Pengi Pengi komentáře u knih

Mé cesty do hlubin mozku Mé cesty do hlubin mozku Martin Moravec

Posloucháno jako audio. skvělý interpret.
Jako 3. v pořadí od pana Moravce, Mareš s Heclem mě bavili více, ale to je tím oborem, ve kterém pracuje. I tady jsem se dozvěděla hodně zajímavosti, občas me to lehounce nudilo,

16.08.2023 4 z 5

Vězeňkyně Vězeňkyně B. A. Paris (p)

Sice uplne nerealne, dost předvídatelný konec, ale i tak příjemné letní čtení na pláži

12.07.2023 3 z 5

Talisman Talisman Stephen King

Kdybycch neposlouchala jako audio, ale měla bych to číst, tak bych se tím trápila asi hodně dlouho

17.05.2023 2 z 5

1984: grafický román 1984: grafický román George Orwell (p)

Nelehké čtení

01.03.2023 4 z 5

Prolhané městečko Prolhané městečko Diane Chamberlain

skvělý příběh, ac jsem od půlky cekala too rozuzleni, stejně to bylo zajimave se k němu pročíst. zatím její nej knizka, co jsem zatím četla

05.08.2022 4 z 5

Já a ty, navždy Já a ty, navždy Jo Watson

Knizka, ke které jsem se dostala jen díky vyzve a musím říct, ze jsem za to velice rada, velmi mile a příjemné čtení. Asi jsem ani necekala, ze me tak chytne.

23.05.2022 4 z 5

Než vystydne káva Než vystydne káva Tošikazu Kawaguči

Milé čtení, až na opakování známých faktů několikrát dokola.

12.04.2021 3 z 5

Nabarvené ptáče Nabarvené ptáče Jerzy Kosiński

Brutal

21.04.2024 3 z 5

Lekce chemie Lekce chemie Bonnie Garmus

Velmi čtivé. Hrozná doba, i když byly předtím i horší, jsem rada, ze žijí v te současné, kde mají zeny uz jine postaveni, ac mam bohužel pocit, ze se to proti az moc uz.

04.03.2024 5 z 5

O myších a lidech O myších a lidech John Steinbeck

Vybrané s chuti díky vyzve, ze si člověk doplní díru z četby.
Naštěstí to bylo krátké .... mnohokrát se opakující ty same vety me dost ubíjely.
Na jednu stranu chapu, ze ta doba byla hrozna, na druhou stranu mi asi unika důvod, proc tohle patří do povinné četby k maturitě.

31.01.2024 2 z 5

Poslouchano jako audiokniha. Chvíli mi trvalo se zorientovat v množství postav, ale jinak se to poslouchalo dobre.

02.01.2024 3 z 5

Dáma a tučňáci Dáma a tučňáci Hazel Prior

dej predvidatelny, zarazi me hodnoceni, ze je tam spousta informaci o tucnacich, nepřišlo mi, proste základy, ale je to mile pohodové čtení na odpoledne

04.12.2023 3 z 5

Paříž pro jednoho a jiné povídky Paříž pro jednoho a jiné povídky Jojo Moyes

povídky nejsou můj šálek kávy, nevšimla jsem si, jinak bych neporidila

11.11.2023 2 z 5

Náhradník Náhradník Princ Harry (p)

Poslouchano jako audio. Harryho jsem vždy z te rodiny mela za jednoho z nejoblíbenějších. Je evidentně, ze selhala psychologická pomoc po smrti maminky a nikdy se s tím nevyrovnal. Nicméně se těžko da věříte, ze všechno co rika je pravda, byl by za svatého. Tim to dost ztrácí na tom, aby tomu všemu člověk opravdu věřili.

21.10.2023 3 z 5

Babička pozdravuje a omlouvá se Babička pozdravuje a omlouvá se Fredrik Backman

Velké zklamání. Muž jménem Ove byl super, látka nasazena velmi vysoko. Toto je neco úplně jiného a me to vůbec neoslovilo.

05.07.2023 3 z 5

Percy Jackson a egyptští mágové Percy Jackson a egyptští mágové Rick Riordan

příjemný návrat k postavam a velmi rychly,spadny a příjemný příběh, teda 3 povídky.

25.04.2023 4 z 5

Historky z Tinderu Historky z Tinderu Lucie Macháčková

na stand-up by to byl jiny level. V písemné formě mě to bohužel moc neoslovilo

07.03.2023 2 z 5

Jedno obyčejný léto Jedno obyčejný léto Mariko Tamaki

Absolutně odpočinkové čtení a koukání.

02.03.2023 4 z 5

Dívky ze Šanghaje Dívky ze Šanghaje Lisa See

Opět nádherný pohled do tradic a života o kterém jsem neměla představu.

Hvězdička dolů je za ten konec.

02.01.2023 4 z 5

Díky za každé nové ráno Díky za každé nové ráno Halina Pawlowská

Tohle mi absolutne uniklo, nikdy bych nevěřila, ze dam nějaké knize nula, ale stalo se

09.02.2022 odpad!