Sančez Sančez komentáře u knih

Představa o tobě Představa o tobě Robinne Lee

Tady byla asi chyba, že jsem viděla první film a pak četla knihu. Film mne naprosto uchvátil. Kniha už tak ne i když tam byly úžasné pasáže, ale moc to skákalo v ději a hlavně ten konec byl moc syrový a reálný a já radši ty krásné dobré konce.

19.05.2024 3 z 5

Zabij, nebo zemři Zabij, nebo zemři Isabella Maldonado

No takhle bylo to velmi čtivé a napínavé, ale některé věci byly nedomyšlené a nereálné. A do toho jsem měla ještě čtecí krizi takže jsem knihu četla týden což u mne není zvykem.

13.05.2024 4 z 5

Kain a Ábel (1. a 2. časť) Kain a Ábel (1. a 2. časť) Jeffrey Archer

Poslouchala jsem jako audioknihu. V podání Jana Šťastného to byl dechberoucí zážitek. Kdybych mohla dám deset hvězdiček. Oba hlavní hrdiny jsem si zamilovala. Byl to nádherný příběh.

04.12.2023 5 z 5

Odmítnutí poslušnosti Odmítnutí poslušnosti Felix Francis

Dicka Francise znám ale nikdy jsem od něj nic nečetla a od jeho syna už vůbec ne. Tohle bylo mé první setkání s Felixem Francisem a musím říct WOW WOW WOW po čertech výborné čtení. Kniha nešla odložit a i když jsem musela tak jsem se už těšila až se do ní ponořím. Pecka napínavé a ač mi prostředí dostih je na hony vzdálené vůbec to nevadilo. Řadím si tohohle autora jako objev roku.

01.12.2023 5 z 5

Počátek zkázy Počátek zkázy James Rollins (p)

Tož tohle byla špica. Tucker Wayne a jeho psí parťák Kaine mi přirostli k srdci. Z tohodle materiálu by byl špica film. Rollins se přiřadil k mým TOP autorům. A jdu na další pokračování.

29.11.2023 5 z 5

Tváří v tvář Tváří v tvář Jeffery Deaver

Tak tohle byla mňamka. Užila jsem si naprosto tyhle skvostné thrillerové povídky. V několika hráli svou roli mí naprostí miláčkové mých oblíbených autorů a naopak získala jsem další skvělé tipy na další skvělé autory. Za mne pecka peckovní.

19.11.2023 5 z 5

Všechno a tebe Všechno a tebe Simona Ahrnstedt

Tak tohle byli jiné, hodně jiné. Ale nesmírně čtivé. Od autorky si určitě ještě něco přečtu. Bylo to dost dobré.

01.10.2023 5 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Tak tohle není můj šálek kávy. Ale zkusila jsem to a nelituji toho, spisovatelka píše skvěle, ale to téma mi nesedlo.

13.10.2022 2 z 5

Zachraň se Zachraň se Mona Kasten

Opět nádherný příběh naprosto miluji. A ten konec??? A nemám ještě třetí díl mne asi picne. Ruby a Jamese naprosto zbožňuji.

26.05.2024 5 z 5