SabinaV. SabinaV. komentáře u knih

Vzdušné zámky Vzdušné zámky Jacqueline Wilson

Já se "bohužel" musím opakovat: nej. Knížka od J. W. !

18.06.2014 5 z 5

Stín smrti Stín smrti Darren Shan (p)

Jj, opravdu už to možná Darren s těmi masakry přepískl... Kdyby příběh nevyprávěla Bec, kniha by ode mne dostala slabší průměr. :s

27.05.2014 4 z 5

Maska Maska Robert Lawrence Stine

Dobrý horor, ale hlavní postava Betty mi je nevím proč strašně nesympatická.

19.03.2014 4 z 5

Nejdelší velrybí píseň Nejdelší velrybí píseň Jacqueline Wilson

Ze začátku jsem přemýšlela, jestli nemám knihu odložit, a jsem moc ráda, že jsem to neudělala. Krásný a dojemný příběh

07.02.2014 4 z 5

Dvojčata v průšvihu Dvojčata v průšvihu Jacqueline Wilson

Nejlepší kniha od Wilsonové, jakou jsem četla. Snad k tomu přispělo i to, že já mám taky dvojče, a tuto knihu jsem četla, když mi bylo stejně jako Ruby a Garnet - tedy deset let.

15.01.2014 5 z 5

Dobrá kniha, jenom mi připadá trochu nedomyšlené, že nakonec Montague říká, že mrtvé děti mu říkají příběhy o své smrti a přitom tam je několik příběhů, kde ty děcka neumřou.

02.01.2014 4 z 5

Moje sestra Jodie Moje sestra Jodie Jacqueline Wilson

Já jsem knihu četla jen do poloviny, pak jsem se neudržela, přeskočila na posledních 5 stran a když jsem zjistila, jak kniha končí, už jsem nechtěla číst, jak je Jodie skvělá ségra a pak o tom že si zlomí vaz, to je prostě hrozné.Takže jsem ji úplně
nedočetla nikdy, ale i tak se odvážím ji ohodnotit:-).

25.12.2013 4 z 5

Jižní louka Jižní louka Astrid Lindgren

Všechny příběhy jsou hezké, jenom v tom 1.mě štvalo opakovaně používané přirovnání"jako šedé myšky"

18.12.2013 4 z 5

Příšera Příšera Christopher Pike

Dobrý, hlavně konec. Celkem strašidelný, já to radši nečtu večer:)

18.12.2013 4 z 5

Hořící most Hořící most John Flanagan

Je nemožný kritizovat jakoukoli knihu z celé ságy:-)

14.12.2013 5 z 5

Vzestup Guvernéra Vzestup Guvernéra Robert Kirkman

Zpočátku se mi kniha zdála tak nějak nudná, jediné zombie rozhýbávaly děj... No pak asi v polovině knihy BOOM, následoval zvrat za zvratem a nemohla jsem se odtrhnout od čtení. Konec neočekávaný, rozhodně mě navnadil na další díly :)

02.03.2018 4 z 5

Zuby nehty (19 povídek) Zuby nehty (19 povídek) Ivona Březinová

Všechny povídky se mi četly hezky, ale nepovažuju je za správné napínavé horory. Zápletky příběhů jsou velmi jednoduché a už jen díky samotným názvům pro mne byly lehce předvídatelné. Taky jsem si nestihla jakkoli oblíbit hlavní postavy, takže jejich tragické konce mě nijak z míry nevyvedly. Jen u Medvídka mi bylo líto dětských pacientů...

03.05.2017 3 z 5

Procitnutí Procitnutí Petr Kopl

stdriverlc, Madame R: Souhlasím, taky jsem to přečetla na jeden zátah..... ale kdo by ne, když je tak hrozně krátká? :-)
Jinak moc hezký komiks!

09.10.2014 4 z 5

Jezero duší Jezero duší Darren Shan (p)

Jsem ráda, že tahle kniha se nemotala jen kolem Pána vampýrů, byla to taková příjemná oddechovka. A zároveň nejlepší kniha z této ságy!

19.09.2014 5 z 5

Nové povídky Nové povídky Zdeněk Svěrák

Povídky se mi líbily, jenom jich mohlo být víc....

23.02.2014 4 z 5

První láska První láska Jacqueline Wilson

Všechny knihy z této série jsou nádherné. Ale to je asi jasné, když jsou od J. Wilsonové..... :-)

11.02.2014 5 z 5

Doupě nestvůry Doupě nestvůry Robert Lawrence Stine

Neřekla bych, že tato kniha je hororová. Myslím, že obluda v knize je vhodná spíše do pohádek.
Velmi jednoduchý děj, který mne pohltil jen na několik stránek.

03.02.2014 2 z 5

Sama doma Sama doma Jacqueline Wilson

První kniha, kterou jsem od J. Wilsonové četla. Od té doby co jsem ji přečetla, tak vždy když přijdu do knihovny, hledám nové knížky od J.W.

18.01.2014 5 z 5

Pozor na to, co si přeješ... Pozor na to, co si přeješ... Robert Lawrence Stine

Dobrá knížka, ale jakoby to nepatřilo do Husí kůže. Není to vůbec strašidelný, jak jsem čekala:(.

23.12.2013 2 z 5

Vytí na měsíc a jiné trapasy Vytí na měsíc a jiné trapasy Tim Collins

Zajímavé je, jak se na začátku seznamujete s úplně novou postavou, později do děje vstupuje už známá postava z 1.deníku (Chloe), a nakonec se do příběhu vecpe i autor 1.deníku (Nick).

23.12.2013 5 z 5