Zabij, nebo zemři přehled

Zabij, nebo zemři https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/533260/bmid_zabij-nebo-zemri-65e1111e1a35a.png 4 70 70

Daniela Vega série

1. díl

Na ulici v centru New Yorku je ohlášena bomba a vzápětí je zavražděn šéf týmu jistého senátora. Protiteroristická jednotka obdrží anonymní šifrovanou zprávu, že ve hře je korupce. Zvláštní agentka FBI s elitním armádním výcvikem Daniela Vega se pouští do riskantní mise v utajení. Zatím netuší, že ze záhadné únikové hry vyvázne živý jen jeden…... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: ekniha , Metafora

Killer´s game , 2023

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Zabij, nebo zemři. Přihlašte se a napište ho.

P.ary
19.05.2024 5 z 5

Já jsem z tohoto thrilleru naprosto nadšená... hlavní hrdinka je super a úniková hra, tak ta neměla chybu. Určitě se budu těšit na pokračování :-)

Mayaotzin
17.05.2024 4 z 5

Taková klasická Isabella. Bylo to čtivé, místy přitažené za vlasy. Hlavní postava opět přímo superhrdinka s geniálním bratrem :) Vlastně vůbec nechápu, proč nová serie a nepokračuje se s Ninou :) V ničem se to neliší :)

Sančez
13.05.2024 4 z 5

No takhle bylo to velmi čtivé a napínavé, ale některé věci byly nedomyšlené a nereálné. A do toho jsem měla ještě čtecí krizi takže jsem knihu četla týden což u mne není zvykem.

Autorka bestselleru Šifra přichází s novou sérií!

25.02.2024

Příběh mateřídoušky, Pán hory a další knižní novinky (8. týden)

18.02.2024

Kniha Zabij, nebo zemři v seznamech

v Právě čtených8x
v dalších seznamech1x