Petrushka31 Petrushka31 komentáře u knih

Jedna z vás Jedna z vás Luboš Panda (p)

Nenáročná a čtivá kniha, u které se nemusí moc přemýšlet. Taková pohodová oddechovka. Doporučuji.

02.04.2024 4 z 5

Kanibal z Nine Elms Kanibal z Nine Elms Robert Bryndza

Kniha se mi líbila. Dobře se četla, žádná hluchá, nudná místa. Určitě to nebyla má poslední kniha od tohohle spisovatele. Doporučuji ! :)

15.03.2024 5 z 5

Ženy zločinu Ženy zločinu Lucie Bechynková

Kniha byla čtivá, možná jsem čekala trošku víc, moc mi tam nepasovaly ty staré případy, ale rozhovory byly super. Určitě to není poslední kniha co jsem od této spisovatelky četla.

05.01.2024 4 z 5

Nechte mě odejít Nechte mě odejít Caitlin Spencer

Knihu jsem měla přečtenou za jedno odpoledne, ale tak nějak nevím, co si o příběhu myslet . . . Hodně otázek mi zůstalo nezodpovězených. Řekla bych, že hlavní postava nebyla "úplně svatá" a v příběhu neřekla všechno. Nevím, kolik je autorce let, ale působí to na mě jako příběh vysloužilé šlapky, která chtěla být ještě chvíli zajímavá, ale názor ať si udělá každý sám :)

20.06.2023 3 z 5

Seznamka - Rozvedená žena hledá muže zn. ideál Seznamka - Rozvedená žena hledá muže zn. ideál Anna Beatrix Bártová (p)

Kniha se mi četla dobře, taková ze života. Oddechovka, nemusí se u ní moc přemýšlet :)

31.01.2023 4 z 5

Ženy za mřížemi Ženy za mřížemi Petr Šámal

Kniha je čtivá, zajímavá. Já určitě doporučuji.

15.01.2023 5 z 5

Zimní oheň Zimní oheň Anders de la Motte

Další skvělá, napínavá a čtivá kniha.

24.02.2021 5 z 5

Konec léta Konec léta Anders de la Motte

Čtivá, napínavá, do poslední chvíle jsem netušila kdo za vším stojí. Mám ráda tyhle příběhy. Za mě můžu vřele doporučit !! :)

05.01.2021 5 z 5

Skryté karty Skryté karty Angela Marsons

Ze začátku mě kniha moc nebavila, děj mě nijak nezaujal. Závěr mě ale překvapil, byl hodně smutný. No, uvidíme v dalších dílech. Tento díl hodnotím jako průměrný.

30.12.2020 3 z 5

V oblaku dezinfekce V oblaku dezinfekce Ivanka Devátá

Oddechové čtení, doporučuji.

19.12.2020 4 z 5

Strach Strach Jozef Karika

U téhle knihy jsem se trochu bála, ale stejně mě to nutilo číst dál a dál. Od Kariky jsem četla Tmu i Trhlinu, ale kniha Strach mi přišla jako nejlepší. Takže doporučuji :)

13.10.2020 5 z 5

Hon na mrtvého Hon na mrtvého Tim Weaver

Od začátku napínavá, čtivá. Doporučuji :)

25.09.2020 5 z 5

Memento Memento Radek John

Příběh byl zajímavý, toto téma mě hodně zajímá, ale nesedl mi styl, jakým je kniha psaná.

09.09.2020 3 z 5

Jeden z nás Jeden z nás Shari Lapena

Čtivá, napínavá. Žádná hluchá místa. Doporučuji.

01.09.2020 5 z 5

Katka Katka Michael Třeštík

Tahle kniha mi nic nedala. Špinavá feťačka co nemá co nabídnout. Akorát mě rozčilovaly ty její sliby, jak chce přestat... ale komu není rady....
Kniha by nebyla špatná, kdyby Katka opravdu přestala brát drogy, začala se starat o holčičku, začlenila se do normálního života, atd . . . To by pro mě byl zajímavý příběh.

21.08.2020 2 z 5

Trhlina Trhlina Jozef Karika

Kniha se mi četla dobře, chvilkami byla i napínavá. V polovině mi přišla taková nezáživná, až konec byl zajímavý. Celkový dojem z příběhu mi zkazila zmínka o drogách, poté jsem přestala věřit, že se "něco takového" mohlo stát.

12.06.2020 4 z 5

Pokrevní pouta Pokrevní pouta Angela Marsons

Další skvělá kniha. Ze všech předchozích dílů, tahle se mi líbila nejvíc :)

25.05.2020 5 z 5

Jak jsem se zbláznila Jak jsem se zbláznila Ivanka Devátá

Kniha se mi četla dobře, prostě taková "ze života" :) Paní Devátou znám jen jako herečku, nevěděla jsem, že i píše. Jednou jsem ji slyšela v pořadu, myslím, s Karlem Šípem, jak o této knize mluvila a velice mě zaujal JEJÍ smysl pro humor (mám to podobně) a styl vyprávění. Takže při čtení knihy, jsem si dokázala představit, jak to bylo myšleno. Určitě to nebyla první ani poslední kniha od autorky. Doporučuji dál :)

23.04.2020 5 z 5

Panenka Panenka Věra Kadlecová

Skvělá, čtivá, napínavá . . . doporučuji :)

28.03.2020 5 z 5

Tichá modlitba Tichá modlitba Angela Marsons

Čtivá, napínavá. Vynikající kniha. Doporučuji :)

18.01.2020 5 z 5