Šajler Šajler komentáře u knih

Jindřich VIII.: Král a dvůr Jindřich VIII.: Král a dvůr Alison Weir

náročné čtení,trvalo mi dlouho než jsem se tím prokousala ale stálo to za to :) Plno faktů a detailů života na dvoře, intrik apod

03.10.2021 5 z 5

Moje nejoblíbenější jednorázovka Moje nejoblíbenější jednorázovka Christina Lauren

Občas jsem si říkala jestli to nenapsal někdo jiný. Takový slabý odvar od autorek. Neurazí ani nepotěší.

21.07.2021 2 z 5

Práskač Práskač Jan-Erik Fjell

Z počátku jsem měla problém se začíst. Chytla jsem se až v druhé půlce,kdy příběh nabral spád a směr k odhalení vraha.

13.07.2021 3 z 5

Mrtvý vypovídá Mrtvý vypovídá Alois Joneš

Krátké ale za to svižné, napínavé.Knihu jsem našla v knihovně na chatě, ve volné chvili jsem prostě zkusila a byla jsem mile překvapena. Příjemná kniha ke kávě :)

11.07.2021 4 z 5

Bez srdce Bez srdce Marissa Meyer

Ze začátku mě to moc nebralo,ale vztah hlavnich postav člověka zaujme a tak jsme knihu dočetla. A ten závěr? mě bavil nejvíc z celé knihy.

22.06.2021 3 z 5

Můj tajný život Můj tajný život Lucie Hříšná

zklamání, člověk doufám, že to odkryje zajímavé věci. A bylo to takove nemastné, neslané. A přijde mi, že to je dost zaobalené a nebo měla slečna opravdu štěstí. Kdysi jsem viděla i seriál na tohle téma a bylo to takové pestřejší.

14.06.2021 1 z 5

Už žádné plasty Už žádné plasty Martin Dorey

Rozhodně zajímavé čtení, které vás donutí se zamyslet což pro začátek určitě stačí.Je to takový malý impluz pro každého, nasadí to brouka do hlavy a kdo chce hledá si pak další informace.

27.04.2021 5 z 5

Stíny jezera Stíny jezera Rachael Blok

Neurazí ani nepotěší. Dočetla jsem jen abych zjistila, kdo byl vrah. Nejvíc mě zaujala atmosféra ,které působila mrazivě.

07.04.2021 3 z 5

Zavržený Zavržený Becca Fitzpatrick

Mám smíšené pocity,jako nebylo to špatné ale ani mě to úplně nenadchlo. Asi jsem to měla číst v jiném věku :D jako náctiletou by mě to nejspíš nadchlo, proto jsem se nakonec rozhodla pro 3*. Pro mě to byla taková jednodenní oddechovka.

03.04.2021 3 z 5

Chobotnice Chobotnice Paulina Świst

Zpočátku jsem byla ztracena v tom návalu postav ale jakmile jsem se chytla, děj nabral neuvěřitelnou rychlost a během odpoledne jsem byla na konci. Jsem opět spokojená.

21.03.2021 4 z 5

Pro mě krásně popsána atmosféra,kdy jsem se vžila do děje. Plný intrik,zrad ale i lásky a přátelství.Těším se na zbytek série.

20.02.2021 5 z 5

Oheň probuzení Oheň probuzení Anthony Ryan

Bohužel jsem knihu nedočetla, snažila jsem se, co to jen šlo. Ale děj mě vůbec nezaujal.

05.01.2021 odpad!

Alfa Alfa Jasinda Wilder

(SPOILER) Do druhého dílu určitě nejdu.Slabý odvar Fifty,kdy tu máme dalšího boháče,který touží po ženě. Po roce mu ta žena musí splatit dluh nebo má být jeho. Jsou tam vzrušující okamžiky ale některé části jsem měla chuť přeskočit. Hlavně jsem si často vybavovala části Fifty - Luxusní byt ve ve vysoké budově, několik luxusních aut, výlet na lodi nebo helikoptérou a jiné...

04.01.2021 1 z 5