Radííí Radííí komentáře u knih

Tatér z Osvětimi Tatér z Osvětimi Heather Morris

Dlouho jsem nečetla knihu, který by mě vzala za srdce a dojala k slzám. Přečetla jsem ji jedním dechem a nemohla se odtrhnout. Jednoznačně doporučuji k přečtení!

09.02.2019 5 z 5

Hotýlek Hotýlek Alena Mornštajnová

Knížka se hezky četla, ale nebyla ničím extra zajímavá. Ale oddychovka dobrá :)

27.01.2019 3 z 5

Neuvěřitelně uvěřitelné příhody z hor Neuvěřitelně uvěřitelné příhody z hor Martin Úbl

Skvělá kniha... už dlouho (možná snad nikdy) jsem se u knihy tolik nezasmála. Fakt super.

18.01.2019 5 z 5

Jen aby, řekla moje žena Jen aby, řekla moje žena Michael Třeštík

Některé komentáře jsou super na pobavení. Dobrá oddychovka. Líbí se mi ironie a vtip. Pan Třeštík si ze sebe nebojí udělat srandu a to je skvělé. :))

13.01.2019 4 z 5

Mary Poppinsová Mary Poppinsová Pamela Lyndon Travers

Roztomilý příběh se skvělou atmosférou. Krásně jsem si u Mary odpočinula a naladila na dobrou náladu.:)

13.01.2019 5 z 5

Pod sněhem Pod sněhem Petra Soukupová

Celkem dobře se četla. Je tedy dost pochmurná a v základu negativní... a s otevřeným koncem, to jsem si zrovna nepřála :)

31.12.2018 4 z 5

Daleko od hlučícího davu Daleko od hlučícího davu Thomas Hardy

Super kniha a film také.

22.12.2018 4 z 5

Pelyněk. Díl 1 Pelyněk. Díl 1 Daniel Tučka

Bohužel asi nepatřím do cílové čtenářské skupiny... Některé pasáže se mi líbily, ovšem pokaždé z té zajímavé části autor přešel do úplně nezáživné, popisné, takže snížil mé nadšení... Kniha mě příliš nenadchla...

01.10.2018 2 z 5

Hradní paní Hradní paní Paula Quinn

Dobře se četla, akorát začátek se mi zdá natažený.. škoda, že dej neměl spád už od začátku. Ale ve výsledku se mi líbila.

14.09.2018 4 z 5

Stalker Stalker Lars Kepler

Nejvíc super knížka... bála jsem se u ní, byla jsem překvapená a napjatá... Moc moc doporučuji. ;)

18.08.2018 5 z 5

Sedmilhářky Sedmilhářky Liane Moriarty

V knížce jsem se chvilku musela zorientovat, ale pak už to mělo spád. Líbilo se rozuzlení.

25.07.2018 4 z 5

Hypnotizér Hypnotizér Lars Kepler

Skvělá kniha... napínavá a super propletená. :)

20.06.2018 5 z 5

Denník Anny Frankovej Denník Anny Frankovej Anne Frank

Zajímavě napsané.. formát deníku se dobře čte. Období války je těžké, ale deník ovšem řeší vztahy v úkrytu a válka je lehce "upozaděná".

26.05.2018 4 z 5

Králova konkubína Králova konkubína Anne O'Brien

Líbila se mi tematika, ale bohužel na mě byly Aliciny myšlenky moc rozepsané, až zbytečně... Ale knihu celkově hodnotím spíše pozitivně :)

08.05.2018 4 z 5

Velký Gatsby Velký Gatsby Francis Scott Fitzgerald

:) výborná kniha

02.04.2018 5 z 5

Chybíš mi Chybíš mi Kate Eberlen

Přiznám se, že to není žádná pecka... doopravdy oddychovka s relativně smutným, negativním příběhem...aspoň tak to na mě působilo celou dobu... :)

16.03.2018 3 z 5

Krásná kniha... nejen obálkou a jemnými kresbami, ale hlavně napsaná dojemně a mile a básně dokreslují poetickou atmosféru. Moc se mi líbila! ;)

28.02.2018 5 z 5

Skleněný pokoj Skleněný pokoj Simon Mawer

Skvělá kniha...

05.10.2017 4 z 5

Jsou světla, která nevidíme Jsou světla, která nevidíme Anthony Doerr

Je to jedna z nejlepších a nejhezčích knih, kterou jsem četla. Autor děj krásně časoval a rozložil... Byl napsaný tak lehce, jemně a zároveň některé válečné detaily tak ostře... Skvělé, skvělé, skvělé.

09.07.2017

Všem klukům, které jsem milovala Všem klukům, které jsem milovala Jenny Han

Milá a vtipná knížka... :)

26.06.2017 3 z 5