poník654 poník654 komentáře u knih

Neopouštěj mě Neopouštěj mě Laura Kneidl

Po dlouhé době jsem konečně dostala knížku do ruky a hned jsem začala číst nedočkavostí, jak to celé dopadne. Upřímně nečekala jsem, že to takhle dobře dopadne. Obě knihy moc potěšili:)

07.02.2022 5 z 5

Možná jednou Možná jednou Colleen Hoover

Kniha byla vážně skvělá! Nechtělo se mi odtrhnou oči. Jsem ráda, že Ridge a Sydney skončili spolu. Další skvělá kniha od Colleen.

16.11.2021 5 z 5

Nové sliby Nové sliby Lilly Lucas

Už jsem hned věděla, jak to celé dopadne. Jinak moc se líbila, nechybí zde ani humor. První kniha se mi však líbila víc, ale i tahle vůbec není špatná.

21.06.2022 5 z 5

Nedotýkej se mě Nedotýkej se mě Laura Kneidl

Kniha se mi fakt hodně líbila, je krásně napsaná a dobře se čte. Téma fakt dobrý. Těším se, až si přečtu poslední díl.

07.02.2022 5 z 5

Mám tě ráda, nemám tě ráda Mám tě ráda, nemám tě ráda Jo Watson

Chtěla jsem si knihu přečíst v rámci čtenářské výzvy. Docela mě překvapuje, jak je kniha psána. Poppy je psána v ich-formě, kdežto Ryan v er-formě. Pro mě se četl Ryan docela blbě, ale nikdy jsem se s takovou ,,formou" nesetkala. Jinak skvělá oddychovka, nad kterou nemusíte tolik přemýšlet:)

09.10.2022 3 z 5

Dívka na kolejích Dívka na kolejích Heather Gudenkauf

Kniha plná napětí a záhad. Přelétla jsem ji rychlostí světla. Bylo mi trochu líto Cory. Zajímavé vyšetřování z pohledů různých lidí.

19.08.2022 4 z 5

Kdy? Kdy? Victoria Laurie

Kniha se moc líbila. S hlavní hrdinkou jsem se dokázala ztotožnit a moc se mi líbila její schopnost (věřím, že to někdy může lézt na nervy, ale přesto to je hustý). Ze začátku byl detektiv Faraday pěkný blbec a čekala jsem, že ten titul blbce mu zůstane. Dlouho jsem si myslela, že zatčený(nebudu uvádět jméno, jelikož nechci spoilerovat) byl doopravdy vrah. U knihy hlavně oceňuji to napětí.

16.05.2022 5 z 5

Čas opovržení Čas opovržení Andrzej Sapkowski

Zase mě trošičku zmátla:) Jinak samozřejmě moc hezky napsaná s trochou humoru. Konečně se můžu vrhnou na pátý díl:)

03.05.2022 4 z 5

Říkej tomu, jak chceš Říkej tomu, jak chceš Brigid Kemmerer

Další úžasná kniha! Nečekala jsem, že to takhle dopadne(beru to z té pozitivní stránky:)) Musím říct, že Meagan a Rob se strašně k sobe hodí a nemohla bych si představit, že by byl někdo z nich s někým jiným.

22.02.2022 5 z 5

Souboj na Araluenu Souboj na Araluenu John Flanagan

Kniha skvělá jako vždy, napínavá a vtipná! Nemohla jsem odtrhnout oči, jak jsem byla zvědavá, jak to celé dopadne.

28.12.2021 5 z 5

Netopýr Netopýr Jo Nesbø

Kniha mě velmi zaujala. Jelikož moc krimi nečtu, překvapil mě vrah. Vůbec jsem to nečekala. Postava Harryho se mi ze začátku zamlouvala, pak ale tam byl jeden zlomový bod, kde se mi přestal líbit a už to se to táhlo do konce. Každopádně doporučuji neznalcům a moc nečtenářům krimi:)

22.01.2024 4 z 5

Nové sny Nové sny Lilly Lucas

Dlouho jsem na tuto knížku čekala, takže jsem si musela trochu oživit, co se v minulých dílech odehrálo. Za mě nejlepší díl z této série. Vůbec nevadí, jestli se čte jako první či poslední, postavy v předešlých dílech se tam jen tak trochu mihli. Určitě doporučuji:)

05.01.2023 5 z 5

Hlasy v bouři Hlasy v bouři Darcy Coates

Knihu jsem přelétla jako vítr. Je plná napětí, záhad a také i strachu. Konec knihy mě už tolik nenadchl, ale už se nemůžu dočkat, až si přečtu další díl. Rozhodně bych NEdoporučovala číst v noci:)

17.10.2022 4 z 5

Truly Truly Ava Reed (p)

Dobrá oddychovka, děj není složitý a je tam docela málo postav. Už se moc těším, až přečtu další díl!

25.09.2022 5 z 5

Vinnetou II Vinnetou II Karel May

Tato kniha byla moje první Májovka, kterou jsem přečetla. Kniha plná dobrodružství a bojů, ale i velkého smutku. S odchodem Vinnetoua jsem nebyla zcela smířená, avšak se potrestali ti, kteří páchali zločiny.

10.08.2022 4 z 5

Hora štírů Hora štírů John Flanagan

Samozřejmě moc hezky napsaná a nechybí ani humor. Mám ráda všechny postavy(ale ne ty zlé:)), už se moc těším na šestý díl.

03.05.2022 5 z 5

Miluju tě. Já vím Miluju tě. Já vím Nofreeusernames (p)

Další skvělý příběh. Hlavní hrdinka je mi moc sympatická, hlavně proto, že miluje filmy stejně jako já. Zábavná a hezky zpracovaná:)

28.03.2022 5 z 5

Navždycky Navždycky Nofreeusernames (p)

Knihu jsem přečetla jako blesk. Hlavní postava Mei se mi trochu podobá. Líbí se mi na knize ty textovky, hlavně jsou barevné a to u některých knih moc nejsou. Za mě fakt skvělá kniha:)

28.03.2022 5 z 5

Zákon jednoho Zákon jednoho Ashley Saunders

Fantasy já moc nemusím. Knihu mi doporučila kamarádka a když jsem oba dva díly uviděla v knihovně, nemohla jsem je tam nechat:) Kniha mi přišla hodně napínavá a čtivá. Těším se, až si přečtu další díl.

22.02.2022 4 z 5

Zkáza Ďáblova akru Zkáza Ďáblova akru Ransom Riggs

Poslední díl knihy byl fakt super. Napínavý, vtipný ani obrázky nechyběly! Velice mě překvapilo, že byli jenom 3 pojídači světla. Na konci knihy jsem se málem rozbrečela, jelikož se zase vrátili na svůj ostrůvek.

24.01.2022 5 z 5