poki1982 poki1982 komentáře u knih

Stalkeři Stalkeři Paul Finch

Na knihu jsem narazila náhodou a jsem za to ráda. Velmi dobrý příběh, kniha plynula. Rozhodně si pořídím celou sérii.

Hledej mě Hledej mě Lisa Gardner

Moje první kniha od této autorky a byla jsem velmi příjemně překvapená. Rozhodně si pořídím další.

Kruh Kruh Rona Halsall

Přečteno za dva dny. Kniha velmi dobře plynula, žádná hluchá místa, téma zajímavé a méně časté, takže jsem si i uvědomila, že některé věci se nemusejí dít jen jednosměrně. Závěr mě překvapil, čekala jsem, že to dopadne jinak, ale je pravda, že by asi pak nebyl nikdy klid. U postav sem co chvíle fandila někomu jinému, podle toho, jaké informace se vypátraly.

Dokonalí sousedé Dokonalí sousedé Rachel Sargeant

Zvláštní kniha se zajímavým koncem, ale něco mi tam prostě nesedělo - možná až velká nevěrohodnost a zamotanost? Sama nevím, ale cítím, že jednu hvězdičku musím dát dolů :)

Hodná a zlobivá holka Hodná a zlobivá holka Michael Robotham

Výborný začátek nové série, jsem ráda, že sem na knihu narazila. Postavy sympatické, příběh hezky plynul, žádná hluchá místa. Těším se na další díl...

01.02.2021 5 z 5

Dilema Dilema B. A. Paris (p)

Ačkoliv jsem od autorky čekala úplně jiný příběh, musím říct, že se mi kniha líbila ale... byla bych raději, kdyby se Paris vrátila k zvratům, napětí, tak jak to ukázala u předešlých knih. Dilema se mi líbilo, přečetla jsem ho za dva dny, ale být od jiného autora, byla bych raději. Od Paris asi prostě čekám něco víc :)

V zajetí klamu V zajetí klamu Suzy K. Quinn

Lizzy i Tom mi byli od začátku sympatičtí a velmi rychle jsem si je oblíbila. Nechápala jsem chování ředitele a neskutečně mě vytáčelo, že se Lizzy nemůže dovolat spravedlnosti. Uprostřed se kniha trochu opakovala, ale čtenářský zážitek mi to rozhodně neubralo, chápala jsem pocity, které tím autorka chtěla čtenáři předat. Jako máma jsem byla z knihy až zdrcená a ze závěru šokovaná.

Rakvář Rakvář Sharon J. Bolton

Další výborná kniha od mé oblíbené autorky a velmi slibný začátek série. Kniha rozhodně není pro každého, buď ji budete milovat a nebo vás nenadchne. Já patřím rozhodně do první skupiny :)

08.01.2021 5 z 5

Modrá smrt Modrá smrt Dylan H. Jones

Drsný příběh z ostrova Anglesey mi sednul a knihu jsem přečetla téměř jedním dechem. Líbily se mi prupovídky detektiva Manxe a jeho suchý humor, kterým autor sem tam knihu proložil. Trochu mě mrzelo, že jsem se nedozvěděla víc o sestře, takže si musím počkat na druhý díl. Kniha byla jako akční film a i když sem tam už to bylo maličko za hranou, pocitu z dobrého příběhu mi to nějak neubralo.

08.01.2021 5 z 5

Němý křik Němý křik Angela Marsons

Kniha se mi velmi líbila a byla jsem spokojená jak s vyšetřovatelkou, tak i hlavním motivem případu. Za mě fajn čtení a těším se na další díly.

21.02.2020 5 z 5

Pššt Pššt Mel Sherratt

Kniha mě od začátku bavila a Grace se stala mojí oblíbenou vyšetřovatelkou. Jakýsi nádech "normality" v této knize mě spolu s dobrým příběhem velmi potěšil. Za mě zasloužených 5*

21.02.2020 5 z 5

Manželova žena Manželova žena Jane Corry

Kniha se mi moc líbila. Za den jsem měla přečteno. Příběh mě opravdu vtáhnul i přes to, že je specifický a nemusí sednout každému.

Někdo cizí v domě Někdo cizí v domě Shari Lapena

Kniha se mi líbila i když jsem čekala trochu něco jiného. Děj ale hezky plynul a konec mi přišel zajímavý. Za mě nakonec velice dobré čtení!

20.02.2020 5 z 5

V pasti lží V pasti lží B. A. Paris (p)

Super kniha, tuto autorku mám moc ráda. Umí vyvolat napětí a příběh je vždy zajímavě propletený.

Jáma Jáma C. J. Tudor

Pro mě byla Jáma malinko slabší než Kříďák. Ačkoliv anotace mě nadchla samotný příběh nebyl až tak atraktivní a skvěle vypracovaný jako v Kříďákovi.

03.02.2020 3 z 5

Kříďák Kříďák C. J. Tudor

Ačkoliv jsem milovnice Kinga i Kříďák se mi velmi líbil. Rychle to odsýpalo, kniha byla napínavá a místy jsem se opravdu i bála. Za mě velmi dobré čtení a nebýt oblíbenkyní Kinga byla bych možná ještě nadšenější. Rozhodně stojí za přečtení.

03.02.2020 4 z 5

Černočerná tma Černočerná tma Stephen King

Naprosto skvělá! Ty popisy jsou až šílené a kolikrát jsem doma měla pocit, že na mě někde hledí krysa! :)

Outsider Outsider Stephen King

Moje první Kingovka a byla jsem nadšená. Velmi zajímavý příběh, který byl neskutečně děsivý, až mi běhal mráz po zádech.

Kruh Kruh Bernard Minier

Pro mě nejlepší díl z celé série. Univerzitní kampusy mám v knihách velmi ráda. Příběh je zajímavý, propletený - no prostě jak to Minier umí. Kdo koupí, tak snad ani nemůže být zklamaný.

Tma Tma Bernard Minier

Knížky Miniera miluju a sérii jsem četla již několikrát. Pro mě špička mezi detektivkami ke které se ráda vracím!