rampapa rampapa komentáře u knih

Chlap snů Chlap snů Kim Jones

Tak tohle bylo úžasných. Na tuhle autorku jsem byla hodně zvědavá a píše krásně. Penelopu jsem si hnedka oblíbila. Doufám že v blízké budoucnosti vydají další knihy od autorky. Knížku doporučuji všem co mají rádi romantiku a erotiku.

20.07.2021 5 z 5

Výpověď Výpověď Whitney G. (p)

Paní. Wow. Po Turbulenci jsem se nemohla dočkat až přijde další knížka od této autorky a jsem zní NADŠENÁ. Taru a Parkera jsem si zamilovala.Už se těším až si přečtu další knížky od této autorky.

21.05.2020 5 z 5

Tajemná kráska Tajemná kráska Sophie Barnes

Moc krásný příběh. Knížku jsem si zamilovala a moc se mi líbila. Vřele doporučuji všem co mají rádi romantiku.

05.12.2023 5 z 5

Jen ve tvém náručí Jen ve tvém náručí Lisa Kleypas

Moc krásná knížka. Příběh se mi moc líbil a už se nemůžu dočkat až si přečtu další díl.

04.01.2023 5 z 5

Molly Molly Agnieszka Lingas-Łoniewska

Tak tohle bylo krásné a nádherné. Moc se mi knížka líbila. Přečtená ani mě za 3 hodinky. Knížku velmi doporučuji.

24.08.2022 5 z 5

Rytíř Rytíř Devney Perry

Tak tohle se mi fakt líbilo. Na druhý díl jsem se hodně těšila a jsem jím nadšená. Moc se mi příběh líbil. Už se nemůžu dočkat až si přečtu další díl.

24.08.2022 5 z 5

Urozená kapsářka Urozená kapsářka Cathy Maxwell

Na další díl jsem se hodně těšila a jsem jím nadšená. Mám moc ráda tuhle autorku a tuhle sérii. Knížka se mi moc líbila a velmi jí doporučuji všem co mají rádi romantiku. Už se nemůžu dočkat až si přečtu další díl.

20.08.2022 5 z 5

Pěšec Pěšec Skye Warren

Tak tohle bylo boží. Krásné a hříšné. Miluju knížky s touhle tématikou romantiky. Svetry jsem si hnedka zamilovala a Gabriela taky. Už se nemůžu dočkat až si přečtu další díl. Doufám že vyjde brzo. Knížku velmi doporučuji všem co mají rádi romantiku a erotiku.

21.07.2022 5 z 5

Struny srdce Struny srdce Melanie Moreland

Krásná knížka. Moc jsem se na ni těšila a jsem jí nadšená. Miluju tuhle autorku a to jak krásně píše. Charlotte jsem si hnedka zamilovala a Logana taky. Už se nemůžu dočkat až si přečtu další knížku od této autorky. Knížku velmi doporučuji všem co mají rádi romantiku a erotiku.

14.06.2022 5 z 5

Cinder & Ella Cinder & Ella Kelly Oram

Tak tohle je srdcová knížka. Ellie jsem si hnedka zamilovala. Knížka mě doslova pohltila tak že jsem jí přečetla ani ne za tři hodinky. Musím si hnedka přečíst další díl. Knížku velmi doporučuji.

10.06.2022 5 z 5

Královsky v háji Královsky v háji Emma Chase

Na tuhle sérii jsem se hodně těšila a jsem jí nadšená. První díl jsem si hnedka zamilovala. Nicholase jsem si hnedka zamilovala. Knížka splnila vše co jsem očekávala. Už se nemůžu dočkat až si přečtu další díl. Knížku velmi doporučuji všem co mají rádi romantiku.

03.05.2022 5 z 5

Můj klenot Můj klenot Lauren Blakely

Na tohle jsem se hodně těšila a jsem knížkou nadšená. Krásný příběh. Příběh se čte sám. Přečetla jsem knížku ani ne za tři hodinky. Charlotte jsem si hnedka zamilovala. Krásná oddechová knížka. Už se nemůžu dočkat až si přečtu další díl. Doufám že vyjde brzo. Knížku velmi doporučuji všem co mají rádi romantiku.

24.04.2022 5 z 5

Nebezpečná záměna Nebezpečná záměna Susanna Craig

Na tuhle knížku jsem se hodně těšila a jsem jí nadšená. Mám moc ráda tenhle typ knížek. Amandu jsem si hnedka oblíbila a Langleyho též. Příběh jsem přečetla jedním dechem. Už se nemůžu dočkat až si přečtu další knížku od této autorky. Knížku velmi doporučuji všem co mají rádi romantiku.

23.04.2022 5 z 5

Hříšná noc Hříšná noc Elle Kennedy

Tak tohle jsem potřebovala. Úplná odreagovka. Příběh je krásný a autorka píše krásně. Už se nemůžu dočkat až si přečtu další díl. Knížku velmi doporučuji všem co mají rádi romantiku a erotiku.

23.03.2022 5 z 5

Ďábel v přestrojení Ďábel v přestrojení Lisa Kleypas

Na tuhle knížku jsem se hodně těšila a jsem jí nadšená. Miluju tuhle rodinu a sérii. Autorka píše nádherně. Merritt jsem si hnedka zamilovala a Krutá taky hnedka. Příběh se mi moc líbil. Knížku jsem přečetla ani ne za tři hodinky. Knížku velmi doporučuji všem co mají rádi romantiku. Už se nemůžu dočkat až si přečtu další knížku od této autorky.

23.03.2022 5 z 5

Ďábel nosí černou Ďábel nosí černou L. J. Shen

Tak tohle bylo krásné a nádherné. Krásně se mi to četlo. Zamilovala jsem si hnedka tenhle příběh. Chase a Mad jsem si hnedka zamilovala. Už se nemůžu dočkat až si přečtu další knížku od této autorky. Knížku velmi doporučuji všem co mají rádi romantiku a erotiku.

12.02.2022 5 z 5

Grey Grey E. L. James (p)

Na pohled Christiána jsem byla hodně zvědavá a bylo to super. Moc se mi to líbilo. Už se nemůžu dočkat až si přečtu další díl. Knížku velmi doporučuji všem co mají rádi romantiku a erotiku.

25.11.2021 5 z 5

Rozmazlená princezna Rozmazlená princezna L. J. Shen

Tak tohle byla krása. Na tuhle knížku jsem se hodně těšila a jsem jí nadšená. Miluju fotbalisty. Penna a Dariu jsem si hnedka zamilovala. Už se nemůžu dočkat až si přečtu další díl. Knížku velmi doporučuji všem co mají rádi romantiku a hezké fotbalisty.

20.11.2021 5 z 5

Posedlost Posedlost Helen Hardt

Druhý díl je snad ještě lepší než ten první. Jade a Talona jsem si zamilovala už v prvním díle ale teď je mám ještě radši. Už nutně potřebuju další díl jen nevím jestli to vydržím. Knížku doporučuji všem co mají rádi romantiku a erotiku.

14.10.2021 5 z 5

Touha Touha Helen Hardt

Pane Bože tak tohle je pecka. Miluju tuhle knížku a zřejmě budu milovat i celou sérii. Jade je úžasná a Talon je boží. Už se nemůžu dočkat až si přečtu další díl. Knížku velmi doporučuji všem co mají rádi romantiku a erotiku.

14.10.2021 5 z 5