pidalka777 pidalka777 komentáře u knih

Žítkovské bohyně Žítkovské bohyně Kateřina Tučková

Podle toho jak mi to všichni vychvalovali jsem se na to docela těšila. Bohužel se mi moc nelíbila. Příběh byl zajímavý ale občas jsem nevěděla v kterém jsem období.

23.06.2021 3 z 5

To by se zvěrolékaři stát nemělo. Díl 1. (Zvěrolékař na blatech) To by se zvěrolékaři stát nemělo. Díl 1. (Zvěrolékař na blatech) James Herriot (p)

Některé jeho popsané příběhy byly tak veselé, že jsem měla co dělat abych nevypsrkla smíchy. ( Když jsem to četla spal vedle mě můj roční syn).

08.05.2021 3 z 5

Muž a žena Muž a žena Michal Viewegh

Tak jsem se na to těšila, ale bohužel jsem zklamaná. První povídka se mi líbila ale druhá byla prostě blbá.

11.11.2020 2 z 5

Kar Kar Miloš Urban

Byla jsem příjemně překvapená. Je to moc pěkná a napínavá knížka. Ale zajímalo by mě jak přišel autor na jméno Julian Uřídil - to mě dost pobavilo.

03.11.2020 4 z 5

Revival Revival Stephen King

Jak King stárne tak měkne. Kniha začala mít takové ty "kingovské koule" až padesát stran před koncem. Bohužel se mi moc nelíbila

23.08.2020 2 z 5

Faraon Faraon Wilbur Smith

Série Řeka bohů je moje srdcovka. Miluju je všechny a nejvíce Taitu.

06.01.2020 5 z 5

Temný experiment Temný experiment Gwenda Bond

Seriál jsem si zamilovala a tak jsem se nemohla dočkat této knihy. Byla prostě boží. Doufám že ještě nějaká další vyjde. ????

11.12.2019 5 z 5

Zelená míle Zelená míle Stephen King

Stephen Kinga je má velká láska a jeho knížky jsou prostě super. Tato nebyla výjimkou. Film je super a knížka ještě lepší

11.12.2019 5 z 5

Mafie po listopadu, aneb, Ryba páchne od hlavy Mafie po listopadu, aneb, Ryba páchne od hlavy Zdena Frýbová

Klobouk dolů opět boží knížka s dost dobrým koncem. Trochu jsem se bála, protože moje poslední knížka od Z. Frýbové byla Dvě dámy v tísni a to bylo strašné. Touto knihou však vše napravila.

22.11.2019 4 z 5

Růženky Růženky Stephen King

Moc mě to mrzí, i když Stephena Kinga zbožňuji, tak pouze dvě hvězdičky. Byla to strašně rozvleklá knížka. Nic na co jsem u něho zvyklá. A konec mi připomínal schvalování zákona i když co se dělo kolem věznice bylo vzrůšo :). Každopádně kdyby byla o třetinu zkrácená tak by to bylo fajn. :)

26.09.2019 2 z 5

Hra s ohněm Hra s ohněm Tess Gerritsen

Tuto knihu jsem zvolila ze žebříčku čtenářské výzvy na rok 2019 jako knihu kde hraje důležitou roli hudební nástroj. A musím říct že to byla velice dobrá volba. Kniha se mi moc líbila a navíc to prolínání s minulostí. Bylo to fakt super

11.08.2019 5 z 5

Olomoucký bestiář Olomoucký bestiář Vlastimil Vondruška

Před lety jsem tuto knihu četla jako puberťačka a to jsem jí moc kladné hodnocení nedala, Ale postupem času se mi dostala na "stůl" znovu a byla jsem z ní nadšená.

10.05.2018 4 z 5

Frankenstein Frankenstein Mary Wollstonecraft Shelley

Asi hold měli o hororu jiné představy kdysi než teď.

15.11.2017 1 z 5

ze začátku se mi to zdálo nic moc ale pak to začalo být hoooooodně zajímavý.....sice mi vadilo, že tam nejsou takové popisy prostředí jako ve všech Harry Potterech. Nakonec se mi to opravdu líbilo a stojí to za to

17.04.2017 4 z 5

Gump & Co. Gump & Co. Winston Groom

Stejně jako předchozí kniha mě velice bavila a dost jsem se nasmála

16.09.2016 4 z 5

Dýka s hadem Dýka s hadem Vlastimil Vondruška

Super ☺

28.04.2016 4 z 5

P.S. P.S. Aňa Geislerová (p)

Ze začátku jsem se vůbec nemohla rozhodnout jestli se mi to líbí nebo ne. Jak jsem se postupně pročítala do nitra knížky tak se mi to začalo líbit. Některé povídky nebo úvahy (nevím jak to nazvat) byly pěkné a i vtipné. Byla to taková oddechová knížka, ale furt mám paní autorku radši, když je herečka než spisovatelka. :)

21.04.2016 3 z 5

Temné znamení Temné znamení František Šmehlík

Kniha se mi moc líbila. Nemám sice povídky moc ráda, ale u těchto jsem se občas bavila, občas žasla a občas se i trochu bála (zvlášť když se mi o jedné povídce zdálo). Každopádně před tak mladým panem autorem klobouk dolů. Doufám, že toho pan autor nenechá a bude další knížka. Nejvíce se mi líbila povídka Andyho pán.

30.03.2016 5 z 5

Městečko Pines Městečko Pines Blake Crouch

Kniha je velice čtivá a zajímavá. Zabrala jsem se do ní tak, že jsem přejela i zastávku šaliny. Vřele doporučuji.

29.03.2016 4 z 5

Na zabití Na zabití John Lutz