pepe837 pepe837 komentáře u knih

Opona Opona Ondřej Hübl

Skvělá audiokniha,skvěle namluvena,jen ten závěr mi přijde nějak nedotažen.Škoda.

25.12.2023 4 z 5

Kněžna Ludmila: Vznešená, milovaná, zrazená Kněžna Ludmila: Vznešená, milovaná, zrazená Hana Parkánová-Whitton

Nejnovější verze na CDmp3 je krásné poslouchání.Trochu krátké,škoda,ale stojí rozhodně za to.Vřele doporučuji jako romantickou oddechovku.Tato verze v databázi zatím není

16.04.2023 5 z 5

Ocelové žezlo Ocelové žezlo Juraj Červenák

Kdo by neznal z dětství Ilju Muromce,že?S chutí jsem vyposlechl.

16.04.2023 5 z 5

Jeptiška pro markraběte Jeptiška pro markraběte Naďa Horáková

Pěkné čtení od spoluautorky scénáře Policie Modrava.Zřejmě dobrá duše,hmmmm.

28.09.2022 5 z 5

Léčitelé, jasnovidci a mágové - moje svědectví o tom, jak jsem je potkal Léčitelé, jasnovidci a mágové - moje svědectví o tom, jak jsem je potkal Jiří Kuchař

Autor na nás čtenářích dost šetřil,což je velká škoda.

19.02.2022 3 z 5

Vídeňský sen Vídeňský sen Vlastimil Vondruška

Z pěkného prvního dílu ještě lepší díl druhý.

29.12.2021 5 z 5

Falknovská huť Falknovská huť Vlastimil Vondruška

Jak zpívá Janek Ledecký v jedné písni:Pěkná,pěkná,pěkná.Prostě,líbila se.

26.12.2021 5 z 5

Listopád Listopád Alena Mornštajnová

Osmdesátky,jak vyšité.Pro mladší instruktáž o ničení charakterů prolínající se,bohužel,do současnosti.Knihu jsem si vyposlechl a musím pochválit velmi dobrý přednes i působivou hudbu.Doporučuji a to jednoznačně.

10.12.2021 5 z 5

Pistolník Pistolník Stephen King

Tedy zatím nic moc.

05.12.2021 2 z 5

Cesty Cesty Naděžda Dvořáková

Přiznám se,čekal jsem víc.

14.11.2021 2 z 5

Jaro v Kartágu Jaro v Kartágu Václav Václavovič Michalskij

Prokousat se úvodem a pak už je to jízda.Romantická,sladkobolná,nenudící.Těším se na pokračování.

17.10.2021 5 z 5

Naše budoucnost je lokální Naše budoucnost je lokální Helena Norberg-Hodge

Kniha ukazuje,jakým zlem je globalizace.O co vše nás obrala a jaké jsou její důsledky.Neveselé,neradostné čtení.

19.09.2021 4 z 5

Dobrý život ve stínu konzumní společnosti Dobrý život ve stínu konzumní společnosti Tomáš Hajzler

Nejlepší pecka na závěr:Společný terč-Osm elementů ekologické krize.Můžeme být na sebe pyšní,kam až jsme to dotáhli. Co se ještě musí stát,abychom to pochopili?Číst tuto knihu by měl každý.Přinejmenším,aby pochopil,že cesta po níž jdeme,není dobrá a čas na změnu se krátí.

02.08.2021 5 z 5

Sbohem, Dicku! Sbohem, Dicku! Zdeněk Šmíd

Smutná krása.Koho asi autor viděl v krásné Margitě?

27.04.2021 4 z 5

Cejch Cejch Zdeněk Šmíd

Geniální nápad hoden románu,který autor,bohužel,nevyužil.Škoda,ale i tak-velmi pěkné čtení.

14.03.2021 4 z 5

Ozvěny života Ozvěny života Barbora Dvorecká

Tato povídková kniha je skvělou volbou pro citlivé duše.Neváhejte.

30.01.2021 5 z 5

Trojí čas hor Trojí čas hor Zdeněk Šmíd

Ten obal tak krásnou,poetickou knihu vůbec nedokáže prodat.Takový hřích na tak skvělém autorovi.Chybu dělá ten,kdo nečetl.

28.08.2020 4 z 5