rampapa rampapa komentáře u knih

Hejno havranů Hejno havranů Kate Stewart

Nádherný příběh. Okamžitě potřebuju další díl. A to IHNED ️ Cecilii jsem si hnedka zamilovala. Už se nemůžu dočkat až si přečtu další díl. Knížku velmi doporučuji všem co mají rádi romantiku a erotiku.

11.07.2022 5 z 5

Knihkupectví na Riverside Drive Knihkupectví na Riverside Drive Frida Skybäck

Tak tohle bylo tak krásné. Příběh jsem si hnedka zamilovala. Knihy kde je příběh o knihách miluju. Knížku jsem přečetla ani na za tři hodinky. Knížku velmi doporučuji všem co mají rádi romantiku a knihy.️

18.04.2022 5 z 5

Důvodné pochybnosti Důvodné pochybnosti Whitney G. (p)

Tak tohle se mi moc líbilo. Knížka se četla úplně sama. Mám ráda takový žánr knih. Miluju tuhle autorku. Už se nemůžu dočkat až si přečtu další knížku od této autorky. Knížku velmi doporučuji všem co mají rádi romantiku a erotiku.

20.12.2021 5 z 5

Halton Halton Melanie Moreland

Tak na tenhle příběh jsem se hodně těšila. A jsem jím nadšená. Miluju Haltona a Free. Příběh se mi moc líbil. Už se nemůžu dočkat dalšího dílu. Knížku velmi doporučuji všem co mají rádi romantiku.

03.11.2021 5 z 5

Vzdorující královna Vzdorující královna Meghan March

Tak tohle bylo boží!! Knížka přečtená a ne za 3 hodinky:):) Nevím jak vydržím čekat na poslední díl, to mě určitě zabije. Moc jí doporučuji všem co mají rádi podobné knihy na způsob 50 odstínů šedi.️️

17.04.2021 5 z 5

Maddox Maddox Melanie Moreland

Tak tohle bylo úžasné. Do Maddoxe a Dee jsem se hned zamilovala. Miluju kluky z BAM.
Příběh jsem si opět Zamilovala. Už se nemůžu dočkat až si přečtu další o Reidovi. U téhle knížky jsem hodně zasmála. Knížku velmi doporučuji.

29.10.2020 5 z 5

Kontrakt 2 Kontrakt 2 Melanie Moreland

Tohle sem si hnedka zamilovala. Krásně se mi to četlo. Už se nemůžu dočkat až si přečtu další knížku o Maddoxovi a Aidenovi. Knížka se mi moc líbila a velmi jí DOPORUČUJI.

29.06.2020 5 z 5

Božský bastard Božský bastard Christina Lauren

Božská kniha miluju tyhle knížku. Mám ráda tuhle autorku a těším se až si přečtu další díl.

10.06.2020 5 z 5

V bouři V bouři Sabrina Jeffries

Super příběh o lásce.Skvela knížka od Sabriny Jeffries. Už se nemůžu dočkat až si přečtu další díl.

14.10.2019 5 z 5

Sladká nevědomost Sladká nevědomost Danielle Lori

Tak tohle bylo boží. Už hodně dlouho jsem se do knížky tak rychle zamilovala jako do téhle. Nica jsem si hned zamilovala a Elenu taky. Miluju knížky s touhle tématikou. Už se nemůžu dočkat až si přečtu další díl. Knížku velmi doporučuji všem co mají rádi romantiku a erotiku.

16.01.2023 5 z 5

Zvrhlý král Zvrhlý král Rina Kent

Tak tohle byla bomba. Moc úžasná knížka. Zamilovala jsem si hnedka tuhle sérii a NUTNĚ potřebuju další díl.

15.01.2023 5 z 5

Bouřlivá noc Bouřlivá noc Elle Kennedy

Tak tohle byla bomba. Nejlepší díl z celé série. Zamilovala jsem si AJ hnedka zamilovala a Brett jakbysmet. Moc jsem si zamilovala tuhle sérii a už se nemůžu dočkat až si přečtu další knížku od této autorky. Knížku velmi doporučuji všem co mají rádi romantiku.

10.06.2022 5 z 5

Neústupná princezna Neústupná princezna Meghan March

Tak tohle byla bomba. Prostě woooow. První díl jsem si hnedka zamilovala ale tenhle druhý díl byl mnohem lepší. Začínám se bát jaký bude třetí díl. Úžasná knížka. Už se nemůžu dočkat až si přečtu další díl. Knížku velmi doporučuji všem co mají rádi romantiku a erotiku.

03.05.2022 5 z 5

Má mě rád, nemá mě rád Má mě rád, nemá mě rád Sally Thorne

Po zhlédnutí filmu jsem byla hodně zvědavá na knížku. A jsem jí nadšená. Bylo to úžasné a nádherné. Krásná oddechová knížka. Super knížka na odreagování. Knížku velmi doporučuji všem co mají rádi romantiku.

01.05.2022 5 z 5

Moje (tak trochu) utajené dítě Moje (tak trochu) utajené dítě Penelope Bloom

Tak tohle bylo krásné a sexy. Na další novou sérii od této autorky jsem se hodně těšila a jsem jí nadšená. Už se nemůžu dočkat až si přečtu další díl. Jen doufám že vyjde brzo. Knížku velmi doporučuji.

18.04.2022 5 z 5

Divoký princ Divoký princ Meghan March

Tak tohle bylo boží. Miluji Temperance už z předešlý série a mám ráda jak se tam objevily postavy z minulé série. Bylo to krásně žhavé.
Myslela jsem si že po Mountovi a Keiře už to němuž být žhavějši ale spletla jsem se. Je to. Tanhle díl jsem přečetla ani ne za tři hodinky a najednou konec??? Okamžitě nutně potřebuju další díl. Už se nemůžu dočkat až si přečtu další díl. Knížku velmi doporučuji všem co mají rádi romantiku a erotiku.

28.03.2022 5 z 5

Zlomený rytíř Zlomený rytíř L. J. Shen

Tak tohle bylo boží.......Miluju tuhle sérii a miluji tuhle autorku. Tahle knížka je naprosto super. Lunu jsem si hnedka zamilovala a Knighta jak bysnet. Už se nemůžu dočkat až si přečtu další díl. Knížku velmi doporučuji.

23.03.2022 5 z 5

Alfa samec Alfa samec Vi Keeland

No tak tohle bylo boží....miluju tuhle knížku. Skvělý sexy příběh s božím Drewem. Emerii byla naprosto úžasná. Knížka přečtená ani ne za tři hodinky. Miluju tenhle žánr knih. Už se nemůžu dočkat až si přečtu další knížku od této autorky. Knížku velmi doporučuji všem co mají rádi romantiku a erotiku.

12.02.2022 5 z 5

Chaos v míru Chaos v míru Amo Jones

Tak tohle bylo boží. Hned nutně potřebuju další díl. Nebo se zblázním. Miluju Amo Jones. Doufám že brzo vyjde další díl. Knížku jsem přečetla ani ne za tři hodinky. Knížku velmi doporučuji všem co mají rádi tuto autorku.

05.01.2022 5 z 5

Cizí dluh Cizí dluh Kinga Litkowiec

Tak tohle bylo super. Už potřebuju další díl. Knížku velmi doporučuji všem co mají rádi romantiku a erotiku.

28.10.2021 5 z 5