Radííí Radííí komentáře u knih

Tiché roky Tiché roky Alena Mornštajnová

Tiché roky jsou opět skvělou knížkou Aleny Mornštajnové. Přečetla jsem ji jedním dechem a moc se mi líbila. Jsem nadšená z nápaditosti, zvratů a překvapení, které na nás v knížce čekají. :)

23.10.2019 5 z 5

Dívka, již jsi tu zanechal Dívka, již jsi tu zanechal Jojo Moyes

Skvělá kniha... Četla jsem ji jedním dechem - je napínavá, romantická, smutná a překvapující... Bylo mi líto, že už je konec :)... Super!

26.09.2016 5 z 5

Čtvrtá opice Čtvrtá opice Jonathan Dylan Barker

Super! Dobře zamotaná zápletka a celé napínavé:) doporučuji

28.09.2020 5 z 5

Tatér z Osvětimi Tatér z Osvětimi Heather Morris

Dlouho jsem nečetla knihu, který by mě vzala za srdce a dojala k slzám. Přečetla jsem ji jedním dechem a nemohla se odtrhnout. Jednoznačně doporučuji k přečtení!

09.02.2019 5 z 5

Možná v jiném životě Možná v jiném životě Taylor Jenkins Reid

Jedná se o knihu, kterou jsem přečetla jedním dechem... Člověk si uvědomí, že ho jakékoliv rozhodnutí někam zavede.. A věřím tomu, že žádné rozhodnutí není špatné.

28.02.2016 5 z 5

Meč osudu Meč osudu Andrzej Sapkowski

Povídky jsou vtipné, zábavné.. těším se na další díl :)

03.11.2020 4 z 5

Jsou světla, která nevidíme Jsou světla, která nevidíme Anthony Doerr

Je to jedna z nejlepších a nejhezčích knih, kterou jsem četla. Autor děj krásně časoval a rozložil... Byl napsaný tak lehce, jemně a zároveň některé válečné detaily tak ostře... Skvělé, skvělé, skvělé.

09.07.2017

Poslední aristokratka Poslední aristokratka Evžen Boček

Doopravdy vtipná kniha... Parádně jsem se u ní zasmála :)

27.02.2016 5 z 5

Šesté dítě Šesté dítě Jonathan Dylan Barker

Skvělá kniha, skvělý příběh jako předchozí dva díly. Velmi doporučuji!!:)

05.02.2021 5 z 5

Pařížská švadlena Pařížská švadlena Natasha Lester

Strašně se mi líbila knížka s tématem z oděvního průmyslu. ;) Klidně bych byla ráda za nějaké volné pokračování ;)

13.04.2020 4 z 5

Ostrý řez Ostrý řez Jeffery Deaver

Co k Jefferymu napsat... opět skvělá knížka, výborně promyšlený a propletený děj. Super prostě! :)

26.03.2020 5 z 5

Losos v kaluži Losos v kaluži Markéta Lukášková

Moc hezky napsané... ačkoliv hlavní hrdinka je na mě příliš cynická, ve výsledku se mi kniha moc líbila :)

08.05.2019 4 z 5

Jen aby, řekla moje žena Jen aby, řekla moje žena Michael Třeštík

Některé komentáře jsou super na pobavení. Dobrá oddychovka. Líbí se mi ironie a vtip. Pan Třeštík si ze sebe nebojí udělat srandu a to je skvělé. :))

13.01.2019 4 z 5

Příběhy (z) ulice Příběhy (z) ulice Petr Freimann

Je to kniha skvěle napsaná... Dobře se čte a myslím, že člověka doopravdy donutí se zamyslet, jak tenká hranice může být mezi mít a nemít... Být či nebýt...
Chvílemi mi bylo smutno, chvílemi jsem se smála a od prvních stránek jsem byla zamyšlená..

04.04.2016 4 z 5

Aristokratka ve varu Aristokratka ve varu Evžen Boček

Vtipné čtení a skvělá oddychovka.

27.02.2016 5 z 5

Oběť bez tváře Oběť bez tváře Stefan Ahnhem

Dobra kniha.

28.12.2020 4 z 5

Nejlepší víkend Nejlepší víkend Patrik Hartl

Od knihy jsem po přečtení recenzí příliš neočekávala. Trvalo mi, než jsem se zorientovala v množství postav. Ale poté jsem se začetla a vlastně se mi líbila. :)

05.07.2020 4 z 5

Noční pták Noční pták Brian Freeman

Super, napínavé a trochu strašidelné :)) doporučuji

13.06.2019 4 z 5

Hradní paní Hradní paní Paula Quinn

Dobře se četla, akorát začátek se mi zdá natažený.. škoda, že dej neměl spád už od začátku. Ale ve výsledku se mi líbila.

14.09.2018 4 z 5

Chybíš mi Chybíš mi Kate Eberlen

Přiznám se, že to není žádná pecka... doopravdy oddychovka s relativně smutným, negativním příběhem...aspoň tak to na mě působilo celou dobu... :)

16.03.2018 3 z 5