Sabča817 Sabča817 komentáře u knih

9. listopad 9. listopad Colleen Hoover

Colleen má podle mě divné knihy, ale i tak tahle byla super a četla se jedním dechem!

12.05.2022 5 z 5

Zákon přitažlivosti Zákon přitažlivosti Nora Roberts

Uf! tahle kniha nebyla špatná, ale číst už počtvrté o svatbách dalo zabrat. Navíc všechny díly mi přišly jak přes kopírák a spoustu detajlních popisů svateb... To už bylo moc, no.

06.05.2022 4 z 5

Na růžích ustláno Na růžích ustláno Nora Roberts

Příběh se mi líbil víc než předchozí. I Emma s Jackem mi byli sympatičtější než divná Mac a na chlapa moc uťápnutý Carter.

18.04.2022 5 z 5

Sen v bílém Sen v bílém Nora Roberts

Mac byla divná, Carter měl příjmení jako 1 česká nadávka, Macina matka byla na ránu pěstí. Přesto se to moc hezky četlo.

08.04.2022 4 z 5

Anna ze Zeleného domu Anna ze Zeleného domu Lucy Maud Montgomery

Pěkný příběh plný vtipu se smutným a trochu i depresivním koncem.

01.04.2022 4 z 5

Potok stínů Potok stínů Joy Fielding

Naprosto úžasná kniha! Čtivá a napínavá do poslední stránky.

26.01.2022 5 z 5

Zimní moře Zimní moře Susanna Kearsley

Ba ba ba ba ba ba ba ba....Tohle fakt né! Současný příběh docela ušel, ten z minulosti byl totálně o ničem. Snažila jsem se, ale nakonec jsem na 230. straně skončila. Škoda, Mariana byla fakt super.

28.11.2021 2 z 5

Rose Madder Rose Madder Stephen King

Kniha není takový zázrak ale ani brak. Je až neuvěřitelné, jak se King dokáže vcítit do týrané ženy.Rosie jsem fandila, nešlo to jinak. Ten záhadný obraz mě celkem zklamal, myslela jsem, že bude strašidelnější nebo nevím. Čekala jsem víc. Konec byl zvláštní a možná bych ho kapku zkrátila.

13.06.2021 3 z 5

Zmizení Samanthy Shipleyové Zmizení Samanthy Shipleyové Joy Fielding

Čtivé a napínavé! Hodně mi to připomíná " Manželé odvedle " od Shari Lapeny, ale předpokládám, že Joy s nápadem přišla první. Rozhodně to stojí za přečtení a Michelle bych někdy kopla do zádele.... :-D Taky je to rozhodně lepší než " manželé", páč je to napsáno fieldingovsky = SKVĚLE!!! :-)

02.02.2021 5 z 5

Zimní lidé Zimní lidé Jennifer McMahon

Pro mě velké zklamání! Vůbec jsem se nebála a nelíbila se mi. Do čtení jsem se nutila násilím. Tuto autorku už vyhledávat nebudu!!! :-(

15.09.2020 2 z 5

Nebezpečné tajemství Nebezpečné tajemství Barbara Taylor Bradford

Pěkný čtivý příběh se zajímavou zápletkou zasazený na začátek 20. století. Sice trochu smutný konec, ale další díly si určitě pořídím, páč mě prostě zajímá, jak to bude dál... :-) Opravdu DOPORUČUJI!!! Vhodné jako odlehčené čtení po detektivkách a thrillerech.

01.09.2020 5 z 5

Ptáci v trní Ptáci v trní Colleen McCullough

(SPOILER) Zajímavý příběh z australské buše. Pro někoho, kdo to čte poprvé určitě napínavé, jak to dopadne. Řekla bych, že ze začátku to mělo takový nádech pedofílie, když vezmu v úvahu, že skoro 30tiletý kněz už začínal milovat 10tiletou holčičku! Co se týčče Ralpha, byl podle mě rozpolcený a myslým, že se minul povoláním! Podle mě, neměl na to být knězem! V tomto příběhu je dobře vidět, že boží mlýny melou pomalu, ale jistě. Meggie mi někdy připadala sobecká vzhledem k Ralphovi a trochu i k Justýně, a najivní vzhledem k Lukeovi! Musím také říct, že jsem vůbec netypovala, že se Fee dožije úctyhodného věku! Na to, kolik měla dětí a málem se udřela prací... Klobouk dolů! Z toho, jak skončil Paddy mi nebylo zrovna dvakrát dobře i kvůli detajlnosti popisu. Jinak si myslím, že kniha byla zbytečně dlouhá a chvílemi nezajímavá a za to 4 hvězdy.

27.06.2020 4 z 5

Christina Christina Stephen King

Za mě super! :-) Akorát ten konec by mohl být o něco kratší... Dennis byl sympaťák a moc jsem mu fandila!

10.04.2020 5 z 5

Němý křik Němý křik Angela Marsons

Podle toho, jak byla kniha vychvalovaná, jsem čekala více. Mrtvol tam bylo tolik, že už jsem je přestala počítat a ztrácela přehled. Místy byly zločiny nechutně popsány. Kim mě jako hrdinka moc neoslovila. Co se týče rozuzlení a odhalení vraha, bylo to nečekané a těžko se to z pohledu čtenáře odhalovalo. Celkově to nebyla příšerná detektivka, ale ani žádný zázrak - prostě takový střed. Snad ty další díly budou lepší. Rozhodně je nehodlám číst za sebou, páč to by bylo moc!

06.12.2019 3 z 5

Otevřený hrob Otevřený hrob Angela Marsons

Pro mě jeden z těch slabších dílů. Někdy mi to přišlo takové nepřehledné, a já se ztrácela v ději. Bohužel...

06.03.2024 3 z 5

Sisi: Císařovniny hvězdy Sisi: Císařovniny hvězdy Mara Andeck

Pěkný příběh a svižně se to četlo.

20.02.2024 5 z 5

Ostrý střih Ostrý střih Sandra Brown

Někde v polovině, jsem se dozvěděla, kdo je viník a pak už mě to tolik nebavilo....

29.09.2023 3 z 5

Život na ostro Život na ostro Lenka Lanczová

Ta přemíra štěstí mi byla až podezřelá.... Jsem ráda, že pak nastal zvrat jinak bych tu knihu zahodila.... Nicméně, ty starě knihy jsou nejlepší! Přijde mi, že autorka popisuje dospělé ženy stále jako kdyby měly zastydlou pubertu nebo co.

11.08.2023 3 z 5

Léto lásky Léto lásky Helen Paris

Super letní romatické čtivo z prostředí veteriny. Hope mi byla sice nesympatická, ale i tak bych se tam nejradši přestěhovala. Dávám 4,5 *.

22.07.2023 5 z 5

Život jedna báseň Život jedna báseň Colleen Hoover

Sice se to četlo dobře, ale děj depresivní....

07.07.2023 3 z 5