Ralemo Ralemo komentáře u knih

Pozvánka Pozvánka Vi Keeland

(SPOILER) Miluju knihy od této autorky! Nádherně napsané, nešlo se odtrhnout. Knížka přečtená na jeden zátah.

Moc hezky napsaná příběh, se zajímavou zápletkou. Líbila se mi přitažlivost mezi hlavními hrdiny. Hudson byl sympaťák hned od začátku a Stella byla úžasná mladá dáma, se skvělým podnikatelským nápadem.

Vůbec mi nevadí číst knihy ve slovenštině. Takže určitě doporučuji. :)

04.03.2022 5 z 5

Dopisy ztraceným Dopisy ztraceným Brigid Kemmerer

Nádherně napsaný příběh o dvou lidech, kteří prožívají podobné trápení. Líbilo se psaní pomocí dopisů. Každopádně je lehké člověka odsoudit na základě domněnek a lživých informací, každý si přece zaslouží svoji šanci.

Juliet a Declan si nakonec k sobě cestu našli a zjistili, jak se vzájemně potřebují.
Smutný, ale zároveň krásný příběh. Určitě doporučuji.

09.05.2022 5 z 5

Bez zábran Bez zábran T. L. Swan

Oba dva předchozí díly byly skvělé, každopádně tento můžu říct, že byl zatím nejlepší! Zajímavý příběh o šéfovi a podřízené se spoustou sakrasmu, nenávisti, neustálého dohadování, každopádně, jak se říká, co se škádlívá, to se rádo mívá.
Nádherně napsáno, nešlo se odtrhnout, musela jsem dočíst do konce. Zajímavá zápletka v podobě prodejkyně obrazů, které vše zamotala, ale nakonec dokázala, že pravá láska existuje.
Kate byla úžasná mladá dáma, která se snažila nepropadnout kouzlu Elliota Millese, každopádně kdo by odolal sice navenek frajírkovi, ale který uvnitř skrývá to pravé ořechové.
Určitě se k této knize někdy v budoucnu vrátím, neskutečně jsem se nasmála hlavně v pasážích o kachnách. Vážně všem doporučuji. :)

01.08.2022 5 z 5

Eleanor a Grey Eleanor a Grey Brittainy C. Cherry

Tak toto byla citově hodně těžká knížka. Kolikrát jsme se při ní rozbrečela, bylo v ní tolik bolesti. Krásný příběh se spoustou dramat, ale s tím nejlepším koncem. Je vidět že trpělivost v životě je důležitá. Elli i Grey si v životě zažili tolik špatného, že si zasloužili šťastný konec se vším všudy. Nádherná knížka! moc doporučuji. Určitě se k této knize ještě vrátím.

26.12.2021 5 z 5

Zas tak moc ho nežeru Zas tak moc ho nežeru Meghan Quinn

Lehce nereálná situace, každopádně velice povedená kniha u které se budete po celou dobu bavit. Klasické téma nenávisti a postupného poznávání až vše skončí láskou. Velice úsměvné rozhovory mezi hlavními hrdiny, neskutečná přitažlivost a zajímavé zápletky. Od knihy se nešlo odtrhnout, určitě doporučuji. :)

07.03.2023 5 z 5

Nemilosrdný rival Nemilosrdný rival L. J. Shen

Tato autorka je sázka na jistotu, opět velice povedená kniha, ke které se moc ráda vrátím. Zajímavé zápletky, spousta smutku a dramatu. Nádherně procítěno, neskutečná přitažlivost mezi hlavními hrdiny. Zajímavé a nevšední téma knihy. Určitě doporučuji přečíst.

06.02.2023 5 z 5

Jenom kamarádi Jenom kamarádi Abby Jimenez

Jednám slovem nádhera. Dlouho jsem nečetla tak vtipnou a dojemnou knihu jako je tato. Autorka dokázala zaujmout už při prvních stránkách a od knihy se nešlo odtrhnout.
Velice citlivé téma ohledně ženských problémů, neplodnosti, touze po dítěti a vlastně zklamání v životě a odpírání si svého vysněného vztahu. Kristen byla bojovnice a snažila se držet city na uzdě, jelikož věděla, že trpí bohužel nemocí, které omezuje část jejího partnerského života.
Josh byl miláček! Chlap snů spousty žen, který si šel jasně za svým a probořil všechny Kristeniny zdi a vzdal se části svých snů ve prospěch své milované ženy.
Jejich neustálé vtipné výměny názorů byly dokonalé, neskutečná přitažlivost mezi oběma hlavními hrdiny byla úžasná a u jejich slovních přestřelek se člověk nedokázal přestat smát. Po takovém vztahu, jako je popsán v knize touží většina párů, najít si nejlepšího kamaráda pro svůj celý život je to nejvíc.
Kniha má bohužel i smutnou část, zápletka která se dotkla životů obou hrdinů. Při čtení ukáplo i pár slziček, bohužel i smrt k životu patří, každopádně jsem celou dobu čekala, že to nakonec skončí jinak.
Knihu moc doporučuji, určitě se k ní vrátím. Vážně se my vryla pod kůži. :)

14.06.2022 5 z 5

Záchytný bod Záchytný bod Martina Jelínková

Moc hezky napsaná kniha, od začátku vás vtáhne do děje a nejde se odtrhnout. Sympatická Aneta hledá štěstí svého života, poté co projde rozchodem, opustí práci a snaží se začít nový život. Děj byl přehledný, zajímavý, najdou se i menší dramata v životě hlavní hrdinky. Najde nakonec Aneta štěstí? Konec je takový otevřený, každý si pod pojmem štěstí může představit něco jiného. Každopádně kniha určitě stojí za přečtení a budu se těšit na další knihy od této autorky! :)

18.04.2022 5 z 5

Skandální titulky Skandální titulky L. J. Shen

Hezká romantická kniha, klasické téma bezohledného šéfa a sexy podřízené. Ideální knížka k odpolednímu kafíčko, zajímavá zápletka s troškou dramatu. Velice čtivý příběh u kterého se zasmějete, je tam samozřejmě i smutná část, ale i to k tomu patří. Líbí se mi příběh psaný z obou pohledů hlavních hrdinů, postupný vývoj jejich vztahu, Celián nakonec ukáže i svoji pravou tvář a získá si srdce sladké Jude.

04.10.2022 5 z 5

Francouzská lekce Francouzská lekce Natasha Boyd

Nádherný romantický příběh, který se z velké části odehrává na luxusní jachtě na pobřeží Francie. Děj se spoustou zápletek, dramat, bolesti z minulosti a neskutečné přitažlivosti mezi Josephine a Xaverem. Desetiletá Dauphine je zlatíčko, ihned si získá Josephine a její srdce. Určitě doporučuji přečíst, kniha má sice skoro 500 stran, ale přečteno na jeden nádech. Nešlo se odtrhnout. :)

10.07.2022 5 z 5

Srdcem proti zdi Srdcem proti zdi Mariana Zapata

Opět krásný román od této autorky. Četla jsem všechny knihy a tato pět nezklamala. Od knihy se nešlo odtrhnout!
Zajímavé téma šéfa a podřízené, který nakonec potřeboval zachránit a mladá Van prolomila všechny jeho zdi. Tvrďák Aiden dlouho odolával, ale šikovné Van neodolal.
Zajímavý děj, se spoustou zápletek, rodinných problémů, ale také se zajímavými slovními přestřelkami mezi hlavními hrdiny.
Zajímavé pozadí sportovního klubu. Hodně se mi líbil i Zac.
Nádherný konec se vším všudy, určitě doporučuji. :)

25.05.2022 5 z 5

Král Král Devney Perry

Velice povedená knížka. Nádherný děj se spoustou zápletek, rodinných dramat.

Bryce je skvělá, odvážná novinářka, která se jen tak někoho nezalekne a to platí hlavně na přitažlivého, sexy motorkáře Dashe, který nakonec podlehne jejímu kouzlu. Jejich přitažlivost a neustálé slovní roztržky byly vážně skvělé. Zajímavý zvrat v podobě smrti a následného společného vyšetřování vážně stojí za přečtení.

Určitě doporučuji a těším se na další díl! :)

08.05.2022 5 z 5

Nové začátky Nové začátky Lilly Lucas

Nádherná knížka! Nešlo se odtrhnout od čtení. Příběh byl moc hezky napsaný, odehrával se v krásném prostředí hor. Lena a Ryan byli vážně super. Smála jsem se u jejich slovních přestřelkách. Byla mezi nimi neskutečná chemie. Děj měl všechno, zápletku, trochu drama a nakonec šťastný konec.

03.04.2022 5 z 5

Hudba z vedlejšího kupé Hudba z vedlejšího kupé M. K. Hardy

Mám přečtené všechny knihy od této autorky a musím říct klobouk dolů. Opět nádherný příběh se zajímavým motivem. Moc hezky napsáno, nešlo se odtrhnout. Zajímavé téma muzikanta a modelky, bylo tam vše, zápletka, drama, rodinné trable a nakonec šťastný konec.
Fungující chemie mezi hlavními hrdiny, při čtení jsem měla úsměv na tváři, vztah mezi nimi byl přirozený, vše fungovalo a drobné drama tam také bylo. Určitě hodnotím kladně a těším se na další knihy od této autorky!

16.03.2022 5 z 5

S láskou z Riviéry S láskou z Riviéry Jules Wake (p)

Tak tato kniha se vážně povedla, možná bych si troufla říct, že je nejlepší z celé série! Zajímavý děj s úžasnou zápletkou, dramatem, neskutečnou přitažlivostí mezi hlavními hrdiny, zajímavé drama v podobě sexy herce alias manžela, který se zuby, nehty brání rozvodu. Kniha vás vtáhne do děje a nepustí dokud se nedostanete na poslední stránku. Moc ráda se ke knize vrátím. Tato autorka je sázka na jistotu a knihy od ní patří mezi moje nejoblíbenější! :)

13.03.2023 5 z 5

Odkaz Odkaz Elle Kennedy

Nádherná třešnička na dortu. Abych si všechny příběhy těchto kamarádů připomněla, přečetla jsem znova předchozí díly a jsem stejně nadšená jako v minulosti. :)
A tento poslední díl vše nádherně ukončil. Bylo skvělé se vrátit k hokejistům a jejich partnerkám a vidět jak společně dospívají a co vše se v jejich životech změnilo. Určitě knížku doporučuji, četla se nádherně, a bylo úžasné vidět, jak pomalu proplouvají dospěláckým životem se vším všudy. :) Neskutečná přitažlivost, kterou si udrželi z předchozích dílů, vtipné slovní přestřelky a hlavně přátelství, které je v této sérii to nejdůležitější. :)

11.11.2022 5 z 5

Toužím po tobě Toužím po tobě J. T. Geissinger

Velice povedená kniha, stejně jako oba předchozí díly. U knížky jsem se vážně nasmála. Kimber, která padne v jednu chvíli na dno nejen v osobním, ale i profesním životě neváhá a přijímá svoji šanci, jak zachránit otcův podnik. Do cesty se jí ale postaví sexy ital, který o ni jeví enormní zájem.
Vtipně napsáno se spoustou zápletek, dramat, kuriozit a hlavně spoustou hádek mezi hlavními hrdiny, nakonec i jejich vztah dopadne tak jak má a Kimber objeví to, na co celý život čekala. Určitě doporučuji přečíst! Nešlo se odtrhnout, kniha se četla sama. :)

07.08.2022 5 z 5

Říše neřesti Říše neřesti Meghan March

Poslední díl, kde se vyjasnili všechny otázky! Opět taková jednohubka, kdyby všechny tři díly byly v jedné knize, bylo by to fajn. Takto je to zbytečně rozdělené a natažené. Každopádně ani poslední díl nezklamal. Děj byl velice napínavý a dramatický. Postupně se dozvídáme všechny tajemství a zápletky. Neskutečná přitažlivost mezi Kenem a Temperance. Krásný a šťastná epilog nakonec. Určitě doporučuji přečíst a těším se na další knihy od této autorky. :)

27.06.2022 5 z 5

Oheň mezi námi Oheň mezi námi Brittainy C. Cherry

Krásně napsaný, velice citově těžký příběh. Moc hezký vztah dvou mladých lidí, který z kamarádství přerostl k lásce, každopádně zajímavá zápletka s dramatem. Logan se topil v problémech života, které mu z velké části naložili jeho rodiče a trvalo mu dlouho, než se s tím dokázal vyrovnat.
Vztah dvou nejlepších kamarádů stál za to a jejich neskutečná láska překonala všechny životní překážky a zvládla i delší odloučení.
Určitě doporučuji přečíst! :)

20.06.2022 5 z 5

Vzduch, který dýchá Vzduch, který dýchá Brittainy C. Cherry

(SPOILER) No tak to klobouk dolů! Už jsem četla podobný příběh, každopádně nádhera! Jak jsou životy lidí kolikrát propletené. Bohužel za neštěstí těchto rodin může nemocná osoba, která zničila dvě fungující rodiny.
Nádherný příběh, se zajímavou zápletkou, dramatem, bolestí, smutkem a nakonec šťastným koncem. I když to stálo spoustu sil.
Tristan a Elizabeth si v mladém věku prošli ztrátou svých blízkých a vzájemně si snaží pomoct se dostat z těchto těžkých časů, každopádně každý se s tím srovnává jinak a jinak dlouho. Nakonec zjistí, jak je osud spletl dohromady.
Určitě doporučuji přečíst, kniha plná romantiky, smutku, lásky a naděje.

04.05.2022 5 z 5