poník654 poník654 komentáře u knih

Ztracený princ Ztracený princ John Flanagan

Další skvělá kniha! Konec knihy jsem rychle přelítla, jak jsem byla napjatá, jak to všechno dopadne. Těším se, až si přečtu 16!

24.01.2022 5 z 5

Knihu jsem měla jako povinnou četbu. Přišla mi zdlouhavá, některé povídky trochu nudné. Na druhou stranu mi přišly zajímavé myšlenky a pohled na svět autorovýma očima. Krásné sepsání myšlenek. Knihu bych si dobrovolně nepřečetla.

12.01.2022 4 z 5

Klan Rudé lišky Klan Rudé lišky John Flanagan

Kniha je stejně dobrá jako ty díly před tím(napětí a vtipnost). Akorát škoda, že už tam nejsou Halt s Willem, ale s Maddie to není vůbec špatný.

20.12.2021 5 z 5

Návrat Temudžajů Návrat Temudžajů John Flanagan

Nechce se mi uvěřit, že je to poslední díl! Kniha plná napětí a ani nechybí humor. Musím přiznat, že jsem nechtěla, aby dobrodružství Volavek skončilo. Nemohu říct, které díly se mi líbili nejvíce, všechny jsou skvělé:)

03.08.2022 5 z 5

Prudký vzlet Prudký vzlet Bianca Iosivoni

Dlouho jsem na tu knížku čekala. Moc se mi líbí téma, avšak už mi to trochu připadalo zdlouhavé. První díl se mi líbil víc, ale i tenhle není zas tak špatný.

03.08.2022 4 z 5

Umrlčí tváře Umrlčí tváře John Flanagan

Knihu jsem přečetla rychlostí běžícího koně. Na konci jsem trošku brečela, ale jinak zase napínavý a zábavný:)

08.06.2022 5 z 5

Sadie Sadie Courtney Summers

Kniha je velmi zajímavá a napínavá. Začátek mě trochu zmátl, ale pak jsem si nakonec zvykla. Skvělá kniha pro čtenáře začínající číst detektivky:)

22.05.2022 4 z 5

Útěk z Falaise Útěk z Falaise John Flanagan

Jakmile jsem knihu dostala do ruky, hned jsem ji začala číst. Krásně napsané a vtipné. Sice to není tak dobré jako knihy, kdy byl učněm Will, ale přesto se mi to moc líbilo.

21.04.2022 5 z 5

Ještě jeden den Ještě jeden den David Levithan

Od této knihy jsem čekala trochu víc, bohužel mě zklamala. Kniha mě nebavila, protože jsme věděla z předchozího dílu, co se stane, takže to pro mě nebylo nic nového. Za mě stačí přečíst buď tuhle nebo předchozí knihu.

28.03.2022 2 z 5

Den co den Den co den David Levithan

Čekala jsem, že mě kniha nebude moc bavit. Když jsem se začetla, můj názor se změnil. Nejvíce se mi líbilo převtělování do jiných osob a jak osoby vedli svůj život. Konec mě trochu omrzel. Podívala jsem se na film, ale se mi moc nelíbil. A teď hurá na druhý díl:)

20.03.2022 5 z 5

Doufat znovu Doufat znovu Mona Kasten

Knížka se mi nejmíň ze série líbila, jelikož mi tam neseděl Nolan. Vztah mezi profesorem a studentkou jsem si vždy představovala, že profesor je o hodně starší a studentka mladší. Na tenhle ,,typ" knih moc nejsem, ale jinak za mě moc hezky napsaná a postava Everly mi seděla.

24.05.2023 4 z 5

Madly Madly Ava Reed (p)

Tento díl nebyl tak skvělí, jako ten předchozí. Je zde vidět opravdová láska i přesto, že jsou trochu jinačí, než si o sobě mysleli. Snad bude poslední díl lepší.

17.11.2022 4 z 5

Kaldera Kaldera John Flanagan

Kniha nezklamala. Trochu mě překvapila postava Olafa, jelikož jsem neočekávala, že se objeví. Vzhůru na poslední díl!!!

08.06.2022 5 z 5

A hvězdy mi daly tebe A hvězdy mi daly tebe Karen McQuestion

Od knihy jsem čekala víc romantiky, bohužel mě zklamala. Jinak se mi postava Emmy zamlouvala.

03.05.2022 3 z 5

Jednoho dne Jednoho dne David Levithan

Kniha mi přišla zdlouhavá. Děj se na mě až moc táhnul . Knihu jsem vrátila nedočtenou. Moc se mi líbil námět knihy. Trochu mě kniha zklamala, jelikož jsme očekávala, že bude lepší než druhý díl.

21.04.2022 2 z 5

Letní noci Letní noci Nofreeusernames (p)

Od knihy jsem čekala něco víc. Hlavní hrdinka Charlee mi moc neseděla, přišla mi, že se svět točí jenom kolem ní. Jinak moc vtipná a zase moc hezky zpracovaná:)

28.03.2022 4 z 5

Zákon mnoha Zákon mnoha Ashley Saunders

Knihu jsem samou nedočkavostí přečetla za 2 dny. Druhý díl o trošku lepší než první, ale je stejně napínavá a čtivá, možná malililnko vtipnější:) Škoda jen, že nevyšel třetí díl v češtině, ale i tak obě knihy nebyly špatné, jak jsem si myslela.

22.02.2022 4 z 5

Strmý pád Strmý pád Bianca Iosivoni

(SPOILER) Nejdřív jsem si myslela, že kniha bude hrozná blbost. Pak jsem se odhodlala to přečíst a myslím, že fakt krásně napsaný. Ze začátku mě trochu zmátla situace mezi Hailee a její sestrou Katie. Nejdřív jsem si myslela, že je mrtvá, pak ale začala o ni mluvit, jako by byla naživu až na konci knihy jsem se dozvěděla, že mám pravdu. (omlouvám se těm, kteří si chtějí knihu přečíst a teď čtou můj komentář:))

07.02.2022 4 z 5