Rose18 - Komentáře

P.S. Stále Tě milujuP.S. Stále Tě miluju

Miloučké pokračování příběhu Lary Jean - na oddech ideální. Musím ale uznat, že mě překvapil konec, protože ho autorka napsala jinak, než asi většina čtenářů očekávala.

Všem klukům, které jsem milovalaVšem klukům, které jsem milovala

Je to strašně naivní a potrhlé, ale i báječně oddechové a celkově pohodové. A víte co? Já snad jdu rovnou začít číst další díl! :D

Dospělost je mýtusDospělost je mýtus

Vtipné komiksy, ve kterých se člověk častokrát najde; doporučuju!

Bílá nemocBílá nemoc

Skvělé nadčasové dílo s velmi důležitou hlavní myšlenkou.

MaminkaMaminka

Nádherná sbírka básní, která čtenáři skvěle zprostředkovává zážitky z dětství Jaroslava Seiferta. Je to jako vrátit se domů...

25.12.2016

Strašidlo cantervillskéStrašidlo cantervillské

Čekala jsem od toho trochu víc. Příběh mě poměrně nudil.

01.05.2016

V šedých tónechV šedých tónech

Mělo to několik chyb, ale bylo to čtivé, zajímavé a naprosto dechberoucí! Byl to opravdu silný příběh.

21.04.2016

MarťanMarťan

Nebylo to úplně perfektní, ale tak moc mě tento příběh vzal, že už teď s jistotou mohu říci, že se kniha umístí mezi top knihami za rok 2016.

10.04.2016

Zamilovaná hypnotizérkaZamilovaná hypnotizérka

Liane Moriarty má na víc. U této knihy se zajímavým námětem nevyužila dostatečně její potenciál.

28.03.2016

Nepřítel mého nepříteleNepřítel mého nepřítele

Kateřina Petrusová je bohyně, nemůžu se dočkat dalšího dílu!

28.02.2016

Půlnoční korunaPůlnoční koruna

Mnohem lepší jak první díl. Těším se na pokračování!

13.02.2016

KrysařKrysař

Úžasná kniha na zamyšlení.

05.02.2016

Hledání AljaškyHledání Aljašky

Až tak dobré jsem to tedy rozhodně nečekala! Mohu jedině doporučit, je to výjimečná kniha.

29.01.2016

Temné koutyTemné kouty

Drsné a zajímavé čtení. Bohužel se mi opět potvrdilo, že Gillian Flynn prostě nedokáže udržet konec knihy v tajnosti. Opět jsem ho věděla hned na začátku.

16.01.2016

Harry Potter: Mudlovské omalovánkyHarry Potter: Mudlovské omalovánky

Úžasné! Jsem nadšená! :)

21.12.2015

Skleněný trůnSkleněný trůn

Pěkná kniha, kterou jsem přečetla jedním dechem. Bohužel v sobě obsahuje i spoustu chyb či nedokonalostí. :)

19.12.2015

Na hraně věčnostiNa hraně věčnosti

První díl mě neuvěřitelně pohltil a doporučuji ho všem romantickým duším. Tento díl byl už ale bohužel tak nějak zbytečný a dějově příliš nezajímavý.

12.12.2015

Divá BáraDivá Bára

Divá Bára je skvělé dílo, které jistě zaujme svou netypickou hlavní hrdinkou. Navíc romantická dějová linka byla moc pěkná. :)

06.12.2015

ProměnaProměna

Je to čtivé, i když občas sice zbytečně natahované. Konec se mi až tolik nelíbil, ale jinak jsem si čtení užila. :)

17.11.2015

Krycí jméno VerityKrycí jméno Verity

Kniha se mi četla poměrně těžko, ale ten konec a rozuzlení stojí za to!

14.11.2015

Čtyřka: Divergentní povídkyČtyřka: Divergentní povídky

Tobias je úžasný vypravěč a jsem opravdu ráda za to, že nám dal možnost nahlédnout do jeho temného dětství a strávit s ním výcvik u Neohrožených.

26.10.2015

PrvníPrvní

Rozhodně nejlepší díl ze série! A páni, ty poslední kapitoly... Ukápla mi nejedna slza...

12.10.2015

Malý princMalý princ

Milounká knížečka, která každému otevře oči... tedy vlastně srdce... :)

03.10.2015

Esej o tragédiiEsej o tragédii

Esej o tragédii je velmi silná kniha, která vás chytí za srdce.

07.07.2015

ElitaElita

Tahle série prostě na víc jak dvě hvězdičky nemá...

28.06.2015

Pýcha a předsudekPýcha a předsudek

Moc pěkné, zábavné a romantické čtivo! V knize je sice pár zdlouhavějších pasáží, ale i přesto toto dílo doporučuji všem čtenářům!

30.05.2015

SelekceSelekce

I přes všechny nedostatky, které Selekce má, si ráda přečtu druhý díl. Jsem zvědavá, jak se bude příběh dále vyvíjet.

03.04.2015

Manželovo tajemstvíManželovo tajemství

Velmi povedené! Po celou dobu čtení této knihy čtenář netuší, jak příběh skončí. A páni - ten epilog!

15.12.2014

LakomecLakomec

Skvělé, vtipné, čtivé, zábavné!

08.11.2014

Konečná volbaKonečná volba

Spíše 3 a půl hvězdičky. :-) Bylo to moc fajn čtení a upřímně řečeno... tahle série mi bude opravdu chybět.

11.10.2014

ArchivArchiv

Začátek byl utahaný, ale ten konec stál opravdu za to! Jsem zvědavá na druhý díl!

21.09.2014

Na hraně zapomněníNa hraně zapomnění

Úžasné. Ten konec mě odrovnal. Nedokážu teď nic dělat. Kniha to byla moc pěkná i přesto, že měla spoustu chyb. Silný příběh.

19.06.2014

Pád andělůPád andělů

Potřebuji druhý díl. Hned!

25.05.2014

ZmizeláZmizelá

Bylo to dobré čtení, velmi jsem si oblíbila autorčin styl psaní. Z psychologického hlediska byla kniha geniálně propracovaná, ale příběh trochu pokulhával. Zmizelá byla předvídatelná, téměř nic mě nepřekvapilo. Ale i tak doporučuji - věřím, že si kniha našla/najde své oblíbence.

08.04.2014

Zápisník jedné láskyZápisník jedné lásky

Krásná, oddechová a místy dojemná kniha napsaná velmi uklidňujícím stylem psaní.

06.03.2014

UkolébavkaUkolébavka

Zklamání!

29.10.2013

Jsem zlomenáJsem zlomená

Kniha mě mírně zklamala, ale Warner byl super!

05.10.2013

Požíračka mrtvol a jiné příšerné historkyPožíračka mrtvol a jiné příšerné historky

Moc pěkná knížečka s hororovými příběhy. Člověk se u toho zasměje a občas ho i mrazí v zádech.

Zombie blondýnyZombie blondýny

Kniha se mi moc líbila. A páni, ten konec!

RebelkyRebelky

Bylo to celkem příjemné a oddechové čtivo. :)

1 2 3 >