Rose18 Rose18 komentáře u knih

Chvíle před koncem Chvíle před koncem Lauren Oliver

Od knihy jsem toho čekala celkem hodně. Zklamala mě.

14.08.2013 2 z 5

Nebezpečná láska Nebezpečná láska Kateřina Petrusová

Je to báječná kniha. Vážně. Ten konec mě dostal. Naprosto.

09.08.2013 5 z 5

Rezistence Rezistence Veronica Roth

Moc dobře vím, že tahle kniha si 5 hvězdiček nezaslouží, ale já jí prostě dát míň nemůžu. Je skvělá a úžasná, ale má spoustu chyb, které mě při čtení rozčilovaly. 5/5 jsem jí ale dát musela, i když to není fér vůči ostatním pěti-hvězdičkovým knihám, které jsou na úplně jiné a vyšší úrovni.

A jen tak mimochodem - Veronico, já potřebuju další díl!

03.03.2013 5 z 5

Proměna Proměna Nancy Lindsay Jones Holder

Ježišimaria. Tohle je tak strašně nudné, že to ani nedokážu dočíst. Končím.

03.02.2013 1 z 5

Hra lží Hra lží Sara Shepard

Kniha byla velmi pěkná, ale občas mi přišlo, že se v těch tajemstvích sama autorka zamotala.

26.01.2013 4 z 5

Deník malého poseroutky Deník malého poseroutky Jeff Kinney (p)

4,5*
Opravdu vtipná knížka :))

06.01.2013 5 z 5

Dracula (komiks) Dracula (komiks) Petr Kopl

Ze začátku se komiks dal celkem těžko pochopit. Nakonec se mi to hodně zalíbilo a epilog je opravdu boží! :D :)

04.12.2012 4 z 5

Posedlost Posedlost Lisa Jane Smith

Nejlepší díl z celé série. :)

25.11.2012 5 z 5

Vášeň Vášeň Lisa Jane Smith

Pěkné zakončení série, ale myslím si, že druhý díl byl stejně nejlepší. Konec se opravdu vydařil.

25.11.2012 4 z 5

Prokletý maturiťák Prokletý maturiťák Stephenie Meyer

Všechny povídky jsou úžasné a napínavé, ale nejvíc mě oslovil příběh 'Kytička na ruku'. :)

17.04.2012 4 z 5

Odhalení Odhalení Lisa Jane Smith

Úžasná kniha, která vás vtáhne hned od začátku. :) Už se těším až si přečtu 2. díl.

15.04.2012 4 z 5

Smrt trávy Smrt trávy John Christopher (p)

Knihu hodnotím spíše kladně - oceňuji hlavně rozvedení zajímavých podnětů pro delší diskuze (které se dotýkají mimo jiné naší současné situace ohledně karantény kvůli pandemii), avšak chvílemi na mě příběh působil rozvlekle a částmi velmi nelogicky. Co se týče příběhu podobného typu (putování za něčím lepším), za mě určitě vítězí Cesta (Cormac McCarthy).

04.04.2020 3 z 5

Rudý mor Rudý mor Jack London

Velice dobře napsaná kniha, kterou jsem téměř nemohla odložit. Je krátká, avšak vše potřebné v ní sděleno bylo. Příběh jsem četla během aktuální karantény kvůli pandemii, která je mimo jiné hlavní tematikou této knihy, takže vše na mě zapůsobilo o to víc.

18.03.2020 4 z 5

Kříďák Kříďák C. J. Tudor

Upřímně musím říct, že takovou jízdu jsem opravdu nečekala! Kniha byla velice čtivá, napínavá a překvapivá; autorka si se čtenáři výborně pohrává. Kříďák jednoznačně stojí za pozornost, těším se na autorčinu další knihu!

02.12.2018 4 z 5

Dospělost je mýtus Dospělost je mýtus Sarah Andersen

Vtipné komiksy, ve kterých se člověk častokrát najde; doporučuju!

31.03.2017 5 z 5

Bílá nemoc Bílá nemoc Karel Čapek

Skvělé nadčasové dílo s velmi důležitou hlavní myšlenkou.

18.03.2017 4 z 5

Strašidlo cantervillské Strašidlo cantervillské Oscar Wilde

Čekala jsem od toho trochu víc. Příběh mě poměrně nudil.

01.05.2016 2 z 5

V šedých tónech V šedých tónech Ruta Sepetys

Mělo to několik chyb, ale bylo to čtivé, zajímavé a naprosto dechberoucí! Byl to opravdu silný příběh.

21.04.2016 4 z 5

Marťan Marťan Andy Weir

Nebylo to úplně perfektní, ale tak moc mě tento příběh vzal, že už teď s jistotou mohu říci, že se kniha umístí mezi top knihami za rok 2016.

10.04.2016 5 z 5

Nepřítel mého nepřítele Nepřítel mého nepřítele Kateřina Petrusová

Kateřina Petrusová je bohyně, nemůžu se dočkat dalšího dílu!

28.02.2016 4 z 5