Sarance Sarance komentáře u knih

Dievča, ktoré si tu zanechal Dievča, ktoré si tu zanechal Jojo Moyes

Přečteno jedním dechem, jedna z nejlepších knih, co se mně v poslední době dostala do ruky. Zvlášť první část jsem přečetla na jede zátah, musím přiznat, že až do poslední chvíli jsem nevěděla jak kniha skončí. Dávám zaslouženě plný počet bodů.

04.10.2015 5 z 5

Dceřina kletba Dceřina kletba Tereza Bartošová

Za mě výborná detektivka, bavila mě, celou dobu nevíte na čem jste.

14.02.2024 5 z 5

Drak spí Drak spí Michaela Klevisová

Pro mě snad jedna z nejlepších autorčiných knih, četla se velmi dobře, propojení doby před a nyní překvapivé, doporučuji.

20.08.2020 5 z 5

Moře klidu Moře klidu Katja Millay

Zajímavý příběh, čtivé, sice pro mládež, ale i já si přišla na své, pátá hvězda za pointu.

07.10.2015 5 z 5

Horko domácího krbu Horko domácího krbu Blanka Hošková

Čtivá kniha, bavila mě, pár nelogických mist, např.hrdinčin prodej kosmetiky, v popisované míře objemu prodeje nevěřím, že by bylo možné utajit. O Květákovi jsem také soudila, že je gay. Konec moc useknutý, ale přesto nadprůměrné a stoji za přečtení.

18.11.2015 4 z 5

Rychlopalba Rychlopalba Štěpán Kopřiva

Jedna z nejlepších knih přečtených v poslední době. Na české literární scéně jako zjevení.

16.05.2015 5 z 5

Pekáč buchet Pekáč buchet Kateřina Petrusová

Pěkně se četlo, opět jsem musela dát na jeden zátah, ale ze všech autorčiných knih pro mě nejslabší. Fajn humor, moje krevní skupina, ale konec knihy na mě působí, jak kdyby to dopsal jiný autor, nějak mě to nesedí, jak šité horkou jehlou a ustřižené. Měla jsem z toho pocit, jak kdyby na konci došel humor. Přesto autorka dle mého přesahuje většinu současných autorů.

10.12.2014 3 z 5

Sestřičky Sestřičky Donna Douglas

Neměla jsem do ní vůbec chuť, ale nakonec jsem se začetla a hodně mě překvapila, velice čtivá.

08.08.2019

V hlavní roli vražda V hlavní roli vražda Jana Semschová

Moc hezky se četla, rozhodně nebyla rozvláčná ani předvídatelná a k tomu ta Šumava, dávám plný počet bodů a doufám, že autorka bude pokračovat.

03.08.2019 5 z 5

Nocte Nocte Courtney Cole

Tak já budu na opačné straně sympatizantů, mně se kniha vůbec nelíbila, špatně se mně četla, při čtení jsem z knihy neměla vůbec dobrý pocit a navíc mně přišla strašně nepravděpodobná.

30.11.2015 2 z 5

Kdo chce víc Kdo chce víc Nora Roberts

Knihy Robertsové mám ráda, ale s touhle jsem měla trosku problém. Zápletka zajimavá, ale kniha se strašně vlekla, díky tomu jsem měla problém ji přečíst.

17.11.2015 3 z 5

Umění předstírat Umění předstírat Rachel Harris

Na to, že mám tyhle knížky pro náctileté docela ráda, tak tahle mě absolutně nezaujala. Nudné, rozvleklé, s předem jasným dějem i závěrem.

01.11.2015 2 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Nebavila mě. Asi je to tim, že hlavni postava mne byla krajně nesympaticka, příběhu jsem nevěřila, sice jsem ji dočetla, ale rozhodně se k ní nebudu vracet.

05.10.2015 2 z 5

Počkám na tebe Počkám na tebe J. Lynn (p)

Příjemná oddychovka, sice spíš pro náctileté, ale ani my starší nepohrdneme.

08.05.2015 3 z 5

Hříšnice Hříšnice Petra Hammesfahr

Dočetla jsem, abych zjistila rozuzlení, ale jinak mě kniha nezaujala. Místy až chaoticke vyprávění, prakticky nereálné, nezajímavé.

24.02.2017 2 z 5

Rybí krev Rybí krev Jiří Hájíček

Moc se mně do čtení této knihy nechtělo, není to zrovna téma co by mě nějak extra zaujalo, ale kniha překvapila, nemohla jsem se odtrhnout, brilantně napsané. Dávám plný počet a doporučuji.

28.08.2016 5 z 5

Život jedna báseň Život jedna báseň Colleen Hoover

Jedna z nejlepších knih.

10.03.2016 5 z 5

Hrob třinácté panny Hrob třinácté panny Naďa Horáková

Dala jsem na doporučení a neprohloupila. Přečteno jedním dechem, chytrá zápletka, celou knihu jsem netušila konec a i na tom konci mě dokázala hlavni postava překvapit. Pokud máte rádi české detektivky tak doporučuji k přečtení.

01.03.2016 5 z 5

Pod kůží Pod kůží Sabine Durrant

Zajimavá, konec nečekaný, i když možná předvídatelný, každopádně doporučuji přečíst. Hrdinka k politování, člověk se vžije do její kůže, a na konci zůstane zírat.

05.12.2015 4 z 5

Můj život u sousedů Můj život u sousedů Huntley Fitzpatrick

Možná oddychovka, ale příjemná, konečně něco, nad cim nemusím hluboce přemýšlet. Rozhodně nejen pro náctileté, zaujme i ty co už nosí cet.

16.09.2015 5 z 5