PetraN17 PetraN17 komentáře u knih

Sestry Granvillovy Sestry Granvillovy Una-Mary Parker

Předválečné časy v Londýně s bohatým společenským životem, ale není všechno zalité sluncem….. těším se na vývoj událostí a postav za války.

26.04.2024 5 z 5

Nabodnutý Nabodnutý Kevin Hearne

Opět jsem se dobře bavila, bojovalo se na mnoha frontách, tak příště snad uvidíme, že se věci obracejí k lepšímu ….

26.04.2024 5 z 5

Samotářka Samotářka Karen Lynch

Nechápu, že mi tak pěkná série unikala tak dlouho :)) Ale na druhou stranu jsem si ji mohla v klidu přečíst celou a nezlobit se, že mi něco důležitého do vydání dalších dílů vypadne.
Pokud máte rádi všemožné příšerky, je to pro vás to pravé

22.04.2024 4 z 5

Oheň a ruda Oheň a ruda Olivia Hawker

Zajímavý vhled do mormonské historie :))

19.04.2024 4 z 5

Hráč v pokušení Hráč v pokušení Jennifer L. Armentrout

Není to žádná hitparáda, ale líbila se mi více než první díl.

18.04.2024

Vražedná naděje Vražedná naděje Wendy Dranfield

Jsem nadšená, četla jsem všechny díly po sobě a je mi líto, že jich zatím není víc :))
Ústřední postavy jsou mi sympatické - hlavně Brody a případy se proplétají tak, že nestačím koukat.. Série se mi moc líbí a určitě doporučuji si ji přečíst

18.04.2024 5 z 5

Anděl smrti Anděl smrti Robert Bryndza

Další velmi napínavý a celkem brutální případ, který Erika vyšetřuje. Nejen, že jí opět vedení hází klacky pod nohy a oběti zdánlivě nic nespojuje, ještě řeší problémy na domácí frontě . Vrah se sice nakonec našel, ale.. Určitě budu číst sérii dál :)))

Trable s láskou Trable s láskou Julie Caplin

Knížka je podle mě naprosto odlišná od jiných knih autorky, ale námět byl zajímavý

10.04.2024 4 z 5

Hester Hester Laurie Lico Albanese

Velmi zajímavý historický román , doporučuji k přečtení. Pokud vás zajímají čarodějnické procesy, otrokářství a hlavně krásné popisy vyšívání :))

Léčebna Léčebna Helen Fields

Druhý díl se mi líbil o trochu víc než první, myslím si, že série bude opět velmi povedená :))
Jen ty psychiatrické léčebny mě opravdu děsí .

Všechny naše životy Všechny naše životy Sophie Astrabie

Kouzelná knížka o tom, jak se naučit žít především sám se sebou :))

07.04.2024 5 z 5

Všechny květy Paříže Všechny květy Paříže Sarah Jio

Učíme se přijímat malé radosti v životě i když jsme někoho ztratili, a nejvíc přitom od lidí, kteří přišli o všechny a o všechno
Osudy v obou časových linkách jsou jedny z těch, které si opravdu ani nedokážu představit

25.03.2024 5 z 5

Sever Sever Anna Winberg Sääf

Kdyby mi Alice nebyla tak neskutečně nesympatická a odporná, asi bych dala hvězd pět :))))

25.03.2024 4 z 5

Včelí královna Včelí královna Ciara Geraghty

Kniha je psaná formou deníku, nedoporučuji mladším čtenářkám . mohlo by je to vyděsit :))))

17.03.2024 4 z 5

Šach a mat Šach a mat Ali Hazelwood

Pro mě opravdové osvěžení, hlavně po dvou předchozích knihách :))

10.03.2024 5 z 5

Co viděli sousedi Co viděli sousedi Melissa Adelman

Je pravda, že motiv a pachatel mi unikl. Asi by to jen tak někoho nenapadlo (mě určitě ne)

10.03.2024 4 z 5

Zaostřeno na tebe Zaostřeno na tebe Amy Lea

Já si myslím, že autorka pocity hlavní hrdinky popsala docela autenticky, což se mi na knížce líbilo. Jestliže by s člověkem komentáře takového rázu nezamávaly, asi by bylo něco špatně .

07.03.2024 4 z 5

Tiché hlasy Tiché hlasy Patricia Gibney

Je jasné, že sérii i po devíti dílech nechybí čtivost , napětí až do závěrečné kapitoly Jsem moc zvědavá na jubilejní knihu :)))

07.03.2024 5 z 5

Pokušení Pokušení Ivy Smoak

Nevím, chvíli mi to přišlo jako dort od pejska a kočičky..

07.03.2024 3 z 5

Carrie Soto se vrací Carrie Soto se vrací Taylor Jenkins Reid

Rozhodně doporučuji přečíst i těm, kdo tenisu zrovna moc nefandí…. vtáhne vás do děje tak, že máte pocit, jako že zítra můžete tenis sami komentovat :)))
Další krásná kniha od mojí oblíbené paní spisovatelky

01.03.2024 5 z 5