ReniHan ReniHan komentáře u knih

Zrezivělý anděl Zrezivělý anděl Jukito Kiširo

3 hvězdy nedávám protože by se mi nelíbila kniha. Ta kniha, prostě není pro mě. Asi mi nebylo souzeno číst komiksy, protože mě nebaví koukat na obrázky a číst citoslovce. Ale kniha to byla hezká.

28.05.2019 3 z 5

Čarodějův synovec Čarodějův synovec C. S. Lewis (p)

„Sám sice kouzelné vlastnosti této skříně neobjevil, někdo jiný však ano, a tak začalivšechno cestování mezi Nárnií a naším světem, o kterém se můžete dočíst v ostatních knížkách."

Hugo a jeho velký objev Hugo a jeho velký objev Brian Selznick

Přiznávám. Film jsem viděla první. Ale to mi nezabránilo ve čtení této knihy. Je taková hezká, milá... Rozhodně nic složitého. Doporučila bych mladším ročníkům ;)

Královna stínů Královna stínů Sarah J. Maas

I když jsem se obávala, že mě kniha zklame tak se stal pravý opak. Po Dědičce ohně fantastický díl. Ale i přes to, že jsem si knihu užila ráda bych vzkázala autorce aby nepsala zbytečné situace. Na začátku jsem přeskakovala celé odstavce. Knihu doporučuji, ale měli byste si přečíst Krvavé ostří, protože se autorka často odvolává na události z té knihy

28.11.2018 4 z 5

Dívka, která upíjela měsíc Dívka, která upíjela měsíc Kelly Barnhill

Začíst se do knihy mi dalo opravdu zabrat, ale když jsem se dostala k polovině tak se to nějak zlomilo a už to šlo samo;). Příběh se mi moc líbil, ale některé charaktery mi přišli příliš dětské.

09.11.2018 4 z 5

Illuminae Illuminae Amie Kaufman

Úžasné...

10.09.2018 5 z 5

Kuchyňské pohádky Kuchyňské pohádky Hana Pinknerová

Jediná pohádka co mi tak zůstala v hlavě a líbila se mi byla O oříšku co chtěl být v cukroví.

16.05.2018

Ovečka Barborka Ovečka Barborka Ráchel Bícová

Krásné a milé čtení. A ty ilustrace jsou také krásné.

16.05.2018

Úsměv Úsměv Raina Telgemeier

Komiksy nejsou zrovna můj šálek čaje, ale tohle byla hezká četba,

26.04.2018 4 z 5

Modrá agáve Modrá agáve Petr Borkovec

jsem doma sama.

14.11.2023 4 z 5

Specialista: Ve znamení trojzubce Specialista: Ve znamení trojzubce Robert O'Neill

Bin Ládin mě zajímal ze všech věcí nejméně.
Moc příjemné povídání o dospívání a vstupu do armády, rizika a výzvy, které to přináší.

07.06.2023 4 z 5

Mluv Mluv Laurie Halse Anderson

Kniha se mi líbila, nevím co dál k ní říct, protože naštěstí nemám takové zkušenost.
Jestli se nacházíte v těžké situaci jako Melinda, prosím řekněte to někomu, lince důvěry nebo někomu blízkému. NEJSTE V TOM SAMI A JSTE MILOVÁNI!

09.05.2023 4 z 5

Dědička ohně Dědička ohně Sarah J. Maas

Když pár měsíců zpátky na to tak koukám tak mi dochází, že všechny ty díly mám zpláclé do sebe. Je už spíše zábava JEN na pár dní.

Můří deníky Můří deníky Rachel Klein

Bylo to větší psycho než jsem čekala.

09.04.2019 5 z 5

Krvavé ostří Krvavé ostří Sarah J. Maas

Kniha to je dobrá, ale čekala jsem prostě něco jiného :/

05.12.2018 4 z 5

Nyla a bílý krokodýl Nyla a bílý krokodýl Norma R. Youngberg

Je to podávané lehce nezajímavou formou.:/

25.04.2018 3 z 5

Hrdinové víry - 2. díl Hrdinové víry - 2. díl Dave Jackson

Skvělé, ale při koupi knihy jsem nikde nesehnala první díl.

24.04.2018 5 z 5

Smrtelné stroje Smrtelné stroje Philip Reeve

Byla to docela průměrná knížka, ale pár skvělých momentů to mělo (hlavně na konci). Jednu hvězdu dávám kvůli originálnímu námětu (do teď jsem teda neslyšela o jezdících městech :D).

20.02.2018 5 z 5