Prske Prske komentáře u knih

Z první ruky Z první ruky Jeffrey Eugenides

Knihu jsem koupila ve výprodeji, nečekala jsem žádný zázrak. Ale povídky mě bavily, i když občas byly lehce předvídatelné.
Moje top povídky: Pipeta, Hledání viníka, Z první ruky.

07.04.2021 4 z 5

Slon Slon Martin Suter

Hezké odpočinkové povídání o růžovém slonovi, genové manipulaci, cirkusu a problematice lidí bez domova.
Občas mi přišly některé pasáže trochu odfláknuté a někdy zas zbytečné, ale příběh to byl rozhodně zajímavý a k zamyšlení.

09.02.2021 4 z 5

Jemný porod, jemné mateřství Jemný porod, jemné mateřství Sarah J. Buckley

Knihu je třeba brát od začátku s mírnou rezervou, ať už k propagaci domácích porodů tak k poměrně detailním výzkumům. I přes to mě kniha velmi obohatila a ucelila v mých názorech a přáních především ohledně těhotenství a porodu (část o mateřství možná už trochu zkrácená a odbytá).

19.09.2020 4 z 5

Vox Vox Christina Dalcher

Příběh zajímavý, čekala jsem od toho lehce něco jiného, víc týkající se toho omezení slov, práv žen a celkově popis společnosti... ale nápad zajímavý :)

16.02.2020 3 z 5

Deník moderní jogínky Deník moderní jogínky Šárka Vojáčková Konečná

Velmi inspirativní kniha, zvlášť pro introverty, kteří prožívají těžké období a hledají způsob, jak si život obrátit vzhůru nohama :)

26.12.2019 4 z 5

To sladké tajemství života a jiné povídky To sladké tajemství života a jiné povídky Roald Dahl

Skvělé povídky, Dahl opět nezklamal :)

10.04.2019 4 z 5