Pavli19 Pavli19 komentáře u knih

Zklamání. Těšila jsem se na zajímavé čtení, bohužel. hodně sprostých slov se mi četlo velmi těžce.

11.08.2020 1 z 5

Aiden Aiden Melanie Moreland

Příjemné, nenáročné čtení. Oddychovka, romantika.

16.03.2021 4 z 5

Dokud nás pravda nerozdělí Dokud nás pravda nerozdělí Emily D. Beňová (p)

Velmi čtivá kniha, určitě doporučuji, ale ten závěr... Škoda, že nemám po ruce pokračování. Vadily mi jen občasné překlepy a hrubky.

26.11.2022 4 z 5

Mluví k vám kapitán Mluví k vám kapitán Martin Moravec

Velmi zajímavě a velmi čtivě napsaná kniha, doporučuji všem fanouškům letectví (a zvláště A380) a nejen jim. Opravdu se povedla.

02.01.2022 5 z 5

Kniha rozhodně stojí za přečtení. Dobře se četla, trošku můžeme nahlédnout jak to chodí i ve vysoké politice.

26.11.2021 4 z 5

Výpověď Výpověď Whitney G. (p)

Romantická oddechovka, namyšlený arogantní hlavní hrdina, ale i tak je kniha čtivá. Doporučuji.

08.07.2021 4 z 5

Dokonalý tah Dokonalý tah Elizabeth Lowell (p)

Romantika s napětím. Občas detailní popisy. Doporučuji k přečtení.

05.04.2021 4 z 5

Jedna noc s ním Jedna noc s ním Elle Kennedy

Romantika, erotika, příjemná oddychovka.

29.10.2020 4 z 5

Sexy hoteliér Sexy hoteliér Alice Clayton

Příjemná, oddychová kniha, děj pěkně plyne.

16.10.2020 4 z 5

Úkryt Úkryt Nora Roberts

Romantika s detektivní zápletkou, dobře se četla, ale někdy zbytečně moc podrobná. Spisovatelka má lepší knihy.

14.09.2021 3 z 5

Enter, mami! Enter, mami! Martin Moravec

Příjemné, hezké a někdy i úsměvné čtení, určitě doporučuji.

03.03.2022 4 z 5

Země Nory Robertsové Země Nory Robertsové Ava Miles

Kniha se příjemně četla, romantika s trochou napětí. Doporučuji i přesto, že od začátku bylo zřejmé jak se romantika bude vyvíjet.

26.11.2021 4 z 5

Hotýlek na Islandu Hotýlek na Islandu Julie Caplin

Pěkné, příjemné čtení, romantika nic náročného. Občas více popisu přírody na Islandu, který je jistě velmi zajímavý. Doporučuji.

22.07.2021 4 z 5

Turbulence Turbulence Whitney G. (p)

Knihu jsem dočetla, ale po celou dobu jsem nedokázala "fandit" ani jednomu hlavnímu představiteli, přesto doporučuji k přečtení.

08.07.2021 3 z 5

Zakázané noci Zakázané noci Liv Morris

Jednoduché, předvídatelné, bez velké zápletky, ale četlo se dobře.

25.04.2021 3 z 5

Splněná přání Splněná přání Jude Deveraux (p)

Příjemné, oddychové čtení s dostatkem romantiky. Doporučuji.

27.03.2021 5 z 5

Veronika v Dubaji Veronika v Dubaji Veronika Klesnilová

Zajímavá kniha o práci letušek, kterou cestující nemá možnost vidět a ani si ji neuvědomí. Určitě stojí za přečtení, těm co mají rádi letadla a cestování se bude líbit. Určitě více, než Letuška z economy. Některá hodnocení cestujících mohla být napsána mírněji. Škoda otevřeného konce, chtělo to nějaký závěr, alespoň naznačit kam dále se životní kroky Veroniky ubíraly.

20.08.2020 4 z 5

Královna všech Královna všech Irena Cápová

Kdo sleduje britskou královskou rodinu průběžně, nic nového se nedozví. Autorka zřejmě čerpala z českého a britského bulvárního tisku. V knize jsou nepřesnosti, opakující se slovní spojení. Na knihu jsem se těšila, ale velmi mě zklamala.

26.03.2023 1 z 5

Lekce z nenávisti Lekce z nenávisti Martina Monošová

Kniha je čtivá, děj plyne svižně, závěr knihy byl rychle ukončen a vše vysvětleno.

09.12.2022 4 z 5

Hvězdy nad Amsterdamem Hvězdy nad Amsterdamem Martina Monošová

Příjemné čtení ze života. Doporučuji.

18.11.2022 4 z 5