Pavouček2 Pavouček2 komentáře u knih

Obchodníci s dětmi Obchodníci s dětmi Hana Hindráková

Když během čtení víte, že cca 70% je na základě skutečnosti.... brr, jsem ráda, že jsem z Čech. A jsem moc ráda, že to p. Hindráková napsala s dobrý koncem, trochu to tu hrůzu otupilo.

24.01.2024 5 z 5

Vídeňský sen Vídeňský sen Vlastimil Vondruška

Tenhle díl mě bavil víc než první :-)

09.08.2023 4 z 5

Prostá pravda Prostá pravda Jodi Picoult

Zajímavé, čtivé ale konec soudního procesu mě teda naštval. Taky nechápu, že když už si autorka dala tak záležet na celém soudním procesu, že konec vyřeší takto. I by mě fakt zajímal pohled poroty..

26.04.2023 4 z 5

Dobrá matka Dobrá matka Sinéad Moriarty

Velmi smutný příběh, kord když člověk ví, že tyhle věci se hodně stávají... Ale jak zde někde bylo psáno, také mi přišlo, že autorka moc tlačí na citlivou stránku aby se co nejvíc brečelo. Chyběl mi víc popsán reálný život, ne jen hezké, nebo smutné okamžiky a hlavně to jak si furt říkají jeden druhýmu jak je skvělý, chápající, milující... toho je tam prostě až až a to mi ubíralo na realné představivosti.

27.03.2023 4 z 5

Černé světlo Černé světlo Peter May

Poslechnuto jako audiokniha a oproti předešlému dílu, tenhle mě bavil od začátku do konce :)

06.12.2022 4 z 5

Děvčata z Firefly Lane Děvčata z Firefly Lane Kristin Hannah

No, mě se to taky extra zvášť nelíbilo, i když čtivý to je, ale něco mi tomu chybělo... přátelství takový divný, občas na mě nereálně popsaný a opakující se pocity. Ale zajímavý a víc do hloubky kdyby byly ty problémy s dcerou a víc o tom konci... docela mě mrzel skok po objevení a pak až za pár týdnů.. to kdyby bylo víc do hloubky a jak to v rodině probíhalo, by bylo zajímavější a klidně bych tomu půl knihy věnovala. Se Slavíkem se to nedá srovnat, ten je pro mě TOP 1.

29.08.2022 3 z 5

Být to víc do hloubky, bylo by to lepší. Čte se dobře a za přečtení stojí.

29.06.2022 3 z 5

Dvakrát dole, jednou nahoře Dvakrát dole, jednou nahoře Marcela Mlynářová

Jak už někdo někde u jejích knih napsal, bylo by super, kdyby se životní příběhy ze všech jejích knížek, napsalo do jedné :-D Toho cestování je tam až moc...

21.06.2022

Slzy a smích Slzy a smích Táňa Keleová-Vasilková

Hodně čtivý, ale i krutý.. Kamilu jsem nechápala, jak tomu mohla přihlížet. Po delší době román od této autorky, který mi nepřišel uspěchaný.

07.03.2022 4 z 5

Bezejmenní: Minulost, která měla zůstat skryta Bezejmenní: Minulost, která měla zůstat skryta Milan Krčmář

No, tohle není kniha, kterou po přečtení zaklapnete a zapomenete na ní.... Skoro celou část knihy prožíváte s touto rodinou a pak ... I když to nebyli ve skutečnosti oni, pro mě už budou a strašně mi je jich líto. Děkuju autorovi, že to takhle rozepsal, dal se do toho a že jsem se dozvěděla o něčem, co jsem nevěděla. Po přečtení jsem si tento případ vyhledala na internetu. Škoda, že se takovéhle knihy nepropagují jako knihy, které si to ani nezaslouží... Budu jí hojně doporučovat dál.

10.01.2022 5 z 5

Za mě nejlepší knížka od této autorky, čtivá, příběh ze života, krásně popsané prostředí.

14.06.2021 5 z 5

Zápisky šílencovy Zápisky šílencovy Ivan Mládek

Poslechnuto jako audio a výborný :-)

03.02.2021 5 z 5

Co by můj syn měl vědět o světě Co by můj syn měl vědět o světě Fredrik Backman

Jako audio kniha mě to bavilo a provedení v Listování je skvělý :-)

03.02.2021 3 z 5

Věci, na které nastal čas Věci, na které nastal čas Petra Soukupová

Kniha mě bavila, i když ta přímá řeč, která tam vůbec není mi ze začátku chyběla. Osobně nechápu lidi, kteří jsou ve vztahu bez lásky, kteří jen vedle sebe fungují, ale nejsou spolu šťastni, ale vím, že takových je spousta. Je to kniha ze života, navíc i protkaná jak to vnímají děti.

06.01.2021 4 z 5

Sestra a sestřička Sestra a sestřička Magda Váňová

Četla jsem Terezu a Když ptáčka lapají, ale tahle vede, bavila mě od začátku až dokonce :-) Kdo má rád normální příběhy ze života, doporučuju.

11.12.2020 4 z 5

Návrat z pekla Návrat z pekla Jan Vavřík

Četlo se svižně, jen to mohlo být víc podrobnější, aby se do toho mohlo víc vžít.

04.05.2020 4 z 5

Zázrak v Andách: 72 dní v Andách a moje dlouhá cesta domů Zázrak v Andách: 72 dní v Andách a moje dlouhá cesta domů Nando Parrado

No zde na bazaru za víc jak devět stovek :-D Ten inzerát je fakt na hlavu, nějakej blb, co na tom chce neuvěřitelně vidělat. Jinak já také stále čekám, zda třeba nevyjde znovu, nebo se zde objeví nějaká "NORMÁLNÍ" nabídka v bazaru, ne ty přehnané.

26.07.2019 5 z 5

Anča a Pepík 5 - komiks Anča a Pepík 5 - komiks Lucie Lomová

Příběhy Anči a Pepíka mám strašně moc ráda a baví mě, ať už jako menší nebo i jako dospělá :-D Jde vidět, že autorka má krásnou fantazii :-)

12.11.2018 5 z 5

Žádný sex, je úterý Žádný sex, je úterý Tracy Bloom

Já se u ní hodně pobavila a měla jsem jí přečtenou na to tata. Je to svižní, vtipný, ze života jak má být. A Daniel a Bezmozek neměli chybu :-D Konec jsem tedy čekala trošku jiný, ale nakonec jsem byla ráda, že to dopadlo jak to dopadlo :-)

03.04.2018 4 z 5

Asi nejsem ženská Asi nejsem ženská Marcela Mlynářová

Vím že někteří důchodci jsou hodně akční, ale tohle mi přijde vážně až moc. Vážně je to jak turistický průvodce. A taky moc nechápu, kde na to všechno výletování bere peníze. Když nevýletuje tak opravuje, tam taky peníze lítají, pro normální běžný život prostě nepředstavitelný. Ale čte se dobře a s ohledem na první díl, mimochodem o moc lepší, to i dočtu.

04.12.2016 2 z 5