Petra-1 Petra-1 komentáře u knih

Hostitel Hostitel Stephenie Meyer

Tuhle knihu jsem cetla snad 3x a jak film tak i kniha jsou skvělé. Miluji Poutníci, která je prostě ta nejhodnejsi bytost ve vesmíru.

13.11.2019 5 z 5

Skóre Skóre Elle Kennedy

Vtipná a pěkně napsaná kniha. Mám ráda knihy, kde se střídá vyprávění z pohledu ženy a muže.

09.11.2019 4 z 5

Krásny omyl Krásny omyl Vi Keeland

Prostě další skvělá kniha od autorky. Kniha se skvěle čte, vtáhne do děje. Je krásně zpracována.

08.11.2019 5 z 5

Šéf Šéf Vi Keeland

U knížky jsem se dost bavila. Opravdu skvělá knížka. Chase je prostě Pan Šéf.. Jedná z nejlepších knih, co jsem četla.

06.11.2019 5 z 5

Nové sliby Nové sliby Lilly Lucas

Styl psaní i postavy pro mě byly nemastné a neslané. Četla jsem hodně knih na podobné téma.

08.09.2023 3 z 5

Nebezpečná láska Nebezpečná láska Amanda Quick (p)

U historických romancí se mi často stává, že po přečtení pár stran zjistím, že jsem knihu již kdysi četla. Tato není výjimka, ale vzhledem k tomu, že mě moc bavila, tak jsem si ji přečetla znovu. Sympatické postavy a detektivní zápletka.

06.08.2023 5 z 5

Bolo raz jedno zlomené srdce Bolo raz jedno zlomené srdce Stephanie Garber

Tohle byla láska na první pohled (nádherné obálky) i čtení. Četla jsem již předešlou sérii, a když jsem zjistila, že vyšla kniha o Jacksovi,tak jsem si knihu hned musela koupit v aj. A já tuhle sérii prostě miluji!

28.05.2023 5 z 5

Boží hrob Boží hrob Jay Kristoff

Páni, ani nevím, co napsat. Spousta akce, napětí a zvratů. Pokud máte rádi skvělé drsnější fantasy, tak to budete milovat.

24.05.2023 5 z 5

Kouzla rodu Thornů Kouzla rodu Thornů Margaret Rogerson

Jde o takový roztomilý příběh, který se odehrává v zajímavém prostředí. Hlavní postavy byly sympatické. Kniha se hezky četla, ale občas jsem se musela do čtení nutit. Knihu jsem několikrát odložila, něco mi tam chybělo.

09.02.2023 4 z 5

Jak svrhnout vévodu Jak svrhnout vévodu Evie Dunmore

Na tuhle knihu jsem všude narážela a vzhledem k tomu, že mám historické romány ráda, tak jsem se pustila do čtení. Kniha mě nijak nenadchla ani neurazila. Klasická zápletka, ale od jiných autorek se mi více líbil styl psaní. Vzhledem k reklamě jakou kniha má, jsem očekávala něco lepšího.

02.02.2023 3 z 5

Ďábel na jaře Ďábel na jaře Lisa Kleypas

Opět krásná kniha od autorky. Nechyběl humor, romantika. Moc se mi líbilo propojení s předchozí sérií Čekanky.

07.10.2022 5 z 5

Ďábel nosí černou Ďábel nosí černou L. J. Shen

Mám takové smíšené pocity,i když ty mám u všech knih, které autorka píše. Její knihy je potřeba číst v časových odstupech. Její stereotyp je skoro jasný Arogantní chlap s velkým A a muchy snězte si mě žena.
Příběh byl fajn, chvilku jsem se zasmála, chvilkama zasmutnila.
Chase typický hovádko, ale Maddie mě přišla až moc ukňouraná. Kdo, sakra, fňuká, když dostane diamantové náušnice místo vyhřívané podušky. No, taaak, trochu reality.

09.09.2022 4 z 5

Kostičas Kostičas Samantha Shannon

Kniha byla vydána už před dlouhou dobou, takže nejsem cílová skupina. Možná jsem moc tvrdá. Kniha byla dobrá, ale...
Autorka se snažila vytvořit nový fantasy svět, myslím, že nápad měl velký potenciál. Bohužel, to sklouzlo k tomu, že autorka akorát vše speciálně pojmenovala (spousta těch nových slov mi přišla spíš k smíchu), ale jinak je vše stejné jako u jiných knih daného žánru.
Postavy mi přišly ploché a já si k nim nevytvořila téměř žádný vztah.
Největším problémem pro mě byl styl psaní. Spousta popisů na úkor děje, a celkově styl vyprávění. Popsala bych to slovem.. Chaos. Byly časti, kde jsem se vyloženě nudila.
Uvidím, jestli se pustím do dalšího dílu.

16.08.2022 3 z 5

Královna rebelů Královna rebelů Lynette Noni

Tak tahle kniha pro mě byla velkým překvapením. Já jsem naprosto spokojená a pro mě to bylo zase něco jiného.
Jaren, co budu povídat. Zamilovala jsem si ho.
Zápletka je vcelku předvídatelná, ale na druhou stranu pohnutky hlavních postav jsou nám celkem nejasné.
Konec... Super... To pro mě bylo překvapující a myslím, že se vrhnu na další díl v originále.

11.08.2022 5 z 5

Modrá jako safír Modrá jako safír Kerstin Gier

Velmi příjemná oddychovka. Hned jsem se začetla a děj mi rychle utíkal.
Určitě moc doporučuji k přečtení. Jediná chyba, kterou jsem našla, je ve mně. Kdybych byla aspoň o deset let mladší, tak si z toho i sednu na zadek.

23.05.2022 4 z 5

Plamen v temnotě Plamen v temnotě Sabaa Tahir

Styl psaní je neuvěřitelně čtivý. Bylo tu hodně napětí a akce. Potvrdilo se mi pár věcí, které jsem čekala už od prvního dílu. Některé věci se dají očekávat a některé ne. Zbožňuji Eliase. Ale co mě tady teda štve, je ten milostný trojúhelník..
Musím říct, že z jedné věci jsem byla vážně naštvaná.

18.02.2022 5 z 5

Krutý princ Krutý princ Holly Black

Tak tohle bylo skvělé čtení... Zdejší hodnocení mě trochu odrazovalo od čtení této knihy, ale jsem moc ráda, že jsem si knihu přečetla.
Nechybí akce, skvělé zvraty, sympatické postavy. Já jsem se rozhodně nenudila a nemohla jsem se od knihy odtrhnout.
Vyzdvihuji velmi zajímavý svět víl a poutavý příběh, který se ubírá nečekaným směrem.

27.12.2021 5 z 5

Mám tě ráda, nemám tě ráda Mám tě ráda, nemám tě ráda Jo Watson

Byla to šílená jízda... Ale mě to vážně chytlo a bavilo mě to. Usmívala jsem se skoro celou knihu, i když jsem si někdy říkala, ať to ta holka nedělá.

21.12.2021 4 z 5

Královna stínů Královna stínů Sarah J. Maas

S každým dalším dílem je série lepší a lepší. Tohle byla jízda. U této autorky miluji, že se odhaluje příběh postav postupně a jednotlivé dílky skládačky do sebe postupně zapadají. Konečně jsem se dočkala pořádného vývoje postav.

19.12.2021 5 z 5

Kluk odvedle Kluk odvedle Kasie West

Knížky od Kasie West se čtou prostě sami. Opět příjemný příběh, který zahřeje srdce a vykouzlí úsměv na tváři.

01.12.2021 4 z 5