pupopony pupopony komentáře u knih

Tiché roky Tiché roky Alena Mornštajnová

Krásné, vůbec mi to nepřišlo jako čtení pro ženy, prostě úžasný příběh

26.10.2021 5 z 5

Nádherně je zde vidět, které "taky čtenáře" autorka oslovila. Ti co dali "odpad" a jednu hvězdu adorují Rusko. Na ty autorka cílila a trefila se. Skvělá kniha, obnažující čtenáře

22.12.2022 5 z 5

Hotýlek Hotýlek Alena Mornštajnová

Odpočinkové čtení. Ne vždy uvěřitelné, ale četlo se to samo

12.04.2022 4 z 5

Jedním slovem - nádhera. Pohlazení po duši. Zavřel jsem knihu a několik dní jsem jí nemohl dostat z mysli. Ještě tam pořád je a možná napořád.

19.10.2018 5 z 5

Šikmý kostel Šikmý kostel Karin Lednická

Dobře se román četl, i když dle historických děl byl vztah Poláků a Čechů ve Slezsku přeci jen trochu jiný, který eskaloval ve 30.letech

27.06.2022 4 z 5

Ďábelské hry Ďábelské hry Angela Marsons

Tak to byla jizda. Jen malo knih jsem precetl tak rychle a jen malo pribehu se mi dostalo tak pod kuzi. Nemuzu napsat, ze by to byla kniha, o ktere by se ucilo ve skolach, ale ten pribeh byl mrazivy

23.08.2020 5 z 5

Krvavé jahody Krvavé jahody Jiří S. Kupka (p)

Je jedno zda je příběh pravdivý nebo ne - ale ta doba je vystižena perfektně !! Doporučuji !!

V šedých tónech V šedých tónech Ruta Sepetys

Hrozná doba, hrozné příběhy

Čtvrtá opice Čtvrtá opice Jonathan Dylan Barker

Tak to byla jízda - super zážitek.

26.02.2019 5 z 5

Den Trifidů Den Trifidů John Wyndham (p)

Tím příběhem jsem žil. Neuvěřitelně mě vtáhl autor do děje.

09.02.2018 5 z 5

Dokonalé stopy Dokonalé stopy Helen Fields

To byla jízda. Určitě si přečtu další díly !

27.06.2022 5 z 5

Ztracený Ztracený Tim Weaver

Nemohu jinak než dát pět hvězd. Napínavé a uvěřitelné

11.08.2020 5 z 5

Oběť 2117 Oběť 2117 Jussi Adler-Olsen

Prostě pecka !! Ten příběh nemá chybu - vlastně příběhy :-)

27.02.2024 5 z 5

Přednášky o holocaustu Přednášky o holocaustu Germar Rudolf

Kdo někdo může věřit těmto lžím. Jestliže pominu stránku mravní, tak i z hlediska fyziky a chemie tento pán (několikrát trestán) úmyslně lže. Jeho lži jsou velmi snadno vyvratitelné. O faktech není ani potřeba mluvit, vždyť sami dozorci z koncentračních táborů ho usvědčují ze lží.

27.06.2022 odpad!

Pátá oběť Pátá oběť Jonathan Dylan Barker

Trochu jsem se občas ztratil v ději i postavách, ale celkově dost dobré. Zvraty v knize na jedničku

11.08.2020 4 z 5

Den pro Šakala Den pro Šakala Frederick Forsyth

Jedna z nejlepších knih, které jsem kdy četl

13.12.2019 5 z 5

Farma zvířat Farma zvířat George Orwell (p)

Bomba, i když jsem jí četl už potřetí, stále si do různých postav dosazuji další a další
lidi i z dnešního světa

09.02.2018 5 z 5

Jeden za druhým Jeden za druhým Chris Carter

Nemohl jsem se odtrhnout od knihy !

05.01.2022 5 z 5

Večer a jitro Večer a jitro Ken Follett

Prostě nádhera. Opět jsem se přenesl o x stovek let zpět!

06.08.2021 5 z 5

Tajemství Tří králů Tajemství Tří králů Petr Kettner

Velmi čtivě zpracováno téma Tří králů. Pro mě 92%. A opět jsem se přesvědčil, že fakta jsou daleko víc než fikce. Při čtení mně běhal mráz po zádech. I díky hrdinům knihy jsme tu a můžeme žít v téhle zemi.

26.02.2019 5 z 5