Ralemo Ralemo komentáře u knih

Má mě rád, nemá mě rád Má mě rád, nemá mě rád Sally Thorne

Nejdříve jsem viděla film, až poté jsem narazila na tuto knihu a mám z ní stejné pocity jako z filmu.
Jedním slovem pecka, hezky, vtipně napsaný příběh se zajímavou zápletkou. Vzájemná přitažlivost u hlavních hrdinů je neskutečná. Jejich neustálé pošťuchování bylo skvělé pozorovat. Nádherný romantický příběh se šťastným koncem. Určitě doporučuji přečíst. :)

23.04.2022 5 z 5

Když jsme to tajili Když jsme to tajili Sarina Bowen

Moc hezky napsaný příběh. Myslím že toto téma, je v této době aktuální. Každopádně pořád to pro některé homosexuály není snadné přiznat barvu a tím si procházel i Graham. Oproti tomu Rikker, vyšel s pravdou a ani to se nevyhnulo hloupým komentářům. Tak co si teď vybrat? Každopádně krásný děj se šťastným koncem. Kniha se moc hezky četla, nešlo se odtrhnout.

16.04.2022 5 z 5

Zlomený rytíř Zlomený rytíř L. J. Shen

(SPOILER) Tak citově těžký příběh jsem dlouho nečetla. Kniha plná emoci, lásky, bolesti. Střídaly se fáze kdy mi tekly slzy, kdy jsem měla husí kůži.

Jedním slovem bomba, krásně napsaný dojemný příběh o Luně a Knightovi. Nejlepší kamarádi odmalička, co si vzájemně nedokázali vyjádřit svoje city a dělali si naschvály co to šlo. Knight jako pravý rytíř, který bojoval a staral se o Lunu v době, kdy jí nešlo mluvit a Luna, která byla jediným člověkem na zemi, kterého Knight miloval a byla pro něj vším. Jak se říká, všechno zlé je k něčemu dobré a stejně tak to bylo i v tomto příběhu. I přes to, že je oba dva opustily jejich matky, tak si dokázali najít v tom vztahu to nejlepší z nich dvou. A po tom všem i tito dva si zasloužili být spolu a prožít šťastný život.

Citově těžký příběh tomu dodávala Rosie a její těžká nemoc, kterou bohužel nezvládla a zlomila tím srdce nejen Deanovi. To jak byl její konec popsán bylo něco nádherného, ale smutného, slzy tekly proudem.

Nádherný kniha se vším všudy, chtěla bych napsat i šťastným koncem, který tam byl bohužel jen z jedné části. Kniha určitě stojí za přečtení.

10.03.2022 5 z 5

Taju pro tebe Taju pro tebe J. T. Geissinger

Tak tohle byla velká pecka! Asi nejlepší knížka co jsem za poslední dobu četla. Měla naprosto všechno, co román má mít. Cam mi přirostl k srdci, úplně jsem se do něj zamilovala. Nešlo se odtrhnout a přečetla jsem ji na jeden zátah. Hořím pro tebe byla taky pecka, ale tato byla ještě lepší! Krásně a zajímavě napsané! Doufám, že autorka vydá co nejdříve další knihu.

26.12.2021 5 z 5

Na druhý pokus Na druhý pokus T. L. Swan

První díl super, ale ten druhý pecka naprostá! :) Emoce, smích, dojetí, Přečteno za pár hodin, nešlo se odtrhnout. Krásně napsané. Doporučuji všemi 10. Stojí to za to! :)

20.10.2021 5 z 5

Co když uvěříme Co když uvěříme Sarah Sprinz

Třetí díl a opět nádhera, zasáhl mě stejně jako dva předchozí. Tento byl o to více okořeněný, že se jednalo o slavnou osobnost a jeho strasti. Krásně napsáno, nešlo se od knihy odtrhnout a musela jsem ji dočíst do konce. Zajímavé hlavní postavy spisovatelka fanynka a zpěvák, zajímavé postupné sbližování, které překazí zápletka v podobě splnění snu spisovatelky Hope, které vnitřně bojuje, jestli láska nebo splněný sen. Nakonec si ale zvolí správně a vše dopadne tak jak má.
Moc se mi líbí propojení postav z minulých dílů, můžeme vidět jak se ostatním párům daří. Velice doporučuji, tato série vážně stojí za přečtení. :)

05.11.2022 5 z 5

Fake Fake Kylie Scott

Příjemné překvapení, podle hodnocení jsem se lehce zděsila.
Každopádně krásná, romantická oddechovka se zajímavou zápletkou. Začátek byl lehce uspěchaný, možná to chtělo pár stránek navíc, jinak pěkně napsáno, děj ubíhal rychle, knížka přečtená na jeden zátah. :)
Nebylo zde žádné velké drama, což mi vůbec nevadilo, vtipně napsáno.
Určitě doporučuji, trošku mi chyběl pohled Patricka, každopádně mezi hlavními hrdiny vzniklo krásné pouto a neskutečná přitažlivost.

23.10.2022 5 z 5

S láskou z Paříže S láskou z Paříže Jules Wake (p)

Knihy od této autorky jsou srdcová záležitost, jedna lepší než druhá. A i tato série je dokonalá! Nádherný, romantický příběh o změně životního stylu a hlavně prostředí pro život. Moc se mi líbili hlavní postavy, Siena byla sice princezna, každopádně si uvědomila co vlastně od života chce a začala hledat změnu a tu našla u tajuplného Jasona. Skvělá přitažlivost mezi hlavními hrdiny, zajímavá zápletka a nádherný konec. Velice čtivě napsáno, od knihy se nešlo odtrhnout! Určitě doporučuji přečíst.

10.10.2022 5 z 5

Ramsay Ramsay Mia Sheridan

Krásný i když trošku smutný příběh o Lydii a Brogana a jejich strastech v mládí, Brogan se přes zradu stále nemůže dostat a proto se rozhodne pro pomstu. Zajímavý plán se docela zvrhne, některé pasáže byly vtipně napsané, u jiných mi bylo Lydie líto, i když ona se nevzdala a vždy bojovala. Napsáno velice čtivě, nešlo se odtrhnout, neskutečná přitažlivost mezi hlavními hrdiny, líbil se mi příběh napsaný z pohledu obou hrdinů. I vedlejší postavy byly hodně zajímavé, například Fionn a Eileen, doufám, že se dočkáme další knihy třeba o nich.

04.10.2022 5 z 5

Hypotéza lásky Hypotéza lásky Ali Hazelwood

Skvěle napsaná romantická knížka z prostředí vysoké školy a laboratoří! Vrátily se mi vzpomínky na moji vysokou školu. Krásně napsaný příběh se zajímavou zápletkou, nechybělo drama, pár nedorozumění, ale nakonec vše skončilo, tak jak mělo. Oba dva hlavní hrdinové byli úžasní, sedli mi od začátku, jejich chování a postupné sbližování s neskutečnou přitažlivostí jen dodaly knížce to pravé jiskření. Velice se pobavíte u jejich skvělého humoru, kniha je sice psaná slovensky, ale to mi vůbec nevadilo. Určitě doporučuji! :)

22.09.2022 5 z 5

Haka za lilii Haka za lilii M. K. Hardy

Všechny předchozí knihy od této autorky byly skvělé a tato není výjimkou!
Nádherný, romantický příběh ze sportovního prostředí, zajímavý děj se spoustou zápletek, dramat, kniha je o sportu, který není tak často v knihách vidět a o to víc se mi to líbilo! Každopádně kniha se krásně četla, nešlo se odtrhnout. Hlavní postavy byly skvělé, trošku mě překvapil rychlý konec, čekala jsem aspoň jednu kapitolku ještě.
Ale určitě doporučuji a těším se na další knihy od této české autorky!

18.09.2022 5 z 5

River Wild River Wild Samantha Towle

Knihu jsem četla už před pár lety, ale dneska jsem na ni narazila a opět jsem propadla jejímu kouzlu. Přečteno na jeden zátah a nešlo se odtrhnout.
Smutný příběh o Annie/Carrie, která si procházela v manželství peklem a rozhodla se změnit svůj život a stát se někým jiným a hlavně se odstěhovat hodně daleko. Přitom narazila na souseda Rivera, který sám bojuje se svými démony a postupně si k sobě nachází cestu.
Jejich slovní výměny jsou úsměvné a čtenáře velice pobaví. Obecně kniha obsahuje velice těžké témata citového vydírání, zneužívání, takže to není jen erotický román. Oba hlavní hrdinové si v životě zažili spoustu špatného a proto konečně najdou klid a mír a hlavně lásku. Kniha je psána z pohledu obou hlavních hrdinů, takže se velice dobře vcítíte do jejich situace.
Určitě doporučuji, stojí za přečtení. :)

24.07.2022 5 z 5

Tiché vody Tiché vody Brittainy C. Cherry

Třetí kniha a opět pecka. Hrozně mě chytla za srdce. Nádherný, smutný příběh o mladé dívce, která vlivem šoku a strachu přijde o hlas a ztratí svobodu, v tu chvíli se mění celý svět nejen pro ni, ale i její rodinu a kamarády. Její nejlepší přítel je tu pro ni, každopádně časem ho nechá jít, aby mohl žít svůj sen. Jak se říká, pravá láska nerezaví, takže i oni po těch všech letech si k sobě najdou cestu. :)
Kniha byla dokonalá, nešlo se odtrhnout, takže jsem ji přečetla najednou. Nádherný, procítěný příběh, nechybělo drama, zápletka, hádky, ale nakonec vše dopadlo, tak jak mělo. Určitě doporučuji přečíst, opět stojí za to! :)

22.07.2022 5 z 5

Anti-přítel Anti-přítel Penelope Ward

Moc hezky napsáno, klasické téma sousedů a jejich následné postupné sbližování, nechybělo drama, zápletka a šťastný konec. Každopádně v příběhu bylo hodně rozebírán problém malé Summer s mentálním postižením, to není jen tak v nějaké knize. Vše bylo krásně a výstižně napsáno, Summer byla miláček, vztah mezi Deconem a Carys byl krásný, jiskřilo to mezi nimi od začátku, oba dva hlavní hrdinové si zažili svoje prohry v životě a snaží se jít dál.
Každopádně určitě stojí za přečtení, Penelope je jedna z mých nejoblíbenějších autorek. Takže za mě spokojenost. :)

21.07.2022 5 z 5

Nestrať mapu k môjmu srdcu Nestrať mapu k môjmu srdcu Hana Repová

Opět krásná kniha od skvělé slovenské autorky. Klobouk dolů, velká pochvala! Knihu jsem přečetla ne jeden zátah za pár hodinek, nešlo se odtrhnout, zajímavý děj se spoustou zápletek a tajemství. Vztah Lorin a Bena byl dokonalý, jak se spolu postupně seznamovali, prolamovali ledy až nakonec v sobě našli milovanou polovičku. Zajímavé pracovní prostředí, které knihu dost okořenilo. Nádherný epilog ukončil celou tuto krásnou knihu. Určitě doporučuji přečíst! Vážně to stojí za to. :)

02.07.2022 5 z 5

Jako led Jako led J. Lynn (p)

Zjištění, kdo je vaše pravá láska kolikrát trvá vážně dlouho. A tím si přesně prošli Syd a Kyler. Nejlepší kamarádi odmalička k sobě skrývali city až do doby, kdy jejich kamarádství překročilo hranici. Moc hezky napsaný příběh se zajímavou zápletkou, trochou dramatu, ale nakonec šťastným koncem.
Každý si zaslouží najít takovou spřízněnou duši, přesně jako Syd a Kyler.
Určitě doporučuji, taková jednohubka.

09.05.2022 5 z 5

Moje (tak trochu) utajené dítě Moje (tak trochu) utajené dítě Penelope Bloom

(SPOILER) Nejlepší kniha od této autorky a to jsem přečetla všechny. Klobouk dolů, zajímavý příběh se zapeklitou zápletkou. Hezké prostředí sportovních agentů- takové téma jsem ještě nečetla.
Damon byl tvrďák, ze kterého se nakonec vyklubal ideální otec i když mu to pár let trvalo.
Chelsea byla nadaná tenistka, která obětovala kariéru kvůli malé Luně, která byla dokonalá. Její hlášky mě vážně pobavily!
Neustálé pošťuchování a slovní přestřelky mezi hlavními hrdiny vážně stojí za přečtení, k tomu spousta sexu, romantiky, co víc čekat od románu?
Určitě doporučuji přečíst, je to kniha, která vážně pobaví! :)

05.05.2022 5 z 5

Jediná maličkost Jediná maličkost Erin Watt

(SPOILER) Krásný, smutný příběh o mladické nerozvážnosti. Bohužel nehody se stávají a i to se stalo Chasovi v době jeho puberty. Odnesla to Bethanina sestra, každopádně Chase si za to vytrpěl už dost a Bethy se mu snaží pomoct a zárověn tím pomoct i sama sobě.

Osudové setkání dvou zlomených duší, které si vzájemně pomáhají za lepší budoucností. Každý si zaslouží druhou šanci, Chase ji dostane od Beth a nakonec ji využije se vším všudy. Beth dostane rozum, vybere si správnou cestu a nakonec i její rodiče pochopí, že ji sice mohou chránit, ale veškerá jejich nadměrná ochrana ji spíše dusí. Nakonec i oni Chasovi odpustí a uvědomí si, že to byla bohužel nehoda, kterou z velké části zavinil Rachelin přítel.

Smutný a dojemný příběh, taková jednohubka přečtená za pár hodin. Moc hezky napsané, stručně, jasně, žádné protahování.

26.02.2022 5 z 5

Návrat na vinici Návrat na vinici Kristan Higgins

(SPOILER) Za mě nádherný a zajímavý příběh. Moc hezky napsané, sice je kniha dlouhá, ale rychle utíká. Faith jsem si vážně oblíbila, prošla si peklem poté co se dozvěděla u oltáře. Každopádně se nevzdala a žila dál a nakonec pro ni příběh skončil nejlépe jak mohl. Levi byl láska na první pohled, drsňák, který skrýval svoje city a ještě k tomu policista. Moc hezké bylo propojení s rodinou, je vidět, že rodina je základ a dobré vztahy jsou v životě nejvíc co můžete mít.

23.02.2022 5 z 5

Když jsme se poznali Když jsme se poznali Sarina Bowen

Krásně napsaná knížka. Zajímavé téma se vším všudy. Je vidět, že na handicapu nezáleží, láska nezná mezí. Obě dvě hlavní postavy mi ihned přirostly k srdci. Krásná knížka, doporučuji. :)

25.12.2021 5 z 5