rampapa rampapa komentáře u knih

Růžový víkend Růžový víkend Sandra Brown

Krásný romantický příběh na klidné odreagování. Knížka s mi moc líbila a velmi jí doporučuji.

15.09.2021 5 z 5

Pán rozkoše Pán rozkoše Nicole Jordan

Na příběh o Dereovi jsem se hodně těšila na ,, pána rozkoše". Jullianu jsem si hnedka zamilovala. Příběh se krásně četl a jsem jím nadšená. ❤️❤️Knížku velmi doporučuji. Už se nemůžu dočkat až si přečtu další knížku od této autorky.

21.02.2021 5 z 5

Americký král Americký král Sierra Simone

Na tamhle díl jsem se hodně těšila a sem šťastná jak to dopadlo. Příběh se mi moc líbil. Knížku velmi doporučuji a už se těším až si přečtu další knížky od této autorky.

23.01.2021 5 z 5

Extáze Extáze Nicole Jordan

Z tohoto dílu jsem nadšená a šťastná .Zamilovala jsem si Ligu pekelníků. Už se nemůžu dočkat až si přečtu další díl.Knížku velmi doporučuji všem co mají rádi romantiku.

07.10.2020 5 z 5

Falešná manželka Falešná manželka Julia Quinn

Zamilovala jsem si tuhle sérii a tenhle příběh. Na příběh o Edwardovi jsem se hodně těšila a jsem nadšená. Knížka se mi moc líbila a velmi jí DOPORUČUJI všem co mají rádi romantiku.

27.07.2020 5 z 5

Nevěsta jeho bratra Nevěsta jeho bratra Rachael Anderson

Na druhý díl jsem se hodně těšila a sem šťastná jak to dopadlo. Abby a Morgana jsem si hodně oblíbila. Už se nemůžu dočkat až si přečtu další díl o Sophii. Knížka se mi moc líbila a velmi jí DOPORUČUJI všem co mají rádi romantiku.

17.07.2020 5 z 5

Snoubenec mé sestry Snoubenec mé sestry Rachael Anderson

Zamilovala jsem si okamžitě Prudence a Branda. Už se nemůžu dočkat až si přečtu další díl o Abby. Knížku velmi doporučuji všem co mají rádi romantiku.

12.07.2020 5 z 5

Bennett Mafia: Zakázaná láska Bennett Mafia: Zakázaná láska Tijan (p)

Zamilovala jsem si tuhle rodinu. Knížka se mi moc líbila. Riley a Kai jsou úžasný. Příběh se mi moc líbil a knížku velmi doporučuji všem co mají rádi romantiku.

18.06.2020 5 z 5

Vášeň Vášeň Nicole Jordan

Do téhle ligy je těžké se nezamilovat. Hlavní hrdiny jsem si zamilovala a těším se až si přečtu další díl. Knížku velmi doporučuji.

Smyslnost Smyslnost Nicole Jordan

Na tuhle sérii jsem se hodně těšila a sem šťastná že jí mám doma v knihovně a už se těším až si přečtu další díl. Knížku velmi doporučuji.

Touha Touha Nicole Jordan

Ta liga pekelníků mě snad zničí. Tenhle příběh se mi moc líbil a už se těším až si přečtu další. Knížku velmi doporučuji.

Něco skutečného Něco skutečného Erin Watt

Dechberouci knížka.Hned bych si jí přečetla znova.Je napínavá a krásná zároveň. Přečtení za jedno odpoledne. Knížku velmi moc doporučuji.

01.01.2019 5 z 5

Tři hříšná tajemství Tři hříšná tajemství Nikki Sloane

Tahle série je každý díl super. A tenhle je též. Moc se mi knížka líbila a velmi jí doporučuji všem co mají rádi romantiku a erotiku.

01.08.2023 5 z 5

Tajemství letní noci Tajemství letní noci Lisa Kleypas

Na tuhle tu sérii jsem se hodně těšila a miluji čekanky. Annabelle jsem si hnedka oblíbila a Simona taky. Jejich příběh se mi moc líbil. Knížku velmi doporučuji všem co mají rádi romantiku. Už se nemůžu dočkat až si přečtu další díl.

28.06.2023 5 z 5

Síla osudu Síla osudu Lisa Kleypas

Moc krásná knížka. Příběh se mi moc líbil. Už se nemůžu dočkat až si přečtu další knížku od této autorky. Knížku velmi doporučuji všem co mají rádi romantiku.

13.05.2023 5 z 5

Skandál na spadnutí Skandál na spadnutí Julia Quinn

Moc krásný příběh o lásce. Moc se mi knížka líbila a velmi jí doporučuji všem co mají rádi romantiku a knížky z touto tématikou.

27.03.2023 5 z 5

Grace, moje spása Grace, moje spása Melanie Moreland

Moc jsem se na tuto sérii těšila a jsem z ní nadšená. Miluji tuhle autorku a to jak píše. Na Grace jsem se hodně těšila. Jaxsons jsem si hnedka oblíbila. Už se nemůžu dočkat až si přečtu další díl. Knížku velmi doporučuji všem co mají rádi romantiku.

17.03.2023 5 z 5

Něžná náruč větru Něžná náruč větru Alexander Stainforth (p)

Moc krásný příběh o naději. Moc jsem si příběh zamilovala. Knížku velmi doporučuji.

04.03.2023 5 z 5

Odvážná volba Odvážná volba Kate Bateman

Moc krásná knížka. Moc jsem si zamilovala příběh. Už se nemůžu dočkat až si přečtu další díl. Knížku velmi doporučuji všem co mají rádi romantiku.

29.01.2023 5 z 5

Půlnoční anděl Půlnoční anděl Lisa Kleypas

Knížka se mi moc líbila a velmi jí doporučuji všem co mají rádi romantiku. Příběh jsem si zamilovala.

04.01.2023 5 z 5