Má mě rád, nemá mě rád přehled

Má mě rád, nemá mě rád
https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/489668/bmid_ma-me-rad-nema-me-rad-zeL-489668.png 4 599 599

Lucy Huttonová a Joshua Templeman se nemají rádi. Není to jen tak nějaké obyčejné nepřátelství nebo prostá nesnášenlivost. Nenávidí se celým srdcem a nebojí se dát si to pořádně najevo, a přitom jsou nuceni obývat společnou kancelář vydavatelského domu. Lucy nemůže vystát Joshuovu upjatost a perfekcionismus, on zas pohrdá jejím spontánním přístupem a bláznivě barevným oblečením. Teď se však ještě ke všemu dozvídají, že jeden z nich má být povýšen. Bitva se rozhořívá naplno a Lucy je odhodlaná nevzdat se, i když se jí tahle hra začíná vymykat z rukou. Možná že k Joshuovi zas tak velkou nenávist necítí. Možná ani on k ní. Možná je od vášnivé nevraživosti k lásce překvapivě blízko.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

The Hating Game , 2016

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Má mě rád, nemá mě rád. Přihlašte se a napište ho.

archivářka115
16.03.2024

Domnívala jsem se, že to bude vtipná knížka, ale bohužel mě velmi zklamala. Škoda času.

Syma149
28.02.2024 5 z 5

Napřed jsem viděla film, takže jsem byla na knihu zvědavá a moc se mi líbila. V knize jde o krátký časový úsek, kde se Lucy a Joshua občas vrací ve vzpomínkách do minulosti, kdy se setkali a kdy se začali "nesnášet". Joshua byl miláček, tam nebylo co dodat, spíš mi ho bylo líto, protože jeho táta byl opravdu případ. Lucy jsem měla ráda skoro celou knihu, jen ke konci mi už přišla trochu natvrdlá. Chvíli se po něm plazí, potom zase utíká a hysterčí. Nevím, jak víc ji měl Joshua dát najevo, že jsou na jedné lodi. Ale i tak to bylo moc pěkné čtení a doporučuji.

kristynatjxo
10.02.2024 4 z 5

Super oddechovka. Romantická, vtipná knížka. Kdy od začátku tušíte, jak asi děj končí, ale přesto vás baví číst, co se mezi hlavními postavami bude dít. :)
Líbilo se mi, jak se Lucy a Josh navzájem zlobili, jaké na sebe měli poznámky a jak to mezi nimi jiskřilo.
Jen mě v poslední době nebaví tolik dějové linky, kdy jedné z osob není dobře a ta druhá osoba se o ní musí starat. Měla jsem nějaké štěstí na podobně psané situace ve více knihách a nějak mě to nebere.
Jinak hodnotím kladně :) Určitě mě kniha bavila více než film.

Vychází Čtenářský diář 2023, Sváděj mě a další knižní novinky (35. týden)

28.08.2022

Láska a jiná slova, Smějící se bestie a dalších 60 knižních novinek (17. týden)

24.04.2022

Láska a nenávist jsou protipóly jedné a té samé hry, kterou musíte vyhrát. Proč? Jde o vaše srdce a ego. Věřte mi, já bych to měla vědět.

Kniha Má mě rád, nemá mě rád v seznamech

v Právě čtených5x
v dalších seznamech5x