renpavlicek renpavlicek komentáře u knih

Tajuplný ostrov Tajuplný ostrov Jules Verne

Za mě nejlepší Verneovka ze všech. Zakódovala ve mě jiný svět.

09.09.2020 5 z 5

Projevy Projevy Adolf Hitler

Velmi dobrý, právě z těchto proslovů můžeme vyčíst sílu která se stala jeho zbraní .Hitler byl magor s důkladně promyšleným záměrem

Už se na to nechce dívat Už se na to nechce dívat Václav Miko

Nudné čtení, asi také proto, že Sobotka nebyl výraznou osobností.

09.09.2020 3 z 5

Amnézie Amnézie Michael Robotham

Grandiózní kriminální příběh. I když se to někdy strašně táhlo stálo to za to.

05.09.2020 5 z 5

Prostituce v nacistických táborech Prostituce v nacistických táborech Václav Miko

Tak tohle byla pecka, nevěděl jsem že náckové dali do programu prostituci a dovedli jí do takových rozměrů. Tak uvidím jestli autor vydá další překvápko. Hodnocení velmi vysoké

3x krimi Náruč smrti 3x krimi Náruč smrti kolektiv autorů

Krásný, na tohle téma často poslouchám audioknihy, ale dostala se mi tahle knížka do ruky od ségry a bylo to super. Někdy se domnívám, že už mě děj nepřekvapí, ale tady to bylo nad mé očekávání.

29.09.2020 5 z 5

Štvanec Štvanec Michael Robotham

Byla to dobrá četba, ale často předvídatelné situace.

05.09.2020 4 z 5

Poslední aristokratka Poslední aristokratka Evžen Boček

Líbivé a uklidňující.

07.12.2016 3 z 5

Čas Čas kolektiv autorů

Spolu se synem si nemůžeme knížku vynachválit.

29.09.2020 5 z 5

Příběh herečky Příběh herečky Petr Zídek

Pěkně napsaná kniha, která nezapomněla na osudy mnoha lidí ve strašném procesu komunistického zločinného systému.

09.09.2020

Hitler Hitler Marlis Steinert

Zajímavý literární styl.

09.09.2020 5 z 5

Svět proměn: šamanské techniky směřující ke globální a personální transformaci Svět proměn: šamanské techniky směřující ke globální a personální transformaci John Perkins

Kniha je opravdu citlivě napsaná, souhlasím s donnadarko.

05.09.2020 5 z 5

Hitlerovi ochotní katani Hitlerovi ochotní katani Daniel Jonah Goldhagen

dobrý ale zaroveň zbytečně přeplácané

07.12.2016 2 z 5

České milenky nacistů České milenky nacistů Václav Miko

tak naše ženy rády nacky? Většinu v knize bez výhrad jenom ty obrázky???? fotografie by daly knize slušnou hodnotu ale jinak lepší průměr

07.12.2016 5 z 5

Manželky a milenky nacistických pohlavárů Manželky a milenky nacistických pohlavárů Václav Miko

Knihu jsem koupil mamince, ale když jsem viděl její nadšení při čtení tak jsem ji přečetl také. Výsledkem byla skutečná spokojenost z dobrého počteníčka ...

07.12.2016 5 z 5

Češi 1977: Jak z rock’n’rollu vznikla Charta 77 Češi 1977: Jak z rock’n’rollu vznikla Charta 77 Pavel Kosatík

Tak tento typ knihy není pro všechny

07.12.2016