Nebezpečné tajemství

Nebezpečné tajemství https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/240779/bmid_cavendon-hall-nebezpecne-tajemstvi-Ds1-240779.jpg 4 31 9

Panství Cavendon série

Hrabě Charles vkládá do své krásné dcery Daphne velké naděje. Dívka se má výhodně provdat a rodinu tím společensky povznést. Jeho sny vezmou za své ve chvíli, kdy dívku přepadnou a znásilní. Zdrcenou Daphne čeká ještě další rána: zjistí totiž, že je těhotná. Rodině hrozí skandál a společenský pád. Jediné, co zbývá, je vše zaonačit tak, aby nikdo nic nepoznal. Jenže…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Alpress

Cavendon Hall , 2014

evik75
27.09.2020 4 z 5

Po téhle knize jsem v obchodě sáhla náhodou a byla jsem příjemně překvapena. Z počátku mi chvilku trvalo, než jsem se do příběhu zcela začetla, ale postupně se mi to líbilo čím dál víc a byla jsem zvědavá, jak to skončí. Určitě si přečtu i další knihy ze série.

Sabča817
01.09.2020 5 z 5

Pěkný čtivý příběh se zajímavou zápletkou zasazený na začátek 20. století. Sice trochu smutný konec, ale další díly si určitě pořídím, páč mě prostě zajímá, jak to bude dál... :-) Opravdu DOPORUČUJI!!! Vhodné jako odlehčené čtení po detektivkách a thrillerech.

Artep071
10.08.2020 4 z 5

Hezké a čtivé .

alnahu
15.01.2020 4 z 5

Romantické drama z hraběcího venkova,kde vyrůstá se svými sestrami i krásná sedmnáctiletá Daphne .Tu by chtěl její otec provdat nejméně za vévodu,ovšem osud vše změní ,když je Daphne znásilněna a těhotná,rodina ji kupodivu nezavrhne a pomůže ji v této těžké chvíli.Do příběhu mě nesedla část ,která se týkala hrůz z války.Jinak se mi kniha četla dobře a líbila se mi její obálka.

Katy003
14.03.2019 5 z 5

Kniha se mi velmi líbila, byla velmi napínavá a DOPORUČUJI!

rampapa
07.01.2019 5 z 5

Knížka se mi moc líbila a velmi jí DOPORUČUJI.

sabca
01.08.2016 3 z 5

Taky jsem byla touto knihou zklamaná. Od B.T.Bradford jsem četla daleko lepší knihy.

mariva
27.11.2015 3 z 5

Čekala jsem od knížky trochu víc, ale nakonec jsem se do ní začetla a bylo to docela příjemné čtení, nic náročného, ale taky ne úplná limonáda.

mac.martina
01.10.2015 4 z 5

hezky pribeh ale cekala jsem od neho puvodne neco vic. bylo zajimave projit si celym pribehem a sledovat jak se hrdinove vyviji behem prvni svetove valky. Byla jsem rada ze Daphne nasla svou zivotni lasku a sve stesti,ktere prezilo i pravdu o jejim znasilneni a pak valku. jen me mrzel ten konec kde se po valce sesli vsichni z rodiny na oslave zasnub mladsiho syna hrabete Charlese a jeho snoubenkou, ktera nebyla vyvolena jeho srdce coz me docela zamrzelo vuci obema zamilovanym, prislo mi ze je trochu otevreny konec ale svym zpusobem to byl konec pribehu...

20. století znásilnění

Kniha Nebezpečné tajemství je v