stříbrná labuť Amo Jones

Necakala som ze kniha bude az tak zapletena a som zvedava ako to bude pokracovat v druhej casti. Knizku mozem odporucat urcite stoji za precitanie.

06.06.2020 3 z 5

King King T. M. Frazier

Pre mna velmi zaujimave citanie..prijemna zmena od presladenych romantickych knih. Urcite odporucam precitat!

05.06.2020 5 z 5