Sabka123 Sabka123 komentáře u knih

Dám ti slunce Dám ti slunce Jandy Nelson

To nejlepší, co může být u knih je to, že se od ní nemůžete odtrhnout a celý den se těšíte, až se do ní opět ponoříte a úplně vás pohltí. Hodně dobře propracovaná kniha, příběh úžasný, postavy tak samo. Noaha a Jude jsem si okamžitě zamilovala, tak samo Oscara a všechny ostatní. Emotivní, vtipná, ale i smutná knížka. Líbilo se mi, jaký měli Noah a Jude k sobě nádherný vztah. Jak si navzájem dávali různé části vesmíru, to je prostě geniální. Neskutečné vřelé díky autorce za tuto knihu. Nikdy na ni nezapomenu a pokud se mě někdo zeptá, jaká je moje oblíbená knížka, okamžitě mi hlavou bleskne: Dám ti slunce.

15.10.2016 5 z 5

Jestli zůstanu Jestli zůstanu Gayle Forman

Krásně napsaná kniha. I když byla Mia v kómatu, tak jsme se postupně dozvídali o jejím životě. Konec byl opravdu napínavý a zajímá mě, jak to dopadne.

19.07.2016 5 z 5

Selekce Selekce Kiera Cass

Velice pěkná a čtivá kniha. Doslova jsem se od ní nemohla odtrhnout. S každou končící kapitolou jsem se těšila na další. Už se moc těším až si přečtu další díl. Musím ale podotknout, že mi to připomínalo Hunger games. Akorát Hunger games byla trochu drsnější a pro mě byla navíc trochu lepší. Ale i tak se mi Selekce velice líbila a opravdu nemám, co bych jí vytkla. Byla skvělá.

25.01.2016 5 z 5

Vůně deště Vůně deště Lenka Lanczová

Překrásná kniha! Naprosto splnila mé očekávání! Byla vtipná, někdy i dojemná, napínavá a docela dobře skončila. Hlavní hrdinku jsem si oblíbila a někdy mi jí bylo líto. Martu, Elišku a Sabinu jsem přímo nenáviděla! A Mariana jsem si zamilovala. No prostě skvělá kniha, přečtená jedním dechem. Velmi mě překvapila.

11.01.2016 5 z 5

Láska se ukrást nedá Láska se ukrást nedá Petra Lázničková

Byla to taková oddechová kniha, když si chcete přečíst něco jednoduchého, krátkého a dobrého. Jinak mě kniha bavila a četla se velmi dobře. Jsem ráda, že jsem si ji přečetla.

30.12.2015 5 z 5

Bez naděje Bez naděje Colleen Hoover

Tahle kniha se spisovatelce moc povedla. Příběh byl nádherný a naprosto mě pohltil. Vůbec jsem se od knihy nemohla odtrhnout, jak byl příběh strhující. Bylo to jak vtipné, smutné, napínavé, prostě skvělé. Sky i Holder mi hodně přirostli k srdci a díky nim byla tato kniha tak úžasná.

06.12.2015 5 z 5

Pěkná a zajímavá kniha. Dozvěděla jsem se plno věcí, které jsem nevěděla. Určitě stojí za to si ji přečíst.

21.08.2015 5 z 5

Čas něhy Čas něhy Lenka Lanczová

Kniha přečtená za dva dny a jedním dechem. Příběhy od Lanczové mě vždycky tak zaujmou, že se od knihy nikdy nemůžu odtrhnout a netěším se na nic jiného. Ještě se nestalo, že by se mi nějaká její kniha nelíbila. Každá je jiná a každá je úžasná. I tahle mě přesvědčila, že u knih od Lanczové se nemusím bát, že by mě kniha nudila. Na její knížky budu vzpomínat s láskou a vždy s úsměvem :-)

30.07.2015 5 z 5

Rozbřesk Rozbřesk Stephenie Meyer

Nejlepší zakončení této série. Tak jako ostatní díly mě i tato kniha velmi uchvátila a četla jsem ji jedním dechem. Tato série Twilight sága mi bude opravdu chybět, nikdy na ni nezapomenu a určitě si ji ještě přečtu. Zůstane mi navždycky v srdci.

29.06.2015 5 z 5

Rezistence Rezistence Veronica Roth

Dobrá kniha, akorát jsem od toho čekala více. Četla jsem ji docela dlouho a myslím, že Divergence byla lepší. Ale i tak se těším na třetí díl.

07.04.2015 4 z 5

Vražedná pomsta Vražedná pomsta Suzanne Collins

Opět skvělá jako první díl. Naprosto mě nadchla a velice se těším na další díl. Mohu ji jen doporučit.

29.01.2015 5 z 5

Pár minut lásky Pár minut lásky Lenka Lanczová

Dobrá kniha, i když otevřený konec, ale až zas tak nevadí. Souhlasím s tím, že tam bylo trošku více překlepů. Byla dobrá, ale ne nejlepší.

26.11.2014 3 z 5

Příliš brzy dospělá Příliš brzy dospělá Zuzana Francková

Opravdu krásná knížka a velmi dobrý příběh, akorát na můj vkus trochu krátká, mohla by být delší.

23.08.2014 4 z 5

Potížistka Potížistka Lenka Lanczová

Tato kniha mě velmi překvapila, s hlavní hrdinkou jsem soucítila a bylo mi ji líto. Na konci jsem měla v očích slzy, ale i tak se mi kniha velice líbila :-)

21.08.2014 5 z 5

Moje sestra Jodie Moje sestra Jodie Jacqueline Wilson

Jedna z mých nejoblíbenějších. Je vtipná, dojemná no prostě úžasná. Na konci jsem se rozbrečela, nedovedu si představit, kdybych já stratila svou sestru :-(. Jinak skvělá kniha :-)

15.08.2014 5 z 5

Nejlepší kamarádky Nejlepší kamarádky Jacqueline Wilson

Tahle knížka byla první, kterou jsem přečetla od této spisovatelky. Je velmi dojemná, smutná, ale zároveň i veselá a vtipná. Tahle kniha mě přesvědčila, že chci přečíst další knihy od Jacqueline Wilsonové a už jich mám přečtených celkem 20, její knihy mě vždy natchnou, a ani tahle opět nezklamala.

14.05.2014 5 z 5

Ten, kdo stojí v koutě Ten, kdo stojí v koutě Stephen Chbosky

Velmi zajímavá knížka. Čtivá, vtipná, líbily se mi všechny postavy a ta forma psaní dopisů mi velice vyhovovala. Charlie byl trochu zvláštní, jiný, ale byl svým způsobem strašně zajímavý. Viděla jsem také film a ten je naprosto úžasný.

21.04.2017 5 z 5

Nevítaní Nevítaní Sophie Jordan

Velmi dobré téma na napsání knížky. Můžete se nad tím zamyslet a pouvažovat, jestli se tohle vůbec může stát, jestli je to možné nebo jestli nás může něco podobného potkat. Velice čtivá knížka, poutavý příběh, knížka přečtená za chvíli. Davy mi bylo strašně líto, že měla takový osud. Ale ještě horší bylo, že ji zavrhli její přátelé, její přítel a její rodina ji zrovna moc nepodporovala. Moc se těším na další díl, jsem zvědavá, jak to s Davy dopadne :-)) Mimochodem, od spisovatelky jsem četla ještě Drakii a potvrdilo se, že její knížky se čtou prostě samy :-)

17.01.2017 5 z 5

Will Grayson, Will Grayson Will Grayson, Will Grayson John Green

Kniha se mi líbila. Byla moc příjemná a vtipná.

22.12.2016 5 z 5

Šeptej do ticha Šeptej do ticha Lenka Lanczová

Tak tahle kniha se hodně povedla! Ostatně jako všechny knihy od Lanczové. Kniha byla napínavá, romantická, vtipná, prostě všechno, co mám u knih ráda. Moniky mi bylo občas líto, Jáchyma taky a Mikuláš mě naprosto zklamal, takový konec jsem vůbec nečekala. Ale i tak to byla naprosto skvělá a úžasná kniha, napsaná od nejlepší spisovatelky. Všechny její knihy jsou špičkové a žádná nemá chybu. Žádně dívčí knihy se nevyrovnají těm, které píše Lanczová.

19.05.2016 5 z 5