Ralemo Ralemo komentáře u knih

Na vlásku Na vlásku Lucy Score

Krásně napsaná kniha, klasické téma šéfa a podřízené, jak už jsem četla několikrát. Až na to Dominicovo vzdorování. Příběh zajímavý, se zápletkou, docela dlouhý a natažený příběh, ale nevadilo mi to. Zajímavé prostředí pro ženy, módní časopis, focení, luxusní značky oblečení. Vtipná knížka. Doporučuji.

15.12.2021 5 z 5

Graysonův slib Graysonův slib Mia Sheridan

Osobně si myslím, že je to asi nejlepší knížka od této autorky. Nádherně napsaná, je v ni všechno, nenávist, zápletka, láska. Přečteno za pár hodin, krásně jsem si u této knížky odpočla. :)

08.12.2021 5 z 5

Pan Romantik Pan Romantik Leisa Rayven

Romanťárna podaná velice humorně. Hrozně čtivé, nešlo se od toho odtrhnout, přečteno za pár hodinek a velmi doporučuji.

13.04.2021 5 z 5

Princezna Princezna Devney Perry

Třetí díl této série a opět velice povedený příběh. Do čtení vás nakopne konec druhého dílu a nešlo odolat a hned jsem se musela pustit do třetího dílu. Presley se postupně dostává z hnusného odkopnutí u oltáře a přes nenávist si vybuduje skvělý vztah s neodolatelným Shawnem. Zajímavá zápletka v podobě filmu, ex snoubence, spousta dramatu, smutku, ale i lásky a pochopení. Od knížky se nešlo odtrhnout, musela jsem ji přečíst na jeden zátah. Těším se na další díl. :)

07.03.2023 5 z 5

Rytíř Rytíř Devney Perry

Velice povedená stejně jako první díl, trvalo mi dlouho než jsem se k této knize dostala, každopádně stojí za to. Moc hezký, zajímavě napsaný příběh s velice napínavým dějem. Oba hlavní hrdinové mi přirostli k srdci a jejich vzájemné a postupně sbližování vážně stojí za přečtení. Moc hezký konec a jdu na další díl. :)

28.02.2023 5 z 5

Kosti v srdci Kosti v srdci Colleen Hoover

Autorka opět nezklamala, nádherně napsaný příběh, se zajímavou zápletkou, spoustou bolesti, lásky a polopravd. Její knížky jsou vážně srdcová záležitost a ani tato není výjimkou. Dost emočně těžká knížka, kolikrát jsem měla vážně na krajíčku. Nádherné pouto mezi Beyah a Samsonem, které vydrželo všechny překážky, které jim život postavil do cesty. Určitě doporučuji přečíst a ke knize se moc ráda vrátím.

15.01.2023 5 z 5

Ano, pane řediteli Ano, pane řediteli Lucie Srňánková

Mám ráda téma šéfa a podřízené a tato kniha se četla sama! Skvělý příběh se zajímavou zápletkou, sexuální scény mi vůbec nevadily, sedly do konceptu knihy. Hlavně byly zajímavě a čtivě napsány, nebylo to pořád to samé dokola, za to velké plus. Kdo by nechtěl za šéfa sexy svalovce? Příběh pěkně ubíhal, byla zde i zajímavá zápletka s dramatem. Určitě doporučuji. :)

09.01.2023 5 z 5

Travis Travis Mia Sheridan

Autorka opět nezklamala, krásné pokračování knihy Archerův hlas mě velice příjemně překvapil. V hlavní roli náčelník Travis, který je také poznamenaný minulostí a nese si svoje strasti dále v životě, každopádně mu do života vstoupí Haven a změní úplně vše. Neskutečná přitažlivost, velice příjemně se kniha četla, nešlo se odtrhnout. Oba dva hlavní hrdinové si prošli peklem a nesou si následky činů svých rodičů. Moc hezký příběh, určitě doporučuji.

25.12.2022 5 z 5

Všechno, co jsme měli Všechno, co jsme měli Jennifer Bright (p)

Klobouk dolů, nádherný příběh se zajímavou a zároveň smutnou zápletkou. V této knize lze vidět, jak jedna osudná noc dokáže člověku poznamenat život. Líbila se mi zápletka v podobě společného obchůdku, neskutečná přitažlivost mezi hlavními hrdiny, která postupně vzrůstala až dosáhla šťastného konce i přes malý zádrhel. Určitě se ke knize někdy vrátím, kniha se odehrávala v nádherném prostředí kávy a knížek, což je pro mě dokonalá kombinace. :)

04.11.2022 5 z 5

Polib mi dortík Polib mi dortík Helena Hunting

Velice povedená kniha, líbila se mi stejně jako dvě předchozí. Od začátku vás zaujme humorný příběh se zajímavou zápletkou v podobě konkurenčního boje. Velice vtipně popsané pasáže knížky u kterých se vážně nasmějete. Od knížky se nešlo odtrhnout a přečetla jsem ji na jeden zátah. Hlavní postavy si ihned zamilujete, mají mezi sebou neskutečnou přitažlivost a jejich slovní přestřelky jsou napsané velice vtipně a hlavně přirozeně. Velké plus je pohled obou dvou hlavních hrdinů, to u knížek vážně oceňuji. Určitě doporučuji. :)

21.10.2022 5 z 5

Ten první Ten první Roni Loren

No páni. Tak to byla pecka, podle obálky jsem čekala něco jiného. Neskutečný příběh zasazený do americké střední školy se zápletkou, která se ve světe bohužel někdy děje. Čekala jsem, že tam budou i kapitoly z minulosti, které se tam (naštěstí?) neobjevily. Moc se mi líbil děj po této tragédii a to jak v knize bylo popsáno jak se s tím hlavní hrdinové postupně vyrovnávali a jak moc jim to ovlivnilo život.
Nakonec se z knihy vyklubala krásná romantická kniha se zajímavou zápletkou a touhou po spravedlnosti. Hlavní hrdiny si ihned zamilujete. Liv i Finn si zasloužili svoji šanci, neskutečná přitažlivost, výborné slovní přestřelky, i přes veškerou minulost si nakonec najdou svoji společnou cestu. :)

17.10.2022 5 z 5

Dokonalá hra Dokonalá hra Vi Keeland

Sázka na jistotu u těchto autorek! Moc jsem se na knihu těšila a jsem nadšená jako u všech předchozích. Nádherný příběh se zajímavou zápletkou, spousta rodinných dramat, zklamání, objevení nové lásky a překonání překážek. Oba dva hlavní hrdinové byli úžasní, moc se mi líbily jejich povahy, neskutečná přitažlivost mezi nimi, určitě se k této knize ještě někdy v budoucnu vrátím!

18.09.2022 5 z 5

Ve tvých snech Ve tvých snech Kristan Higgins

Nádherné pokračování série Modrá volavka! Jack byl miláček a i na něj se konečně usmálo štěstí v podobě sexy policistky. Moc hezky napsaný příběh se zajímavou zápletkou v podobě ex přítelkyň a přítelů. Kéž by byly další díly! Určitě v této sérii je ještě pár postav, které by si zasloužily svoje zamilované příběhy.

03.08.2022 5 z 5

Muž mých snů Muž mých snů Penelope Ward

Jedna z mých nejoblíbenějších autorek a opět nezklamala. Moc jsem se na tuto knihu těšila a moc se mi líbila.
Krásný a zároveň smutný příběh o Farrah a Jacovi a jejich kostrbaté cestě za společným štěstím. Klasická hezká romantika se vším všudy, nechybělo drama, zápletka a nakonec šťastný konec. Určitě neurazí a knihu doporučuji, ideální oddechovka k odpolednímu kafíčku. :)

26.06.2022 5 z 5

Když jsme se proslavili Když jsme se proslavili Sarina Bowen

Nádherný poslední díl! :) Líbil se mi stejně jako všechny předchozí, každý díl měl něco do sebe. Lianne byla nádherné duše, bohužel kvůli své popularitě uzavřená do sebe a stavěla si kolem sebe zdi, které nakonec dokázal probořit pouze DJ. Ten sice bojoval se svými démony a křivým obviněním, každopádně vše dopadlo jak mělo a i tento příběh určitě stojí za přečtení. :)

20.06.2022 5 z 5

Struny srdce Struny srdce Melanie Moreland

Moc hezky napsaný příběh o náhodném setkání v metru a poté lásce na celý život. Sice začátek byl docela uspěchaný, ale příběh krásně utíkal a kniha se četla sama. Hudebník Montgomery zachrání Charlotte před jejím osudem, být tatínkova hodná holčička a pomůže jí k vyléčení jejího nešťastného a zlomeného srdce.
Děj se zajímavou zápletkou, trochou dramatu a nakonec šťastným koncem. Každý by si zasloužil ve svém životě ochránce jako je Montgomery.
Určitě doporučuji :)

24.05.2022 5 z 5

Tři drsné lekce Tři drsné lekce Nikki Sloane

Skvělé pokračování. Moc se mi líbil příběh Payton a Dominika. Payton mě zaujala už v prvním díle a druhý díl byl třešničkou na dortu. Jejich náhodné setkání a vzájemná přitažlivost byla dokonalá. Je zde popsána spousta a spousta sexu v různých situacích. Dominik byl miláček od prvního pohledu, menší neshoda nemohla jejich vztah pokazit, i když byla potřeba menší pauza. Každopádně vše dopadlo tak jak mělo, moc hezký konec.
Určitě doporučuji přečíst.

20.05.2022 5 z 5

Bouřlivá noc Bouřlivá noc Elle Kennedy

(SPOILER) Krásná jednohubka stejně jako předchozí díly! :) Přečteno jedním dechem.

Moc hezký příběh o posledním majiteli nočního klubu Hřích. Aj byl miláček ve všech dílech, snažil se být lepším, kvůli výčitkám z minulosti, aby na něj rodiče byli pyšní. Než mu vstoupila do života krásná rebelka Brett a otočila mu život o 360 stupňů. A Aj konečně žil životem, který byl pro něj ten pravý s nejlepší ženou po svém boku.
Určitě doporučuji. :)

18.05.2022 5 z 5

Drahý nepřítel Drahý nepřítel Kristen Callihan

Tuto autorku jsem si vážně oblíbila a další kniha od ní je skvělá. Moc hezký příběh o dvou mladých lidech, kteří se odmalička nenáviděli až to přerostlo v neskutečnou lásku. Macon a Delila v sobě našli spřízněnou duši a jak se říká, co se škádlívá, to se rádo mívá.
Příběh je moc hezky napsaný, se zajímavou zápletkou a šťastným koncem. Určitě doporučuji. :)

15.05.2022 5 z 5

Neústupná princezna Neústupná princezna Meghan March

Druhý díl a opět pecka! Zajímavý děj se spoustou zápletek a dramat. Neskutečná přitažlivost mezi Kanem a Temperance. Mnohem lepší než první úvodní díl a ten konec? No už se těším na pokračování, autorka tento díl ukončila v tu pravou chvíli, aby nás pořádně napínala. Klobouk dolů.
Uznávám, že by stačily asi dva díly, knihy jsou kraťoučké. Každopádně to napětí je super, tak si na další díl musíme nějaký ten měsíc počkat.
Kdo miluje drama, romantiku a erotiku, určitě doporučuji. :)

04.05.2022 5 z 5