Rustynka Rustynka komentáře u knih

Osudová posedlost Osudová posedlost Klára Janečková

Tak tahle knížka mě dostala. Poprvé jsem se začala zajímat o Tunisko. :-) Nádherně podaná knížka, úplně vtáhne do děje a nejvíc se mi líbilo, že všechno existuje - města, hotely, ve kterých byly.... všechno jsem si mohla prohlédnout na internetu a tím víc mě to vtáhlo.....

Super, super, super!!!!

13.05.2011 5 z 5

Dušemrdi Dušemrdi Natascha

Člověku se nechce věřit, že tohle dokázala nějaká holka vůbec prožít..... Chvílema jsem měla pocit, že se jedná o výmysly, že to snad ani není možný...

Když si člověk přečte něco takového, tak si pak uvědomí, že jeho problémy jsou nic a že je vlastně v životě opravdu šťastný....

30.11.-0001 3 z 5

Označená Označená Kristin Cast

Já musím přiznat, že jsem knihu nedočetla do konce, bohužel mi to přišlo, jakoby to byla prvotina nějaké puberťačky. Sorry, je to jenom názor.

Já četla Twilight a ten mě zaujal neskutečně moc, i když to člověka neobohatí, ale hodně se mi to líbilo a Škola noci je daleko, daleko za ní.

Prostě to tak cítím, no. :-(

30.11.-0001 2 z 5

Dívka, která si hrála s ohněm Dívka, která si hrála s ohněm Stieg Larsson

Dobrá knížka, ale ke konci mi už to přišlo trošku roztahaný. Závěr ale neměl chybu.

Ubrala bych knížce pár stránek a snad i pár postav, nevím, jestli to bylo tím, že jsem knížku četla po večerech a tudíž moje pozornost nebyla už tak velká, ale některé postavy se mi slily dohromady a chvílema jsem se ztrácela.

Teď čtu trojku, tak uvidím, co na ni budu říkat.

Zatím vede první díl.

30.11.-0001 4 z 5

Muži, kteří nenávidí ženy Muži, kteří nenávidí ženy Stieg Larsson

Při čtení této knížky se mi snad poprvé stalo, že jsem si dokázala obsah rovnou v hlavě přehrát coby dobrý thriller v televizi. Moc se mi to líbilo. Je pravda, že knížka je trošku roztahaná a je tam semtam moc informací, které člověk nemá šanci vstřebat.... Ale později se autor k těm důležitým věcem vrací a připomíná je, takže se tam člověk neztratí. Je ale pravda, že jsem si na papír vytvořila menší rodokmen a během čtení do něj nakukovala. :-))))

Teď čtu druhý díl, jsem zvědavá, jak moc dobrý bude. :-)))

30.11.-0001 4 z 5

Román pro muže Román pro muže Michal Viewegh

Mně se knížka teda více než líbila. :-)))) Hodně čtivá, zajímavá a těžko se mi od ní odcházelo, když jsem potřebovala jít spát. Na odreagování fakt nemá chybu.

A je to jedna z knížek, kdy se člověk v určitých pasážích prostě musí smát nahlas. :-)))) Ode mě dostává bez přemýšlení pět hvězdiček.

30.11.-0001 5 z 5

Cesta Cesta Cormac McCarthy

No tak já si nemůžu pomoct, ale podle mě je tato knížka hoooodně, hodně dobrá. Dokázala mě vtáhnout do děje tak moc, že jsem se bála usnout. Já tento žánr vůbec nemusím, nikdy jsem žádné sci-fi nečetla, protože mě to neoslovuje. Ale toto mě zaujalo, přečetla jsem to nadvakrát a pokaždé jsem to četla se zatajeným dechem.

Podle mě je to ale knížka, kterou nejde číst cestou do práce, po chvilkách při vaření atd.... Potřebuje se na to klid a dostatek času, člověk se prostě musí vnořit do děje.

A je pravda, že knížka je hodně depresivní. Některé situace jsem si ani nechtěla představovat, jak byly otřesné.

30.11.-0001 5 z 5

Přes matný sklo Přes matný sklo Petra Hůlová

Nevím přesně, co k této knížce napsat - bojím se, že jsem pointu nepochopila. :-((( Připadalo mi to jako souhrn pocitů a vzpomínek, bez začátku a bez konce. Nakonec jsem byla ráda, že knížka končí. No uvidím, co jiné její knížky, jestli budou lepší........

30.11.-0001 2 z 5