Dům přehled

Dům https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/157082/mid_dum-GTt-157082.png 5 25 25

Secesní dům vypráví příběh o lidech, kteří ho postavili na začátku 20. století a žili v něm do konce první světové války. I o dalších dvou rodinách, které ho postupně obývaly až do srpna 1968.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Dům. Přihlašte se a napište ho.

ivakola
18.02.2022 5 z 5

Co říci k této knize ? Vynikající, vynikající nápad autorky použít dům jako vypravěče. V žádné jiné knize jsem nečetla o tolika neštěstích, nadějích, lásky a nespravedlivostech. Je to emotivně velmi silná kniha. Musím se z ní vzpamatovat...Naprosto souhlasím se všemi komentáři níže.

katerina5544
11.06.2021 5 z 5

Hodně silná kniha do které bych to ani neřekla. Úplně mě emočně vysála. Je to neskutečná deprese a smutek. Nápad s domem,který vypráví příběh svých obyvatel je velmi originální a povedený. Postavy zažívají první světovou, druhou světovou a období před srpnem 1968. Musím to vydýchat. Na konci druhé části mi bylo fyzicky zle. A nejhorší je to,že spousta událostí byla realitou, která se stala v mnoha rodinách.... Doporučuji, ale obrňte se na to.

MíšaS.
26.07.2019 5 z 5

Četla jsem to kdysi dávno, možná už před 20 lety, ale dodneška si pamatuju tu tíseň, která na mě padala, když dům vypravoval, hlavně válečné vzpomínky.
Doopravdy krásná kniha. Určitě bych jí někde v knihovně našla, protože to byl dárek k Vánocům od babi.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Dům v seznamech

v Právě čtených1x