PriyaTv PriyaTv komentáře u knih

Vikomt, který mě miloval Vikomt, který mě miloval Julia Quinn

Jedna z mých nejoblíbenějších knih. Vždy mi zlepší náladu a směji se od první po poslední stránku. Miluji předsudky Kate a pýchu Anthonyho. Tuto knihu si čtu vždy, když je mi smutno. Kate je spolu s Elizabeth Bennetovou má nejoblíbenější hrdinka.

Šest žen Jindřicha VIII. Šest žen Jindřicha VIII. Alison Weir

Skvělá kniha o jedné s mých oblíbených osobností. Jindřichova vláda přes všechno byla mezníkem dějin. Kniha je čtivá a plná faktů. Pro milovníky Túdorovců kniha číslo 1.

Pýcha a předsudek Pýcha a předsudek Jane Austen

Miluji tento příběh, miluji Elizabeth a opravdu miluji pana Darcyho

Hostitel Hostitel Stephenie Meyer

Opravdu skvěle napsáno. Příběh mne udržoval ve střehu od prního slova.

Kytice Kytice Karel Jaromír Erben

Pro mě klasika

09.07.2016 5 z 5

Mahábhárata – největší duchovní epos všech dob Mahábhárata – největší duchovní epos všech dob Krishna Dharma

Tuto knihu považuji za jednu ze svých nejnáročnějších, ale i tak ji doporučuji. Jinak v reakci na předchozí komentář, kniha je k sehnání v Govindě. Přeji příjemné a povznášející čtení

Rozbřesk Rozbřesk Stephenie Meyer

Spolu se Stmíváním má nejoblíbenější kniha série. V knize je poznat, jak se autorčino psaní zlepšuje.

09.07.2016

Jak je důležité míti Filipa Jak je důležité míti Filipa Oscar Wilde

Prostě nejlepší!

09.07.2016 5 z 5

Eva tropí hlouposti Eva tropí hlouposti Fan Vavřincová (p)

Skvělá kniha, u které se čtenář hodně nasměje.

Čekanka Čekanka Julia Quinn

Moje druhá nejoblíbenější kniha z celé série. Penelope jsem držela palce už v dřívějších knihách.

Markytánka Markytánka Iny Lorentz

V knihovně jsem na tuto kniho narazila náhodou a pak jsem zjistila, že je to druhý díl trilogie. Každopádně jsem při čtní skorem nedýchala. Plánuji si přečíst i první díl i ten poslední.

05.08.2016

Vzdálené vrcholky hor 1 Vzdálené vrcholky hor 1 Mary Margaret Kaye

Obě knihy jsem četla s nadšením a vřele doporučuji

Šántárám Šántárám Gregory David Roberts

Opravdu poutavý příběh, který doporučiji

Divoženka Divoženka Mary Jo Putney

Divoženku jsem poprvé četla v 15 a to úplně náhodou. Lady Meriel mě opravdu nadchla hlavně její pohled na svět. Tento příběh odstartoval moji lásku k indické kultuře a Indii. Díky níž jsem se postupně stala tím kým jsem dnes, proto vřele doporučuji.

09.07.2016 4 z 5