Petra186 Petra186 komentáře u knih

Chlapec, kterého chovali jako psa Chlapec, kterého chovali jako psa Bruce D. Perry

Tato kniha by měla být povinná četba, pro ty, kteří ještě nemají děti, pro ty, co již mají a hlavně, pro učitele od MŠ po prostě všechny ! Skvělá kniha! Přiznám se, že jsem čekala trochu jiný příběh, ale zklamaná rozhodně nejsem. Opravdu všem doporučuji přečíst!

21.08.2018 5 z 5

Jsou světla, která nevidíme Jsou světla, která nevidíme Anthony Doerr

Výborná knížka, je pravda, že jsem si v půlce knihy říkala, proč je to tak zdlouhavé, ale díky tomu jsem si více přiblížila válku a vše kolem. Překvapivý, velmi překvapivý konec.

16.03.2018 5 z 5

Madonna - Životopis Madonna - Životopis Lucy O'Brien

Madonnu obdivuji od mala, když jsem knihu dostala, přečetla jsem ji jedním dechem. Zajímalo mě, jak žila jako malé dítě a jak se z ní stala hvězda popu. Stále se ke knížce/životopisu vracím.

28.08.2017 5 z 5

Ztracený chlapec Ztracený chlapec Dave Pelzer

Pokračování příběhu, který není "normální" :(. Neskutečné, jak silný Dave je !

05.06.2017 5 z 5

Za vším hledej Bridgertonovy Za vším hledej Bridgertonovy Julia Quinn

Pěkný díl, příběh měl spád a hezky se četl.

31.07.2022 4 z 5

Na okraji Na okraji Lina Bengtsdotter

Skvělá kniha, nedokázala jsem se odtrhnout. Zápletky, napětí, prostě vše. Doporučuji.

26.03.2021 5 z 5

Mít nebo být? Mít nebo být? Erich Fromm

Velmi zajímavá knížka! Měli by si jí přečíst i lidé, kteří rozhodují o naší budoucnosti...

19.01.2021

Nejlepší víkend Nejlepší víkend Patrik Hartl

Další přečtená kniha od Hartla, tentokrát mohla být kratší, ale přesto opět pohodové čtení a zajímavé zvraty.

27.05.2019 5 z 5

Dům Dům Anna Sedlmayerová

Velmi zvláštní krásná kniha. Nic jsem od ní nečekala a opravdu zajímavé čtení.

03.12.2018 5 z 5

Zavolejte sestřičky Zavolejte sestřičky Jennifer Worth

Velmi zajímavá knížka z prostředí, o kterém ráda čtu a zajímá mě. Stáhla jsem si už i seriál :).

06.08.2018 5 z 5

Velké maličkosti Velké maličkosti Jodi Picoult

Hezky zpracované téma rasismu, ze začátku trochu táhlé, ale od půlky jsem se nemohla odtrhnout a úplně jsem se vžila do děje. Určitě ještě sáhnu po dalších knížkách této autorky.

16.07.2018 5 z 5

Porodní bába od řeky Hope Porodní bába od řeky Hope Patricia Harman

Přečteny oba díly, tuto tématiku mám ráda, kniha se mi líbila a doporučuji. Čte se sama.

18.06.2018 4 z 5

Skřípot štěrku - Vyrůstala jsem mezi mormony Skřípot štěrku - Vyrůstala jsem mezi mormony Ruth Wariner

Tato kniha je má druhá přečtená o komunitě Mormonů. Je to celé velmi smutné a vždy mě potěší, když se dětem podaří utéct z tohoto divného světa. Je mi líto žen, které rodí dítě za dítětem a v jakým podmínkách musí vychovávat své děti bez pomoci. Sdílení manžela s dalšími manželkami nemluvě. V tomto příběhu se stala velká tragédie jen díky neschopnosti muže postarat se, jak má! Kniha se hezky čte, je na kapitoly.

20.09.2017

Člověk jménem Dave Člověk jménem Dave Dave Pelzer

Všechny 3 díly přečteny jedním dechem. Jsem ráda, že má Dave syna a dokáže se k němu chovat láskyplně. Pořád musím myslet na tento příběh a nutí mě zamyslet se a více si vážit života.

05.06.2017 5 z 5

Co jsem měl vědět dřív, než jsme se stali rodiči Co jsem měl vědět dřív, než jsme se stali rodiči Gary Chapman

Průměrná knížka, průměrné informace. NIC SVĚTABORNÉHO JSEM SE NEDOZVĚDĚLA :)

26.04.2023 3 z 5

Trochu jiná slečna Bridgertonová Trochu jiná slečna Bridgertonová Julia Quinn

Příběh se odehrává především na lodi, což mě moc nebavilo. Bylo to dost předvídající.

31.07.2022 3 z 5

Skandál na spadnutí Skandál na spadnutí Julia Quinn

Červená knihovna, chyběl mi nějaký nápad, ale četla se dobře

31.07.2022 3 z 5

Zvláštní příběh, nad kterým se člověk musí zamyslet.

03.07.2019 5 z 5

Medvědí tanec Medvědí tanec Irena Dousková

Nějak mě knížka zvlášť nezaujala.

16.01.2019 2 z 5

Jsem máma Jsem máma Kristína Farkašová Tormová

Velmi oddechové čtení, jako máma 3 dětí jsem se opravdu pobavila a připomněla si situace, které zažívá každá máma. Jde o postoj, jak moc "vážně" se život bere. Určitě si přečtu další knihy od Kristíny.

10.08.2018 5 z 5