Peťulka3 Peťulka3 komentáře u knih

Poslední polibek, co za něco stál Poslední polibek, co za něco stál James Crumley

Prokousávala jsem se jí celkem dlouho. Byly tam napínavé pasáže, kde jsem si říkala,že se to konečně rozjelo. Nakonec se to rozjelo na posledních asi sto stránkách. Kniha mě nijak zvlášť neoslovila.

12.02.2023 3 z 5

Syn času Syn času Deborah Harkness

Líbilo se mi, jak jsme se vrátili zpátky k Dianě a Mathewovi. Jak děj pokračoval a dozvěděli jsme se, jak to bylo dál. Stejně tak se mi líbila část o Phoebe, která vlastně taky pokračovala tam kde skončila a nakonec se spojila s linkou Diany a Mathewa, kde byl Marcus. A nakonec i Marcusova minulost určitě stála za to. Bylo by super kdyby bylo ještě nějaké pokračování. Myslím, že rozvíjet je určitě co.

18.08.2022 5 z 5

Kniha života Kniha života Deborah Harkness

Seriál byl super, ale kniha byla mnohem mnohem lepší.

11.08.2022 5 z 5

Stín noci Stín noci Deborah Harkness

Lepší jak seriál. Mnohem více detailů.

01.08.2022 5 z 5

Pád Gondolinu Pád Gondolinu J. R. R. Tolkien

Příběh jako takový dobrý. Jen mě tam trošku otravoval ten text mimo. Vůbec jsem nevěděla, že tam něco takovýho bude.

09.04.2022 4 z 5

Cítit znovu Cítit znovu Mona Kasten

Super. Další příběh, další dvojice. I když člověk tak nějak tuší, jak to dopadne, stejně se od toho nemůže odtrhnout a celou dobu jim fandí.

29.07.2021 5 z 5

Nadržený rebel Nadržený rebel C. D. Payne

Paráda jako vždy.

22.10.2020 5 z 5

Snové písně 2 Snové písně 2 George R. R. Martin

Ten pán má neuvěřitelnou fantazii.

12.10.2020 5 z 5

Obklíčeni slony Obklíčeni slony Iain Douglas-Hamilton

Velmi zajímavý pohled.

11.11.2019 5 z 5

Modrá Modrá Maja Lunde

Ještě desivější než Historie včel.

13.06.2019 5 z 5

Pes Jejího Veličenstva a jeho mise Pes Jejího Veličenstva a jeho mise David Michie

Hezké,ale ten Michael tam být nemusel.

23.03.2019 4 z 5

Pánbůh zaplať Pánbůh zaplať Wojciech Tochman

Hodně...silný.

21.03.2019 5 z 5

Okamžiky štěstí Okamžiky štěstí Patrik Hartl

Super a super.

19.03.2019 5 z 5

Mládí furt v hajzlu Mládí furt v hajzlu C. D. Payne

Paráda stejně jako celá série.

02.03.2019 5 z 5

Brenda Veliká Brenda Veliká C. D. Payne

Vtipná oddechovka.

03.02.2019 5 z 5

Půlnoční slunce Půlnoční slunce Jo Nesbø

Líbilo se mi to víc než první díl. Přišlo mi to napínavější.

10.01.2019 4 z 5

Temný Říman Temný Říman Sylvain Reynard

Celá trilogie se mi moc líbila. Kdo by Williama nemiloval. :-)

17.12.2018 5 z 5

Koruna démonů Koruna démonů James Rollins (p)

On prostě nikdy nezklame. Zase neuvěřitelně napínavý příběh od začátku až do konce.

20.09.2018 5 z 5

Grey Grey E. L. James (p)

I když to spousta lidí kritizuje,tak mě se příběh Christiana a Anastasie prostě líbí. Čte se to hezky,člověk u toho zapomene na vlastní starosti :-)

01.09.2017 5 z 5

Sedmá pohroma Sedmá pohroma James Rollins (p)

Já už nevím,co sem psát. Bylo to zase naprosto strhující čtení. Na každé stránce je napětí a akce a člověk se nemůže dočkat až otočí na další stránku. Prostě tenhle chlápek nezklame.

29.08.2017 5 z 5