ReniHan ReniHan komentáře u knih

Krvavé ostří Krvavé ostří Sarah J. Maas

Kniha to je dobrá, ale čekala jsem prostě něco jiného :/

05.12.2018 4 z 5

Královna stínů Královna stínů Sarah J. Maas

I když jsem se obávala, že mě kniha zklame tak se stal pravý opak. Po Dědičce ohně fantastický díl. Ale i přes to, že jsem si knihu užila ráda bych vzkázala autorce aby nepsala zbytečné situace. Na začátku jsem přeskakovala celé odstavce. Knihu doporučuji, ale měli byste si přečíst Krvavé ostří, protože se autorka často odvolává na události z té knihy

28.11.2018 4 z 5

Dívka, která upíjela měsíc Dívka, která upíjela měsíc Kelly Barnhill

Začíst se do knihy mi dalo opravdu zabrat, ale když jsem se dostala k polovině tak se to nějak zlomilo a už to šlo samo;). Příběh se mi moc líbil, ale některé charaktery mi přišli příliš dětské.

09.11.2018 4 z 5

Illuminae Illuminae Amie Kaufman

Úžasné...

10.09.2018 5 z 5

Kuchyňské pohádky Kuchyňské pohádky Hana Pinknerová

Jediná pohádka co mi tak zůstala v hlavě a líbila se mi byla O oříšku co chtěl být v cukroví.

16.05.2018

Ovečka Barborka Ovečka Barborka Ráchel Bícová

Krásné a milé čtení. A ty ilustrace jsou také krásné.

16.05.2018

Skleněný trůn Skleněný trůn Sarah J. Maas

Páni!!! Tohle jsem nečekala. Tahle kniha byla úžasná, čtivá..... Když se v recenzi na knihu řeklo, že Sarah J. Maas má úžasný styl psání tak jsem nevěřila, ale teď musím jen chválit.
Určitě si přečtu další knihy od autorky :)

30.04.2018 5 z 5

Úsměv Úsměv Raina Telgemeier

Komiksy nejsou zrovna můj šálek čaje, ale tohle byla hezká četba,

26.04.2018 4 z 5

Nyla a bílý krokodýl Nyla a bílý krokodýl Norma R. Youngberg

Je to podávané lehce nezajímavou formou.:/

25.04.2018 3 z 5

Hrdinové víry - 2. díl Hrdinové víry - 2. díl Dave Jackson

Skvělé, ale při koupi knihy jsem nikde nesehnala první díl.

24.04.2018 5 z 5

Smrtelné stroje Smrtelné stroje Philip Reeve

Byla to docela průměrná knížka, ale pár skvělých momentů to mělo (hlavně na konci). Jednu hvězdu dávám kvůli originálnímu námětu (do teď jsem teda neslyšela o jezdících městech :D).

20.02.2018 5 z 5

Saturnin Saturnin Zdeněk Jirotka

Úžasné.......

22.01.2018 5 z 5

Ta kniha neměla nikdy vzniknout. Je to komerční kravina která krade název. Autoři změnili mé oblíbené charaktery a zhnusit si předchozí díly vážně nechci.

21.01.2018 1 z 5

Malý princ Malý princ Antoine de Saint-Exupéry

Myslím, že je to trochu přeceňovaná knížka.

20.01.2018 5 z 5

Nocte Nocte Courtney Cole

Myslím, že popis knihy je trochu přehnaný. Kniha je docela normální a překvapivě nic z žánru Fantasy. Ale ke konci mě to chytlo opravdu neuvěřitelně a všem čtenářům doporučuji kapesník po ruce. :)

19.01.2018 4 z 5

Ready Player One: Hra začíná Ready Player One: Hra začíná Ernest Cline

Kniha byla velmi čtivá a napínavá. Bohužel nejsem geek, který by všem odkazům rozuměl.

06.01.2018

Ta ilustrace byla jedním slovem úchvatná

01.01.2018 5 z 5

Harry Potter a Fénixův řád Harry Potter a Fénixův řád J. K. Rowling (p)

Nejlepší díl z celé série

01.01.2018 5 z 5