Sariska Sariska komentáře u knih

Válka s Mloky Válka s Mloky Karel Čapek

Klasická česká literatura. Nestárne.

15.04.2020 5 z 5

Smrtka Smrtka Neal Shusterman

Dávám 3h´vězdy. Na víc to nemá.

11.07.2019 2 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

dobré čtění.B

13.04.2017 5 z 5

Seznámení Seznámení Marcela Remeňová

První díl této fantasy série mě darovala babička k narozeninám. Akční děj i citové prožitky hlavní hrdinky mě bavilo číst. Včera pod stromečkem jsem našla balíček s pokračováním - obě další knihy série. Už večer jsem se začetla ze zvědavosti a obávám se, že plány na zimní prázdniny se tímto darem zcela změnili. Těším se na další osud Ley a Harryho. Šárka

25.12.2016 5 z 5

Včelí lid Včelí lid Marcela Remeňová

Zimní prázdniny uběhli rychle, na školu jsem nemyslela a každý den mě zpříjemnilo čtení Včelího lidu. Lea mě dostává, jak se nemůže rozhodnout ve svých citech. Ani se jí nedivím. Ben i Harry jsou k sežrání i když je každý jiný - pěkně se nakonec sešli u "bojového" úkolu - dva třídící úředníci. A nechce se mi věřit, že MR.C, je mrtvý...Šárka

08.01.2017 5 z 5

Město nebeského ohně Město nebeského ohně Cassandra Clare (p)

Všechny díly jsou výborné.

27.10.2016 5 z 5

Smrtící bílá Smrtící bílá Robert Galbraith (p)

Výborný příběh od autorky Harryho P.. Detektiv se mně moc líbí a budu hledat další pokračování.

25.12.2019 5 z 5

Život po tobě Život po tobě Jojo Moyes

Čekala jsem trošku víc. S

28.05.2017 3 z 5

Rodina Rodina Marcela Remeňová

Je to nejlepší kniha z celé série. Jsem ráda, že nakonec bude i díl číslo 4. Těším se, že se budu moct znova sejít s Leou, která snad již pochopí zcela, kým je a najde snad i klid v oblasti láska. Obávám se, že Diego je teď mocnější a rozpínavější ve svých plánech, než kdykoliv před tím a nebude lehké ho zastavit. I když věřím, že Lea má na něj dost síly i ještě možná i skryté v sobě sama. A taky má kolem sebe spojence, kteří jí i přes občasné neshody pomůžou zvítězit. Obdivuji autorku, že dokáže vytvářet napínavé i vlastně obyčejné běžné situace a splétat vše do dokonalého příběhu. Š.

13.04.2017 5 z 5

Hlouběji do podzemí Hlouběji do podzemí Roderick Gordon

Výborná série. To, že se něco děje uvnitř zeměkoule bylo hodně nereálné, ale i tak jsme tomu věřila, protože třeba postavy působila skutečně a realisticky - ale ten podivný konec to bylo navíc.

27.10.2016 5 z 5