petusska01 petusska01 komentáře u knih

Rowdy Rowdy Jay Crownover

Títo "moji" potetovaní a opiercingovaní chlapci sa stali jednou z mojich obľúbených sérii a rada som sa opäť podozvedala aj pokračovanie príbehu predchádzajúcich párov. Super. Salem pôsobila na mňa veľmi samostatne, schopne, bez histerických výjavov a podobných myšlienkových pochodov, takže ju hodnotím veľmi pozitívne. Z čoho som bola trochu zmätená je Rowdyho príbeh s Poppy. Celý čas mi bol predhadzovaný nejaký príbeh, Rowdy chápanie tohto príbehu dokonale podporoval, či už svojími vyhláseniami alebo často aj činmi a nakoniec to bolo úúplne naopak a takmer ho to proste stálo vzťah so Salem ale on jej to proste nemohol povedať, lebo to je Poppino tajomstvo. To mám chápať tak, že keby sa tam Poppy zrazu neocitla tak aj naďalej bude podporovať Saleminu neistotu, len aby niečo neprezradil? Ako nie je to viac menej dôležité, ale celkom mi to buď nepasuje k jeho prezentovaniu alebo mi to proste príde zvláštne. Ostatné časti príbehu som zhltla, hodnotím ich celkom pozitívne, aj keď na niektoré iné diely to nedoťahuje. Určite však odporúčam celú sériu, chlapci a ich ženy sú určite kvalitný materiál :-D

20.10.2021 5 z 5

Zakázané noci Zakázané noci Liv Morris

Uff. Čítala som myslím aj horšie knihy, prinajmenšom nudnejšie určite, aj absurdnejšie tiež, ale len pri tejto mám chuť povedať že je to blbosť. Ani tak veľmi mi nevadí ten vekový rozdiel, taktiež mám rada týchto riaditeľov kravaťákov a nevadia mi ani nevinné dievčatá z "vidieka" . Ale panebože, tie ich sexuálne dialógy, celkovo ako ochkali a achkali nad každým svojim slovíčkom, oblečením, vlasmi, nohami.. Tak to sa mi veľmi ťažko čítalo... A po každé keď jej povedal "holčička" tak som v tom teda videla nejakú uchylárňu.A ten koniec, OMG. Ako to nazvala jeho p**is? Toto nie.

08.10.2021 1 z 5

Osudový dopis Osudový dopis Vi Keeland

Autorky mám veľmi rada! Ale je pravda, že posledné knihy hodnotím trochu nižšie... Tento príbeh bol príjemný, postavy príjemné, Birdie skvelá, pes ešte lepší, ale až na začiatok to bola nuda. Každá postava mala svoj príbeh, nič mi nevadilo bolo to ozaj všetko tak ako má byť ale proste nič vo mne nerezonovalo. Nie je to chyba, myslím že v období, keď máte chuť na pokojné milé príjemné knihy, zahriať sa trosku na duši a nerozmýšľať, je toto ten správny výber.

07.10.2021 2 z 5

Drzý kravaťák Drzý kravaťák Vi Keeland

Na jednej strane, čo sa týka príbehu nebol veľmi originálny, zápletka bola stará ako ľudstvo samo ALE!! Graham bol presne taký ten týpek o ktorom rada čítam-v práci aj k iným ľuďom kretén a k jedinej žene a deťom "Méďa". A teda aj sexi. Tie scény mi dokonca ani neprišli trápne. Soraya je ženská podľa môjho gusta, drzá, samostatná, sarkastická a ľudská! Všetko toto sa spojilo do príjemného sexi vtipného čítania a to je to čo som aj očakávala. Áno!

16.08.2021 5 z 5

Nevhodné! Nevhodné! Vi Keeland

Zaraďujem túto knižku k tým lepším! Okrem humoru a super dialógov medzi hlavnými postavami samozrejme nechýbala aj uveritelná erotika a dokonca aj tie reči okolo nevyzneli ako trapas, to je co povedať. Príbeh Granta bol síce smutný ale to ze nakoniec sa to nevyhrotilo až k úplnému odpusteniu Lilli bolo na tom vlastne to dobré a to co oceňujem. Ireland a Grant tvorili super dvojku a dedo bol veľmi roztomilým doplnkom v príbehu.

29.07.2021 5 z 5

Reid Reid Melanie Moreland

Celá séria je super, Reid nesklamal. Celkom sympatický týpek, aj keď si prežil svoje. Chémia dvoch hlavných postáv bola citeľná, "klapalo" im to spolu, viackrát som sa zasmiala a príbeh príjemne dopĺňali minulé (a budúce) postavy. Naozaj doporučujem celú sériu, pekne po poradí.

06.04.2021 5 z 5

Jen jeden rok Jen jeden rok Penelope Ward

(SPOILER) Keď som čítala recenzie, čakala som všeličo. Je pravda, že viac sa mi páčila časť ktorá sa odohrávala v USA, potom keď už boli v Anglicku, bola to taká naťahovačka, nuda a nie celkom som sa stotožnila s Teagan, že všetko zahodila, školu, svoju "genialitu" a podobne. Caleb bol v osobnom styku veľmi príjemný a sympatický a potom keď rozprával o tom, čo všetko vyparatil a podobne, to mi k nemu nejako nesedelo. Celkovo to bolo skôr také pozliepané, ale čítalo sa to ľahko, rýchlo a je to taká jednohubka pri aprílovom bláznivom počasí.

06.04.2021 3 z 5

Boháč z Park Avenue Boháč z Park Avenue Vi Keeland

Musím povedať že máločo ma prekvapí v tychto romantických knihách ale teda ta zápletka mi dala zabrať. Elodie bola skvelá, veľká syposka, silná žena, samostatná, vtipná, sarkasticka... To sa mi vždy ľahko číta. Na druhej strane Hollis aj keď sa javil ako frajer, mal samé sexi rečicky tak taky zbabelec a sebec až hrom, hlavne keď išlo do tuhého, nebyť tej Addison tak neviem ci si uvidí na koniec nosa. Ale aj tak odporúčam, naozaj je to pútavá kniha, napätie romantika sex vtip to všetko má.

14.12.2020 4 z 5

Navždycky Navždycky Nofreeusernames (p)

Príjemná ľahučká oddychovka pre nižšie vekové kategórie. Aj keď mňa to bavilo, samozrejme správanie hlavnej hrdinky nebudem komentovať, lebo to niekedy bolo mimo môjho chápania. Odhliadnuc od toho sa tam našli supee iné postavy (Ava) a Liam bol ozaj topka. Štýl písania je iný, osviežujúci so všetkými tými obrázkami a smskami. Moze byť.

09.12.2020 3 z 5

Maddox Maddox Melanie Moreland

Táto séria sa mi páčila, aj chlapi aj ženy mi boli sympatickí. Neviem si vybrať ktorá z kníh bola lepšia, aj táto posledná s Maddoxom a Dee bola fajn, aj keď teda Dee mi šla niekedy na nervy. Vtipné boli prípravy na svadbu ????príjemná oddychovka

09.12.2020 5 z 5

Nedotýkej se mě Nedotýkej se mě Laura Kneidl

Tak toto bola "jazda". Cez tie emocionálne výkyvy, cez strach a bolesť, až ku svetlu aby to zase skončilo v čiernej diere. Neviem sa dočkať pokračovania. Luca je neuveriteľný!!

06.11.2020 5 z 5

River Wild River Wild Samantha Towle

Knihu neviem ani opísať. Určite to nie je jednoduchá oddychovka, ale číta sa veľmi ľahko, nedá sa od nej odpútať. Carrie a River sú spolu ozaj úžasní, chémia, dialógy...Stále som čakala ako sa to zvrtne a bolo to tak, ku koncu som sa až zľakla! Ten čas tam postupoval veľmi rýchlo a akoby sa nič nedialo a potom ku koncu sa to všetko rýchlo zvrtlo, ale to mi vadí asi len preto, že by som si o nich ešte chvílu rada čítala :) Odporúčam!

16.09.2020 5 z 5

Bentley Bentley Melanie Moreland

Autorka ma v predchádzajúcich príbehoch veľmi nezaujala a tak som sa popravde až tak veľmi netešila na tento príbeh, ale musím priznať že ma dostal. Páčila sa mi chémia medzi Rigidom a Emmy a tiež sa mi zapáčili aj Aiden a Maddox, takže pokračujem v čítaní :) Okrem hlbších problémov (ktoré su v príbehoch zapracované) ide samozrejme o príbeh kde tá správna žena zmení celé fungovanie nedokonalého chlapa, ale je to milé, plné vtipu a erotiky, takže dobre, odporúčam!

14.09.2020 5 z 5

Kudy ke hvězdám Kudy ke hvězdám Jenn Bennett

Som príjemne prekvapená. Príbeh ma pohltil svojou atmosférou a popisom prírody, taktiež som ocenila hlbší popis hlavných postáv a ich trápenia a tým aj lepšie pochopenie celého príbehu. Celkovo oceňujem prítomnosť humoru, irónie, erotiky a lásky vo všetkých podobach, zápornej, mnou ozaj nenavidenej a nepochopenej postavy otca a príjemný koniec :)

25.08.2020 5 z 5

Výpověď Výpověď Whitney G. (p)

Príbeh je tiež už trochu obohraný, ale napriek tomu to bolo pútavo napísané a ľahko sa to čítalo. Postavy mi boli sympatické, dokonca jeden prekvapivý zvrat nastal, erotika bola, takže som spokojná :) Nie je to úplná topka, ale ani nikoho myslím neurazí. Autorku mám rada, tak si určite prečítam aj ďalšie knihy.

03.07.2020 5 z 5

Krásny omyl Krásny omyl Vi Keeland

Autorku mam rada a ani tento jej pribeh ma nesklamal. Zapletka bola zaujimava, postavy vtipne, sarkasticke a sexi co mam rada :-D Myslim ze moze byt a po case si kludne precitam znovu!

28.05.2020 5 z 5

Ruckus: Šílená láska Ruckus: Šílená láska L. J. Shen

Po Jamiem a Viciousovi prisiel Dean a nesklamal :) Nevedela som sa od toho odtrhnut. Bolo tam celkom dost tych zvratov, takze napatia bolo vrchovate. Najviac na nervy mi veru liezli rodicia Rosie. Bolo tam vela tazkych tem na spracovanie - alkoholizmus, nevery, nechcene deti, adopcie, fyzicke ochorenia, Trentova Luna okrajovo. Dalsi pribeh o Trenovi bude tak isto nabity problemami uz to vidim. Tesim sa :)

04.05.2020 5 z 5

Žiadnu lásku, len sex Žiadnu lásku, len sex Vi Keeland

Skvela autorka, skvele pribehy. Aj tento!

03.05.2020 5 z 5

Easy? Easy? Tammara Webber

Citala som niekolkokrat a este urcite aj budem. Neda sa povedat ze neexistuju aj lepsie knihy, urcite ano, ale tato lahko vtiahne do deja, viem sa vcitit do postav a ma vsetko co by mala kniha obsahovat - vzrusenie, flirt, sex,napatie, vtip a sarkazmus! Moze byt :)

03.05.2020 5 z 5

Každý tvůj nádech Každý tvůj nádech Jennifer L. Armentrout

Jooooj, smutná som, že sa to už skončilo. Veruže som si tam obľúbila dosť postáv. Layla od prvého dielu riadne dospela. Ozaj, že by som povedala, že vďaka Layle a Rothovi a jeho podpore je táto séria vhodná pre mladé dievčatá, ktoré hľadajú sami seba, nevedia zapadnúť a že aj vďaka Laylinej ceste si nájdu takú tú vlastnú seba hodnotu, sebadôveru... Veľmi pekne to tam bolo ukázané. Ale samozrejme trojka sa rozsekla a Layla si musela vybrať. S voľbou som bola spokojná :) akčné scény boli ozaj fajn, udržiavali ma v napätí. Okej, možno nejakú tú zápletku som trošku rozlúskla vopred ale nevadilo mi to. Ten koniec mi nestačil, chcem ešte a ešte a ešte. Veľmi príjemná séria, odporúčam. Cítiť trosku že je to pre mladšie ročníky, ale mňa to veľmi chytilo. Niektoré myšlienky tam boli relatívne hlboké, bolo to vtipné, sexi aj romantické, dynamické a akčné!! A inak, dosť som si išla tie tetovania, tých pokrvníkov.

05.04.2024 5 z 5