Raymi Raymi komentáře u knih

Dům ozvěn Dům ozvěn Barbara Erskine

Pěkná knížka vytvářející solidní duchařskou atmosféru.Na konci happyend.Ale nikterak ubírající knížce na přitažlivosti. Četla jsem pak od autorky ještě další knihy, ale téhle se nevyrovnaly.Doporučuji.

09.10.2016 4 z 5

Ta přede mnou Ta přede mnou J. P. Delaney (p)

Slabá předvídatelná úchylárna.

14.09.2021 1 z 5

Země divů Země divů Zoje Stage

Jediné co je na této knize opravdu děsivé je, že tak neskutečnou slátaninu dokázala autorka rozpliznout na skoro 380 stran.

07.09.2021 odpad!

Anna krví oděná Anna krví oděná Kendare Blake

Kdybych to měla k něčemu přirovnat, tak asi ke Stmívání.S tím rozdílem, že smrtelníkem je kluk a místo upíra duch.Prostě mysteriozní love story. Třetí hvězdičku dávám, protože mě občas rozesmál sarkastický humor hlavního hrdiny. Další díl si rozhodně odpustím.

18.10.2016 3 z 5

Jak přicházejí sny Jak přicházejí sny Richard Matheson

Velmi dojemný příběh o velké lásce přetrvávající i po smrti.Kniha nutí k zamyšlení a dává jistou naději do budoucna.

Hrobař Hrobař Lisa Jackson

Super knížka.Po celou dobu udržováno napětí.A ten závěr mě dostal.Většinou vraha uhodnu už na začátku,ale tady mě překvapil.Doporučuji.

Popraviště Popraviště Val McDermid

Jedna z mých nejoblíbenějších knih.Příběh o zvráceném člověku, který dostal co si zasloužil.

Páté roční období Páté roční období Mons Kallentoft

I přes poměrně dopodrobna vylíčené brutálnosti mi to přišlo jaksi nemastné-neslané.Chyběl tomu jakýsi punc reálnosti, při kterém by měl čtenář ještě po dočtení husí kůži.Možná za to mohly ony "promluvy ze záhrobí". Za mě slabší průměr.

17.03.2018 3 z 5

Hrob mé sestry Hrob mé sestry Robert Dugoni

Kniha se četla dobře, téma mě navnadilo už v anotaci.Nevadil mi ani soudní proces. Zavražděnou Sáru jako bych znala.Ale za mě to totálně zazdil konec.

08.11.2016 3 z 5

Deník Ellen Rimbauerové - Dům v růžích Deník Ellen Rimbauerové - Dům v růžích Joyce Reardon (p)

Zajímavé čtení.Od začátku jsem byla vtažena do děje, jako bych se nacházela přímo v domě. Díky knize vidím film Dům v Růžích z úplně jiného úhlu.Doporučuji.

25.10.2016 5 z 5