pirin pirin komentáře u knih

Zlatá klec Zlatá klec Ann Maxwell

Doporucuji precist celou trilogii, zarucene u toho neusnete :-)

02.09.2012 5 z 5

Cena za rozkoš Cena za rozkoš Kresley Cole

Namet zajimavy...ale to je vse! Na rozdil od prvni dil serie Kapitan rozkosi, tento pribeh me vubec nechytl. Skoda, cekala jsem od toho vic.

09.07.2012 2 z 5

Kapitán rozkoší Kapitán rozkoší Kresley Cole

Tato kniha se mi moc libila. Co se tyce romantiky, tady nic nechybi :-)
Bohuzel navazejici roman Cena za rozkos me silne zklamal :-(

09.07.2012 5 z 5

Tvůj slastný polibek Tvůj slastný polibek Teresa Medeiros

Medeiros mam moc rada. Po precteni anotace jsem se trochu bala aby mi dej nepripomnel haremove sceny Bertrice Smallove. Na druhe strane jsem doufala, ze to muze byt stejne krasne tak jak se to povedlo Linseyove v romanu Stribrny andel (bohuzel v cestine zatim nevysel). Tvuj slastny polibek nastesti mel do Smallove daleko, ale kvalitu Lindseyove bohuzel nedosahl...Cte se docela dobre, dokonce jsem se i dost zasmala...jenze po celou dobu jsem pribehu tak nejak neverila...Porad mi vrtalo hlavou - tak tohle v palaci, v Maroku, opravdu NE!

01.07.2012 4 z 5

Ve stínu moruše Ve stínu moruše Jude Deveraux (p)

WEIL, zrejme jste napsal komentar bez toho abyste knihu precetl...ten miliardar byl s manzelkou spokojeny az moc...miloval ji hodne a zanechal dedictvi - presne to, po cem jeji duse tuzila :-) Knihu doporucuji, je ctiva a zajimava.

27.02.2012 5 z 5

Proti osudu Proti osudu Gaelen Foley

Krásná romantická pohádka :-)

08.02.2012 5 z 5

Měděný jezdec Měděný jezdec Paullina Simons

Prave jsem precetla dalsi cast teto knihy - Tatana a Alexander, kde se dovime jak to nakonec s Alexandrem dopadlo. Pribeh se prolina s Medeniho jezdce, je tam podrobne rozepsano jak se Alexovi rodice dostali do Sovetskyho svazu a proc mel nad nim Dimitrij takovou moc... Mne se zda skoda, ze tohle vsecho nebylo v jedne knizce, takto jsou 2 paralelni pribehy, ktere se prolinaji misto aby na sebe navazovali. Treba ostatni budete mit jiny nazor, kazdopadne obe knihy jsou napsane napinave , zajimave, zkratka strhujici pribeh!

31.01.2012 5 z 5

Francouzské hedvábí Francouzské hedvábí Sandra Brown

Tak pro mne je to jedna z nejlepsich knih od Sandry Brownove. Jen Zavist a Tucne utery se mi libily vic. Jak je videt - proti gustu... :-))

26.12.2011 5 z 5

Panenky z ráje Panenky z ráje Barbara Wood

Mně se ten román moc líbil. Souhlasím s komentářem Teru.
Woodová je jedna z mých oblíbených spisovatelek.
Knížku doporučuji k přečtení.

26.10.2011 5 z 5

Maggino dítě Maggino dítě Karen Robards

Kniha se cte jednym dechem. Doporucuji!

11.10.2011 5 z 5

Smrtelné objetí Smrtelné objetí Jackie Collins

Úžasná kniha, bavila jsem se od začátku do konce.
Čte se jedním dechem, prostě napínavé čtení :-)

07.10.2014

Nevěsta pro Moonrakers Nevěsta pro Moonrakers Peter O'Donnell

Podle mně je tento román od Brenta nejlepší ze všech co napsal.

30.03.2013

Nezapomeň Nezapomeň Barbara Taylor Bradford

Tuhle knizku jsem cetla pred lety a moc se mi libila. Vim, ze film vysiala CT, bohuzel ne a ne vzpomenout si nazev. Moc rada bych ho zhledla jeste jednou, prestoze kniha je mnohem pusobivejsi. Nechybi tam romantika, ale je tam i velmi zajimavy popis prace novinaru. Doporucuji k precteni.

25.10.2012

Skandální život Skandální život Julia London (p)

Tou knihou jsem byla nadsena a nemuzu se dockat az vyjde dalsi ze serie. Predpokladam, ze bude nasledovat pribeh Lili a Tobina. Jsem na to strasne zvedava, vzdyt diky Lili byl otec Tobina pred lety obesen ( navic byl nevinny)...no, opravdu se mame na co tesit :-)

18.09.2012 5 z 5

Sametová past Sametová past Ann Maxwell

Velice zajimavy akcni roman. Cte se jednym dechem:-) Nechybi ani romantika, ani humor, dialogy jsem si opravdu uzivala. Doporucuji k precteni. Skoda, ze jsem tu 2 cast precetla jako prvni :-( No nevadi, Zlata klec si ale taky zaslouzi pozornost, moc se mi libila.

02.09.2012 5 z 5

Návrat Sunny Chandlerovej Návrat Sunny Chandlerovej Sandra Brown

Bezvadna kniha, ktera me velmi pobavila.
Je to docela jednoduchy pribeh,
ale Sandra Brown zrejme vsadila na vtipne dialogy a vyslo ji to.
Precteni teto knihy zarucene zvedne naladu :-)

09.07.2012 5 z 5

Vášnivá vdova Vášnivá vdova Thea Devine

Pribeh vcelku zajimavy, ale eroticke sceny tam pusobily jako pest na oko...byly tam jako by nasilne vtlacene, do deje moc nezapadaly!

05.04.2012 3 z 5

Zlatá klec Zlatá klec Judith O'Brien

Moc jsem se pobavila pri cteni teto knihy :-) Je napsana sveze a vtipne.

28.03.2012 5 z 5

Lásky krále Carola Lásky krále Carola Barbara Cartland

Tak jsem tu knihu cetla a docetla jen proto, ze nemam rada nedoctene knihy...kdo uz mel tu cest cist Cartland, nebude verit, ze to napsala ona...zadna romantika tam neni...jen popisovani historicke udalosti, a ani to neni nejak zajimave napsane.

16.02.2012 1 z 5

Nabídka k sňatku Nabídka k sňatku Victoria Alexander

Kniha se cte hezky, hlavni hrdina nepostradal vtipne napady a ja obdivovala jeho humor.
Bohuzel o dame s eto nedalo rict, jeji naroky my pripadaly casto nesmyslne a zbytecne.

31.01.2012 4 z 5