Petra-1 Online Petra-1 komentáře u knih

Divoká říše Divoká říše Stacey Marie Brown

Prvně začnu tím, že kniha se mi opravdu hodně líbila do té doby, než hlavní hrdinka přestala úplně používat mozek. Kniha je hodně čtivá. Ale proč některé knihy, které mají velmi slušný rozjezd, musí sklouznout k tomu, že hlavní hrdinka začne myslet jen na jedno? Vážně nemusím pořád dokola číst o tom, jaký je někdo alfasamec. A jak je drsný a sexy. Jsem docela schopná to pochopit, i když se to nebude objevovat každou třetí větu. Navíc mě osobně teda Warwick nechával úplně chladnou a lepší už mi přišel Caden a Zander. Tady se musím trochu opravit, nechávat chladnou není to správné slovní spojení. Protože se mi z něho spíš dělalo zle od žaludku.
Já osobně čtu fantasy kvůli fantasy, pokud bych chtěla erotiku, tak si přečtu erotiku.

23.01.2023 3 z 5

Smrtka Smrtka Neal Shusterman

Velmi originální kniha se zajímavou zápletkou. Řekla bych, že svým způsobem je velmi nadčasová a nesmrtelná. Sposta zajímavých námětů k zamyšlení.
Kniha se rychle čte a musím říct, že mě velmi překvapila.
Jediné, co mi vadilo, že asi vzhledem k tématu autor píše knihu zvláštním odtažitým způsobem. Takže mě nedokázala úplně vtáhnout.

10.01.2022 4 z 5

Na co slova nestačí Na co slova nestačí Brigid Kemmerer

Mně osobně se víc líbila kniha Dopisy ztraceným, ale i tak krásné pokračování. Kniha se krásně čte a především Rev je moc sympatická postava. Kniha upozorňuje mladé a i ty starší čtenáře na úskalí internetu. Protože nikdy nevíme, kdo se může skrývat na druhém konci pod smyšlenou přezdívkou.

20.10.2022 4 z 5

Temná krása Temná krása Mary E. Pearson

WOOOOOW, to byla emocionální turbulence. Naprosto skvělé. Tuhle sérii miluji a nikdy nezapomenu. Povídejme si příběhy, čas se točí jako vítr ve smyčce a drak se opět jednou probudí. V tomhle příběhu se každý najde, neskutečně jsem celý příběh prožívala. Neskutečně se mě dotýkal, vdechovala jsme ho a vydechovala. Jak již někdo psal, ano, Lia je v podstatě obyčejná, proč? Protože dar máme všichni, kdo si ho nehyčká, tak u toho dar slábne . "Pomoz nám pochopit dar". "Je to jako když ucítíte zamrazeni nebo pocit v břiše, je to něco, co je očím neviditelné, uším neslysitelne, dotekem nenahmatatelné."Je to spojení s přírodou, které je potřeba pro přežití. Myslím, že mi tomu říkáme instinkt.

27.11.2019 5 z 5

Skandální titulky Skandální titulky L. J. Shen

Četla jsem v originále již před nějakou dobou. Rozhodně patří k těm nejlepším od autorky.

27.09.2022 5 z 5

Výpověď Výpověď Whitney G. (p)

Kniha mě moc bavila. Sympatické hlavní postavy, vtipné dialogy a celkově se kniha dobře čte.

08.10.2021 5 z 5

Hra o dědictví Hra o dědictví Jennifer Lynn Barnes

Když jsem začala číst, tak mi přišlo, že kniha je psaná dost jednoduchým stylem. Po pár kapitolách jsem se začetla a knihu jsem nemohla odložit. Nutně jsem potřebovala vědět, co bude dál. Já jsem opravdu nadšená a pro mě je velkým překvapením, jak moc se mi to líbilo.

09.02.2023 5 z 5

Světlo a stíny Světlo a stíny Leigh Bardugo

Zajímavý svět a skvělá postava Temnyje. Kniha se velmi dobře čte, akorát výcvik by mohl být zajímavější. Na zadek jsem si z toho nesedla, ale jinak se mi to líbilo.

04.01.2023 4 z 5

V zajetí zimy V zajetí zimy Naomi Novik

Nádherný příběh s užasnou atmosférou a stylem vyprávění. Musím pochválit originalitu. A ty postavy! Racionálně uvažující a nejsou otravné! Ze začátku trochu trvá než se příběh rozjede, ale pak knihu nejde odložit.

28.12.2022 5 z 5

Po tvém boku Po tvém boku Kasie West

Další kniha od Kasie West a opět skvělá. Já prostě ty její postavy, styl psaní, roztomilost příběhu a děj knih miluji.

26.03.2020 5 z 5

Risk Risk Elle Kennedy

Tak tenhle díl se vážně povedl. Vážně jsem se bavila.

12.11.2019 5 z 5

Archerův hlas Archerův hlas Mia Sheridan

Krásná kniha, která ve vás vzbudí emoce. Kniha v sobě nese ponaučení pro všechny, kdo ji budou číst. Jen ze začátku jsem se musela trochu prokousávat. Rozhodně originální téma. Jen nečekejte humor a vtipy, tahle kniha je spíš takové to Aaaach.

11.11.2019 4 z 5

Návrh Návrh Elle Kennedy

Skvělá kniha. Přečetla jsem ji jedním dechem. Super dialogy a velice vtipně napsáno. Ze série se mi líbila nejvíc.

06.11.2019 5 z 5

Říkej tomu, jak chceš Říkej tomu, jak chceš Brigid Kemmerer

Nádherná kniha o tom, jak se děti vyrovnávají s chybami svých rodičů. Moc sympatické hlavní postavy a zajímavá zápletka.

18.10.2022 5 z 5

Rudá jako rubín Rudá jako rubín Kerstin Gier

Velmi příjemná oddychovka. Hned jsem se začetla a děj mi rychle utíkal.
Určitě moc doporučuji k přečtení. Jediná chyba, kterou jsem našla, je ve mně. Kdybych byla aspoň o deset let mladší, tak si z toho i sednu na zadek.

22.05.2022 4 z 5

Dopisy ztraceným Dopisy ztraceným Brigid Kemmerer

Moc krásná kniha. Hodně mi připomínala Překroč svůj stín. Sympatické postavy a jemný příběh.

01.01.2020 5 z 5

P.S. Líbíš se mi P.S. Líbíš se mi Kasie West

Málo kdy dávám pět hvězd, ale tahle kniha si je zaslouží. Nejsem cílová kategorie, ale tohle bylo tak neuvěřitelně roztomilé a vtipné. Skvělé hlavní postavy a moc hezký děj.

09.12.2019 5 z 5

Alfa samec Alfa samec Vi Keeland

Skvělá kniha a skvěle postavy jako snad všechny od autorky. Vtipná, romantická a dojemna zároveň.

06.11.2019 5 z 5

Pozvánka Pozvánka Vi Keeland

Krásná kniha. Úsměvná a opravdu oddechová. Hlavní postavy byly moc sympatické a líbilo se mi, že se oba chovali jako dospělí. A co musím pochválit, je zajímavý námět se čtením deníků. Četla jsem v originále a jsem ráda, že jsem se vyhla překladu některých slov.

06.07.2023

Legenda Legenda Marie Lu

Kniha se mi opravdu dobře četla. Není tam žádná zbytečná omáčka. Děj je lehce předvídatelný, ale to mi nevadilo. Kdybych četla knihu, když vyšla a já byla o deset let mladší, tak bych byla určitě nadšená.

06.04.2023 4 z 5